Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Auger-spektroszkópia fórum

Auger-spektroszkópia (beszélgetős fórum)

1 2
7. Kecskeprosztata (válaszként erre: 6. - C8abec8c04)
2007. márc. 31. 22:13
Nem lehet, ne butáskodj már! Nincs engedélyezve! Mert voltak olyanok, akik találkoztak a párjukkal futás közben, és hatalmas robbanás során annihilálódtak. De ez ritka, és ki lehet védeni.
6. c8abec8c04 (válaszként erre: 5. - Kecskeprosztata)
2007. márc. 31. 22:10
És lehet webshopban rendelni? vagy szavazzuk meg?
5. Kecskeprosztata (válaszként erre: 4. - C8abec8c04)
2007. márc. 31. 22:05

Ez egy új eljárás alapján működik. Még nincs engedélyezve, de titokban meg lehet oldani(tudok telefonszámot).


Az a lényege, hogy gyorsan kell szaladni, és ettől lefogysz - vagy megerősödsz, attól függ, melyiket szeretnéd.


Szóval kapsz egy sebességmérőt, ami nagyon pontos. Mialatt futsz, folyamatosan lesned kell. Viszel magaddal egy mérleget is. Futás közben ráállsz a mérlegre(ez a legnehezebb része a dolognak) és mivel nagyon pontosan ismered a sebességed, ezért a súlyod lehetséges értéke tág határok közt fog mozogni. Ezt az eljárást egy bizonyos W. Heisenberg által írt ősi iratból ismerjük. Namost a gép beállítja -a határok közt természetesen- a súlyodat a kívánt értékre. Lehet lassítani, kész is a fogyás, vagy izomtömeggyarapítás. Sajnos az emberek nem elég gyorsak, ezért csak a hosszantartó kezelés hozhatja meg a kívánt eredményt.

4. c8abec8c04 (válaszként erre: 3. - Pp)
2007. márc. 31. 21:51
Nem tudom. Nanorészecskékre is működik?
3. pp (válaszként erre: 2. - C8abec8c04)
2007. márc. 31. 21:46

De ha Magyarországon átmegy az engedélyezési eljáráson, akkor kipróbálnád? Vagy inkább maradsz a hagyomágyos módszereknél.

Nekem a lézer-doppler anemométer nem vált be, csak azért kérdezem.

2007. márc. 31. 21:42
Szerintem nem komoly. A legfontosabb, hogy mindig légy önmagad! Ne feledd! És, ha szeretnél róla beszélni...akkor ne habozz.
1. pp
2007. márc. 31. 21:38
Mi a véleményetek róla? Hasznos lehet? Vagy ez is csak egy divat, ami pár hónap alatt elmúlik?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook