Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Augusztusban utaznánk Olaszországba 3 gyerekkel vonaton, mire számíthatunk? Jegyár, időtartam, stb. fórum

Augusztusban utaznánk Olaszországba 3 gyerekkel vonaton, mire számíthatunk? Jegyár, időtartam, stb. (tudásbázis kérdés)


7. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Bebozi)
2012. máj. 3. 13:28

Egy irányba egy felnőtt főre 40-100 euró az út hálókocsiba. Ha replőjegy árat számolsz, akkor ha hozzájön az illeték, csomag feladás, bank kártyás fizetés ára meg minden, akkor egyáltalán nem biztos, hogy olcsóbb lesz egy fapados jegy.

Különben szerintem nagyon kényelmes, autóhoz képest sokkal kényelmesebb, mert az ember lefekszik, reggel kipihenve felkel, és lehet nekivágni az útnak. Mikor gyerekként utaztunk így akkor külön jó buli volt. Nem tudom, merre laktok, de ha közel esik pl. Bécs, akkor az onnan induló járatokat is érdemes megnézni.

2012. máj. 3. 12:43
Velencébe wizzair is megy azt hiszem, de orangeways biztosan (ez busz)
2012. máj. 3. 12:42
repülő olcsóbb, onnan meg mennek buszok mindenfelé
2012. máj. 3. 12:40
Az autó nálunk nem megy,egy lassan veterán korba érő ladánk van.Tesómékhoz mennénk Tezze sul Brentába,de vonattal velencéig.
2012. máj. 3. 12:36
Hova mentek pontosan? Szerintem is az autó a legjobb megoldás. A repülőt én is csak akkor ajánlanám, ha olyan nagyvárosba mentek, ahova van közvetlen járat. A vonat egyszerűen drága.
2012. máj. 3. 12:33

Drága a vonat Olaszországba innen, és Olaszországon belül is, nem ajánlom.

Inkább autóval gazdaságosabb, kényelmesebb is.

Esetleg repülővel, ha nagyobb városba mentek, a Ryanair-nél már 3-4 eurós retúrjegyeket is ki lehet fogni.


Összességében minden jobb, mint a vonat.

2012. máj. 3. 12:24
Augusztusban utaznánk Olaszországba 3gyerekkel vonaton.Tudja valaki mennyibe kerülhet a jegy oda-vissza négyünknek?Valakinek valami tapaszt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook