Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az én csodáim! fórum

Az én csodáim! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én csodáim!

2012. jún. 9. 12:54
Na itt vagyok!!!:)))A kisfiam 1éves volt április 21.én ! És most 12 hetes kismama vagyok:)))karácsonyi babánk lesz!!!Terveztem 3.babát csak hát nem gondoltam hogy ilyen hamar össze is j9ön:))ráadásul 1 alkalombol!!Eddig évekig hőméröztem,idözitett sex stb....most meg!!!Az orvos is azt mondta jol belehuztak:)))Az elsö kisfiamra 8 a 2.ra 6 évet vártunk és most ripsz-ropsz összejö9tt a 3.:))
15. kicsipetraa (válaszként erre: 14. - Monik0310)
2011. szept. 14. 15:38
Bizony nekünk februárban a Kaáliban azt mondták, 1 millió van , de ebből nagyon kevés az életképes, mert lassan mozgóak, és nem tudnák megtermékenyíteni a petesejtet. Márciusban sikerült. El sem hiszem még most sem. Ennyit a tudományról és a százalékos arányokról.
2011. szept. 14. 13:47

:))Most látom mikulási baba lesz:))



Mondom tavaly márciusban azt mondta az andrologus "hát gyerekek ebben 1-2 mozgo spermiumot látok még a mennyiség elis megy 20millio " Akkor végképp elkenödtem mert mikor 2000 ben azt mondták kevés esélyünk van gyerekre még 40 millio volt:((Bár a spermium számot is sok minden befolyásolja stressz,ülőmunka,károsszenvedély,sok sex...stb..

13. kicsipetraa (válaszként erre: 12. - Monik0310)
2011. szept. 14. 11:28
Igen :)!!! Természetes úton csodák csodájára. Már én is gondolkodtam rajta, hogy leírom a történetünket, de csak ha már a kisfiunkat az ölemben tartom :)!!!
12. monik0310 (válaszként erre: 9. - Kicsipetraa)
2011. szept. 12. 21:39
Végül is akkor természetes uton estél teherbe?
2011. szept. 12. 21:38
kÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK!!:)Akit érdekelszivesen leiroma vitamin nevét de privibe nehogy rám szoljanak hogy ez nem a reklám helye:)))
10. monik0310 (válaszként erre: 4. - Loch ness)
2011. szept. 12. 21:37
:D
2011. szept. 12. 16:05

Nagyon tetszett a cikk, főleg mert nekünk is így sikerült a babucink. A férjemnél még arra sem láttak esélyt, hogy lombik programra elég a spermája. És láss csodát. Most egy 28 hetes kis fickó rugdossa a hasamat minden nap!!! Nagyon boldogok vagyunk, mindenkinek ilyen boldogságot kívánok!!! És tényleg ne adja fel SENKI!!!


Köszönjük a cikket!!!

2011. szept. 12. 12:50
Gratulálok!Nagyon jó volt olvasni a cikkedet!Szívből kívánom neked és a családodnak továbbra is a legjobbakat!
7. obea
2011. szept. 9. 14:44
Én is gratulálok a gyermekeidhez. És megköszönném, ha nekem is megírnád, mit szedett a férjed... Nálunk is ugyanez a probléma... Köszönöm:-)
2011. szept. 9. 14:03
Én is grat,de szerintem még várj a harmadikkal,ha áprilisban szültél,nehogy gond legyen a hegeddel!:)
2011. szept. 9. 12:24

Gratulálok a gyermekeitekhez és a kitartásotokhoz!!! :-) Sok boldogságot és egészséget Nektek.


Megkérdezhetem, mit rendeltél a patikában a férjednek? Akár privátban is, és nagyon köszönöm. :-)

2011. szept. 9. 11:35
Gratulálok! Szurkolok a harmadiknak! Bár tudtommal 4 császárt is csinálnak már.
2011. szept. 9. 10:31

Én is csak gratulálni tudok! Hajrá, legyen harmadik is! Elvégre három a magyar igazság nem?

Nekem három lányom van, de így kerek.

2011. szept. 9. 09:41

Le a kalappal előtted, hogy mi mindent kibirtál a kisbabádért nagyon sok rossz dolgokon mentél keresztül de megérte:))

Kivánom, hogy a következő babó minél előbb jöjjön majd és probléma mentes terhességed és szülésed legyen:D

2011. szept. 9. 09:35
Sok év próbálkozás után végre sikerült, ANYA lettem! Gondolkoztam sokáig, hová tegyem be ezt a hosszúra sikeredett cikket, de úgy döntöttem, itt lesz a helye! Az én történetem is tanulság arra, hogy soha nem szabad feladni!

Ugrás a teljes írásra: Az én csodáim!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook