Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Özvegyi nyugdíj esetén jár a 13. havi nyugdíj? fórum

Özvegyi nyugdíj esetén jár a 13. havi nyugdíj? (tudásbázis kérdés)


2022. febr. 12. 23:12
Jàr , igen.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Cicamica3)
2022. febr. 8. 13:24
Köszönöm szépen.
2022. febr. 8. 08:51
2022. febr. 8. 08:07

A Pénzcentrum oldalán ez áll, nézd meg pontosan, te milyen címen kapod:


"Erre a juttatásra ugyanis nemcsak az öregségi nyugellátásban részesülők számíthatnak, hanem más nyugdíjszerű ellátások jogosultjai is, ha a tárgyévet megelőző év legalább egy napjára, valamint a tárgyév januárjában már jogosult volt. Számíthatnak ez alapján a plusz összegre a


korhatár előtti ellátásban,

szolgálati járandóságban,átmeneti bányászjáradékban,táncművészeti életjáradékban,rokkantsági ellátásban,rehabilitációs ellátásban,baleseti járadékban,bányászok egészségkárosodási járadékában,fogyatékossági támogatásban,vakok személyi járadékában,

rokkantsági járadékban,

házastársi pótlékban vagy házastárs után járó jövedelempótlékban részesülők is."

2022. febr. 8. 07:24
Jó reggelt. Kisfiamra sajnos árvaságit én pedig özvegyi nyugdíjat kapok :( az lenne a kérdésem hogy nekem nem egyértelmű ( de úgy értem ránk ez nem vonatkozik) mi nekünk jár e a 13 havi nyugdíj? Köszönöm a válaszokat előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook