Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az én 90 naposom fórum

Az én 90 naposom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én 90 naposom

1 2
2012. febr. 26. 18:02
Ügyes vagy, hogy rászántad magad a dologra, és, hogy kitartasz! Ráadásul ilyen régóta. :) De a 12 - 13 h után nem evést, én is butaságnak tartom. Lehet vacsizni, csak nem egy fél disznót és 18 előtt. Szerintem. Nekem eddig bejött. :)
6. 04be84614c (válaszként erre: 5. - 97c4bc0225)
2012. febr. 26. 17:39

Hát, a 4 után nem evés, és a 12-13 óra után nem evés közt, azért van különbség...

Nem is kevés!!

Nem értem, miért tapsikoltok az ennyire drasztikus fogyókúrának-mert ez nem életmódváltás!!!

A kúra, mint olyan egy darabig tart csak-ha vége, ki tudja mi lesz:)

Akkor sem egészséges, ha látszólag látványos vele a fogyás-sajnálom, ez a véleményem!!

Ja, és szerintem, ezzel többen is leszünk így, akik ezt valljuk:)

2012. febr. 26. 16:47

Talán cukornádkisasszony a megmondhatója, hogy lehet ezt nagyon-nagyon sokáig csinálni :P (mármint a 4 után nem evést)

Bárcsak én is ilyen hős lehetnék, hogy estére lakatot tudnék tenni a számra ;)

Gratula mégegyszer a cikkhez is, és a fogyáshoz is! Meglesz az az álomsúly, remélem húzol magaddal minket is :P

2012. febr. 26. 15:19

A cikk nem rossz, igazából egy dolog van benne, ami nekem szemet szúrt: hogy ebéd után már semmit nem eszel...

Na, ez nem túl egészséges, még akkor sem, ha egyébként valóban szépen lefogytál...

Kérdés, hogy ezt meddig tudod majd csinálni?!

2012. febr. 26. 14:24
Köszönöm! Jelenleg a legalacsonyabb mért súlyom 71,1 kg volt a hét elején, de most egy kicsi feljött.remélem, ez is hamar le fog menni, ahogy a többi már lement :)
2012. febr. 26. 13:11
nagyon ügyesen mész lefelé...szerintem a végée súrolni fogod a 70-et :)
2012. febr. 26. 13:08
„Ha most szakítasz velem, nem lesz sosem másik pasid, mert ronda vagy és kövér” – kaptam meg ezt a mondatot 3 évvel ezelőtt, 173 centi magasan, 59 kilósan. Én mégis szakítottam, majd rám talált jelenlegi párom - és minél boldogabb lettem, annál többet mutatott alattam a mérleg. 2,5 év alatt sikerült szörnyen felhíznom, de ezt sokáig nem vettem észre - nem akartam észrevenni.

Ugrás a teljes írásra: Az én 90 naposom
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook