Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » AuPair Hungary fórum

AuPair Hungary (beszélgetős fórum)

2014. szept. 30. 01:11
Akit még esetleg érdekel az ügynökség, én is náluk próbálkoztam, majd 2 hónap alatt sem sikerült találniuk nekem családot, megelégeltem és regisztráltam aupairworld-on ahol kevesebb, mint egy hét alatt sikerült megtalálni a megfelelő családot a több mint 20 jelentkezőből, ezenkívül nem kell 50000 ft közvetítési díjat kifizetni !!!
2013. jún. 12. 21:22

Tudom, már elkéstem, de azért válaszolok, hátha a későbbiekben valakinek jól jön... :)

Nagyon gyorsak, Anett nagyon segítőkész :) Nekem 1 hónap alatt sikerült megtalálni a családot, a nyelvtudásom nem valami fényes (alap- és középfok között van). . A jelentkezésem az első nap, amikor tudok kezdeni az június 28-a és aznap indulok is :) Mondta Anett, hogy általában sikerül addigra családot találni, amikor indulni tudsz :) Nálam bejött :)

2013. máj. 24. 20:10
Valaki volt már aupair ennek a cégnek a segítségével?Van tapasztalata valakinek róluk?Pl.hogy milyenek,mennyire megbízhatóak és mennyi idő alatt segítenek családot találni stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook