Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az én hibám volt? fórum

Az én hibám volt? (beszélgetős fórum)

1 2
31. Alnisa (válaszként erre: 25. - Jucikata)
ápr. 11. 07:57
Csodálatos......
ápr. 11. 07:38
A szexnek természetes velejárója a verejték. Sőt, más testnedvek is. Akinek ez túl undorító, annak nem való a szex.
29. Ágio8405 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 21:19
Nem tőled ment el a kedve értsd már meg.
28. Arawn
ápr. 10. 21:15

Szia.


1. Szerintem semmi kivetni való nincs azon hogy egy munlatársaddal jöttél össze.

2. Nem tartom valószinünek a leirtak alapján sem azt hogy a te hibád lenne sem pedig azt hogy a partnerednél lenne valamilyen betegség.

Természetesen ha megfogadsz egy tanácsot erről érdemes vele beszélni persze csak finoman mert ez kényes téma.

Ne érezd magad hibásnak.

Elő fordul az ilyen másnál is.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Timycat)
ápr. 10. 20:04
Annyi, hogy ő talán próbálkozna megint. De ha elment tőlem a kedve, akkor miért lenne benne újra?
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Timycat)
ápr. 10. 20:03
Ettől tartok én is, hogy mi van, ha büdös voltam neki?😅 Persze fürödtem előtte, de elég meleg volt nála, kicsit lehet, hogy leizzadtam.
25. jucikata (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 19:50
Kicsit több a csak szexnél, de nem kapcsolat, egyikünk nem független.
24. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 19:50

Nem, valami nem stimmelt.


Nekem is volt nőként olyan, hogy közben elment a kedvem, meg sem tudom mondani mi taszított hirtelen, azóta sem találkoztunk.


Férjem is járt így már más nővel, mondta hogy rá volt indulva, de aztán a hangok vagy szagok vagy valami nem tetszett neki és hirtelen "haza kellett mennie". Állítólag ő sem ment vissza többet.


Nem passzolhatunk mindenkivel, szerintem sokszor oka sincs a dolgoknak. Az önbecsülésedet viszont ne ebből merítsd. Nem a te hibád. Előfordul ez mással is, lehet újra megpróbáljátok és minden jó lesz, lehet hogy soha többet nem ugrotok össze, majd alakul.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Jucikata)
ápr. 10. 19:30
Csak szex, vagy kapcsolat?
22. jucikata (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 19:02
Totál ugyanígy jártam :-DDD Azóta nagyon jókat szexelünk ;-)
21. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 17:47
Túl akart teljesíteni, fordítva sült el (azaz mégsem) a dolog! Legyél megértő, normális vele. Szerintem atomjókat fogtok szexelni még! 😄
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Ágio8405)
ápr. 10. 16:16
Legalább nem vagyok egyedül….
19. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 15:56
Pár hete volt egy ugyanilyen fórum. Ott is elmondtuk nem a csaj hibája az biztos. Vagy a pasi izgult vagy egyéb lelki oka volt, vagy szervi.
ápr. 10. 15:47
Ha egy alkalmas mit foglalkozol vele? Bár én önbecsülésről ebben az esetben nem beszélnék. Elhiszem, hogy neked most 0. Legfeljebb a melóhelyen kissé pironkodva elmentek egymás mellett.
ápr. 10. 15:33
Lehet, hogy tényleg ő sem tudja mi van. A férfiak sem tudnak mindig teljesíteni, hisz nem robotok. Lehet neki is tök ciki és megcsappant az önbizalma épp úgy, ahogy neked. Hidd el, hogy neki is kellemetlen.
16. Amaunet (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 14:48
Ne az ilyen egy alkalmas numerákra építsd az önbecsülésed!
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Anyagi)
ápr. 10. 14:41
2 napja
ápr. 10. 14:37
Ez nem a te hibád. Nála van valami probléma. Az egészséges férfiak többsége úgy működik, hogy ha ott az alkalom, akkor már az sem számít, ha a nő csúnya. Ha már ott vagytok, nem tudsz annyira nem tetszeni, hogy ez meggátolja az élvezetben. Ne neked legyen rossz érzésed, hanem neki, hiszen ő nem teljesített.
13. Anyagi
ápr. 10. 14:30
Mióta is agyalsz ezen???????
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Titkoskert)
ápr. 10. 14:25
Mással sosem volt ilyen.
11. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 14:23
Nem a te hibád.
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 14:16
Egy béna pali sem ér annyit (de még egy ügyes sem) plusz gondolhatsz rá úgy is, hogy ő nem tudott teljesíteni, gondolj bele felhívtad magadhoz egy jó szex reményében aztán konyultan távozott, és otthagyott kielégületlenül. Nem mindig a nő vállain van a felelősség, hogy minden jó legyen, meg jól sikerüljön a randi meg a szex meg minden. Nem veled volt gond és kész 🤷‍♀️
9. Titkoskert (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 14:15

Ezt itt senki nem tudja megmondani neked, mi volt az oka a kókadásának.

Lehet neki van gondja, lehet te váltottál ki valamivel benne olyan érzést, amitől elment a kedve. Nem biztos, hogy másnál is ezt hoznád ki, de neki attól még lehet problémája azzal a valamivel.

ápr. 10. 14:12
Nem ő érdekel, hanem az önbecsülésem, ami most 0.
ápr. 10. 14:05
Ha egy nemtudommal elintézte, én sem agyalnék a helyedben ezen feleslegesen. Kétlem hogy eljuttok odáig ha nem tetszettél volna neki, mindenesetre nem úgy hangzik mint amivel foglalkozni kell 🤷‍♀️
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Birebora)
ápr. 10. 13:41
Miért? Mindketten függetlenek vagyunk és nem is ugyanazon a részlegen dolgozunk, sokat nem találkozunk. Amúgy sem ez a lényeg.
5. birebora (válaszként erre: 4. - Srcrss)
ápr. 10. 13:39
Ja, ez el kerülte a figyelmem. Valóban nem szép dolog.
ápr. 10. 13:37
Igen. Munkatárssal nem kavarunk.
ápr. 10. 13:37
nem
ápr. 10. 13:36
Nem a Te hibád volt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook