Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Auchanban dolgozók fórum

Auchanban dolgozók (beszélgetős fórum)

2011. márc. 26. 20:30

Sziasztok!


Ha valakit érdekel még rajtam kívül, akkor elárulom (mert már túl vagyok rajta), hogy több körös a felvételi. Az első körben Edgar teszt van.Aki ott átmegy annak van esélye, kb.1 hét amíg hívnak az eredmény miatt. Akit nem vettek fel, azt nem hívják. Röviden ennyi, egyébként gyanúsan sok jót hallottam az auchan-ról, mint munkaadóról.

2011. márc. 24. 15:26

Ja!


Az is érdekelne, hogy mi a vélemény a csömöri áruházról.


Köszi!!!!!!!

2011. márc. 24. 15:26

Sziasztok!


Engem is érdekelne 1-2 dolog osztályvezetői pozíció vagy manager, mennyi a pénz (kb;nem fillérre pontosan), van cafeteria? Hogyan járnak dolgozni a vezetők (hány órában 8-1-12)? Köszönöm a választ!

2010. szept. 16. 17:12
Arra készülj fel hogy a lábadat térdig le fogod járni a sok gyaloglástól,de szerintem nyugodtan fogadd el!Multik közül az egyik legjobb munkáltató!Melyik áruházba mennél és milyen managernek?
2010. szept. 16. 11:14
a manager is alkalmazott :)
2010. szept. 16. 11:11
manager-kén jó dolgod lesz, bármelyik áruházba kerülsz....alkalmazottként viszont kiszívják a véred..........
2010. szept. 16. 11:10

Szia ! A lányom már 4 éve dolgozik pénztárosként!

Ő nagyon szert ott dolgozni!Szerintem nyugodtan fogadd el ha szeretsz emberekkel foglalkozni!

2010. szept. 16. 11:05

Sziasztok!


Álláskeresőben vagyok éppen, és az Auchantól kaptam is egy lehetőséget, manageri állás betöltésére..

Ha valaki dolgozik Auchanban akár ilyen akár más munkakörben, kérem szépen írja meg a ta-

pasztalatát, hogy megkönnyítse a döntésemet!


Köszi előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook