Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » APÓSOKról fórum

APÓSOKról (beszélgetős fórum)


1 2
13. 11a91585fe (válaszként erre: 6. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 17. 13:32
Talán azért mert a férfiak sokkal normálisabban állnak a dolgokhoz,sokszor,mint a nők...:9
2008. ápr. 17. 13:27
Na, azt hiszem, csak én fogtam ki az apósom... :(
11. ab4b6bc17d (válaszként erre: 10. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 14. 10:58
Én s mindig azt mondom, aztán mindig csinál/vagy mond valami olyasmit, ami rosszabb, mint az előző. Az ember lánya próbál türelmes lenni, mert hát mégiscsak a férjem édesapja, de amikor már annyira flegma és kötözködő és ráadásul kutyába se vesz... hát ne akadjak ki! De általában ennyivel is maradok, mert sajna én sem vagyok egy nagyszájú. Régen örültem ennek, de mostmár úgy érzem, hogy azok érvényesülnek és védik meg az igazukat, akik képesek kiállni az életben. Engem meg ráadásul még úgy is neveltek, hogy mindig tiszteld a felnőttet... hát, de meddig a pontig??? Nekem mindent el kell tűrni? Csak hogy béke legyen?
2008. ápr. 13. 21:45
Lakott már velem az exanyós,laktam a párom anyukájával és most apósommal egy házban.....egyértelmüen ő a legnormálisabb közülük....szoktam kiakadni,de bizti ő is énrám,volt már vitánk,de engem mint irtam csak egy dolog akaszt ki,bár valamennyire elfogadtam....de én azt mondom soha rosszabb nee legyen!
9. ab4b6bc17d (válaszként erre: 6. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 13. 21:42
A viccekben is az anyós viszi el a pálmát! :) Mégis, azért nyitottam ezt a fórumot, mert nekem az apósom olyan, mint egy házisárkány anyós! :(
8. RLindi (válaszként erre: 6. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 13. 16:16
Szerintem csak mert valamivel ujabb. Sztem leszenk itt még storyk:-)
2008. ápr. 13. 16:16

Ja az enyém is érdekesen áll a gyerkőcünkhöz. Kislány 2 éves..erre folyton fikázza,h. csak rózsaszínűt adok rá. Ami nem igaz. Ő egy évben hát nem sokszor látja baromira ne vonjon le következtetéseke,ráadásul valóban elvétve akad rózsaszínű cucca.


A Tiéd sem semmi:-S

2008. ápr. 13. 15:41

Úgy látom ez a topik kevésbé népszerübb mint az anyósos:))

Egyébként nem értem miért....

2008. ápr. 13. 13:19

Meg egy szot sem beszeltem vele, nem is talalkoztunk.

Szerintem a nevemet sem tudja.

Lehet szerencsesnek mondhatom magam :)

2008. ápr. 13. 13:19

Én apósommal élek egy háztartásban.Mint mindenhol,ahol több ember él együtt,több generáció,lehetnek nézeteltérések,de azt hiszem alapjában véve nem panaszkodhatok.Ami vitánk eddig volt,ami nem sok,az kizárólag egyetlen tulajdonsága miatt amivel nem szimpatizálok.

Alapjában véve jól kijövünk egymással.

3. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - RLindi)
2008. ápr. 13. 13:11

Na, megnyugodtam :) bár még csak ketten szóltunk a témához :(


Az én apósom általában kibírhatatlan: kötözködik, direkt megríkatja az unokáit és jól szórakozik rajta, bunkó beszólásai vannak, szó szerint csak neki lehet igaza, más meg se szólaljon, elnyomja a környezetét - tényleg, azt vettem észre, hogy - mivel erős akaratú "ember" úgy érvenyesül, hogy leordítja, belefojtja a szót a környezetébe... háát, kiráz tőle a hideg!


...én bizony kerülöm, amennyire lehet!

2. RLindi (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 11. 16:39

Biztos nem csak Te vagy így vele.

Én tulajdonképpen egyiküket sem kedvelem.

Apósom mindenkinek beszól,kötözködik,idióta megjegyzései vannak és okoskodik folyamatosan.

Amugy kamionos,sokszor totál nem ért ahhoz amiről épp "kiselőadást" tart...

2008. ápr. 11. 16:35
Sziasztok! Ti hogy jöttök ki az apósotokkal? Csak én vagyok úgy, hogy rosszabb vele a viszonyom, mint az anyósommal?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook