Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Árt a mosógépnek, ha teletömöm ruhával? Elsősorban szerelő véleményére lennék kíváncsi! fórum

Árt a mosógépnek, ha teletömöm ruhával? Elsősorban szerelő véleményére lennék kíváncsi! (tudásbázis kérdés)


1 2
4. c7a878c6b5 (válaszként erre: 3. - Szilvita)
2011. jan. 25. 21:56
De nem is tudja rendesen kimosni a ruhákat, ha tele van tömve. Tapasztalat....:(
2011. jan. 25. 21:54

Sziasztok!

Most vettünk egy mosógépet, ami elvileg 6 kiló ruhát tud mosni. Lemértem a ruhákat,amit beleraktam, 4 kiló de dugig tömtem vele. A férjem szerint nem lehet dugig tömni, mert árt neki. De akkor mitől 6 kilós a gép, ha nem fér bele annyi ruha??? Főleg azért vagyok egy picit pipa, mert a boltban hülyének voltam nézve, hogy én nem akarok keskeny gépet, mondván, hogy ennek a dobja széles, és nem mély...tehát belefér 6 kiló...

2011. jan. 25. 21:53
Én csak egy háziasszony vagyok,de 2 automatát tett tönkre a sok ruha és a sűrű mosás.....
2011. jan. 25. 21:51
Árt a mosógépnek, ha teletömöm ruhával? Elsősorban szerelő véleményére lennék kíváncsi!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook