Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az advent szó jelentése „eljövetel”. Te minek az eljövetelét várod ? fórum

Az advent szó jelentése „eljövetel”. Te minek az eljövetelét várod ? (beszélgetős fórum)

12. papája (válaszként erre: 10. - Gigi>)
2022. dec. 5. 15:25
Szeretem a januárt. Nem baj, hogy hosszú és hideg, de a végén már jó fél órával később nyugszik le a nap.
11. aszparagusz (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2022. dec. 5. 14:23

Egyetértünk.

Tartok tőle, hogy az nem évszak függő.

10. gigi> (válaszként erre: 1. - Papája)
2022. dec. 5. 14:18
Január lesz a leghosszabb hónap.
2022. dec. 5. 14:16

December 17.-èt várom.

Mivel szilveszterkor dolgozom aznap megyünk a barátnőmmel Hot men dance-re.

Hatalmas bulit csapunk! 😁

8. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Papája)
2022. dec. 5. 14:11

Azert meg ugy marciusig boven lesz sotet es hideg🥰😍❄️☃️💨

Kul. nem vagyok vallasos nincs is eszemben az egesz advent de ha mondanom kell valamit akk a karacsonyi zabalast varom🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

2022. dec. 5. 14:05
Nem vagyok vallásos, így annak az eljövetelét várom, hogy az ünnep alatt az egész család szusszanjon egyet, közösen kuckózzunk valami film előtt, társasozzunk együtt, nevessünk, örüljünk, hogy vagyunk egymásnak.
6. semleges (válaszként erre: 2. - Globus)
2022. dec. 5. 11:28
Így van.
2022. dec. 5. 11:10
Azt, hogy múljon a sötétség, én is nagyon várom. De azt hiszem, hiába.
4. Piroska52 (válaszként erre: 2. - Globus)
2022. dec. 5. 09:49
Egyetértek, fölösleges.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Papája)
2022. dec. 5. 09:45

Nem sürgetném most az időt,úgyis rohan,,jó minden ahogy van:)

A sötéttel ,készülődéssel,a "kinekmit" tervezgetéssel,,hálistennek a nagytakarítás idén lényesen egyszerűbb,mert nyár közepén végeztünk a felújítással,így minden rendben van.Jönnek a gyerekek, ez a legfontosabb régen láttam őket.Ha ez meg van fejelve a karácsonnyal még jobb.


Írnám én is hogy mindenki csak annyit" hajtson fel" ammennyit elbír,,de te tudod igazából mit, hogyan,miért csinálsz.

2. globus (válaszként erre: 1. - Papája)
2022. dec. 5. 09:23

Ne hajts fel 🙂

Évek óta minimálon fut az ünnep, és így is jó. Az, hogy asztalra tegyünk 8 féle ételt, 6 süteményt, ablakpucera, nagytakarítás, varázslatos csilingelés, csak a mi fejünkben létezik. Meg filmekben. Olyan vendég ide nem teszi be a lábát, akinek elvárásai vannak.

Neked is karácsony van, érezd jól magad.

2022. dec. 5. 09:13

Advent időszaka a várakozás az eljövetel. Advent alatt, de azon kívül is legtöbbször várjuk valaminek az eljövetelét, várunk valamire.


Én a januárt várom, mert akkorra túl leszünk az ünnepi felhajtáson és végre múlik a sötétség, egyre hosszabbak lesznek a nappalok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook