Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Arma Retro fórum

Arma Retro (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Arma Retro

2010. nov. 10. 11:36

Túl vagyok két gyermekem felnevelésén... néhány éve már. Sosem tartottam fontosnak, hogy így neveljem őket. Nem szép evvel vagy ehhez hasonlókkal érvelni a szülőknek. Bár tudni kell, hogy közülük sokan nem találják még az agressziómentes kommunikáció helyes formáit és ennek rengeteg oka van, amelyek mellett meg lehet érteni őket kedves Dedave, mégsem helyes amit tesznek, ahogy érzed is.

Mindemellett valóban másképp látod majd a problémákat, de ennek ellenére azért tudd mit éreztél 18-19 évesen, hogy Te már sose tedd ezt a gyermeke/i/ddel. Keresd az agressziómentes kommunikáció lehetőségeit mindig és hatásosabb lesz, a gyermekeddel jobb kapcsolatban fogsz lenni. Fontos a szeretet és egymás tisztelete és ez a fiatabbakkal szemben is érvényes.

Ma - a Hoxától való két év távolléted ellenére is - remélem eljut üzenetem hozzád.

2008. márc. 7. 21:56

Sziasztok!

Nagyon jó amit leirtál és sokmindenben igazata adok! Hidd el kb annyi idő után Te is azt fogod érzeni mint cukilány!!

2008. márc. 7. 15:55

Arma Retro....szuper!:))))Micsoda klassz megfogalmazás,a bezzeg az én időmbenre?!:)))

Hát én is utáltam a szüleimet 18 évesen,most ,meg engem utál a lányom,de ez így van rendjén:D

2008. márc. 5. 18:28

Hát, volt amikor én is így gondoltam, nem is oly rég, 4-5 évvel ezelőtt! Most már állítom, h rosszul hittem, és tudom én tévedtem! Csak most már nem mondhatom el ezt senkinek, most már én tartom el magam, én döntöm el mit csinálok, pedig szeretném ha lenne még mindig valaki mellettem aki megmondana mit tegyek... És hidd el, sokkal többet kell tennem és sokkal jobban bekorlátozom magam, mint annak idején azt a szüleim tették, mert most már tudom, nincs ki megcsinálja helyettem, v helyettem dönt! Nekem kell, EGYEDÜL!

Bízom benne, h a haragod egyszer elmúlik, és rájössz h nem rosszindulatból hallod ezt!

2008. márc. 5. 17:03
Pár sor egy adott időpontban körvonalazódott érzéseimről. Jórészt tudom, hog gyermeki felfogást tükröz az alábbi jegyzet, de lényegesen megkönnyebültem, hogy leírtam.

Ugrás a teljes írásra: Arma Retro

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook