Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet esélyem a fiúnál, ha előtte az apukával voltam jóba? fórum

Lehet esélyem a fiúnál, ha előtte az apukával voltam jóba? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. jan. 9. 20:41
2020. jan. 9. 20:40
Van ám gyomrod 😝😝
19. Amaunet (válaszként erre: 14. - Globus)
2020. jan. 9. 20:30

Léteznek olyan kislányok, akik minden gatyába beleszerelmesednek és már tárogatják is a lábaikat. Keresik az igazit.:) Az sem gond, ha a család vagyonos, mert vagy az apa, vagy a fia majdcsak összejön.


Arra én is kíváncsi lennék, hogy a történetben hol van az anyuka, a feleség?

18. gyöngy:) (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 20:28

Tudod te azt, az írásképed meg elárul.

Gyakorolj még!

2020. jan. 9. 20:27

Jah hogy ez meg a másik fórum az egy és ugyanaz indította volna? Lehet!


Mindenestre én pislogok a mai fiatalokon, márpedig ez a jövő generaciója! Ne mindig a pasikat szidjuk lám lám a női nem is hozza a formáját rendesen. Ilyen butának lenni ilyet egyáltalán fel tenni mint kérdés és nem is érteni mi a problémája a többi nőnek. Nos írok én neked valamit édes arany bogaram. A fiatalság múlandó és fogadd meg szavam kezdj valamit magaddal azon kívül, hogy szét teszed a lábad. Ez ideig megoldás, viszont fiatalság múlandó és ennyi eszed marad mint most sajna éhen fogsz halni. Szóval mivel nem vagyok direkt rosszindulatú csendesen súgok, hogy ügyes legyél sose derüljön ki ki indította a fórumot, mert itt az idősebb nők sajna szét szednek. Persze igazuk is lenne. Szóval nem nem jó ötlet a kis sráccal is meg baccatni magad, meg nem jó ötlet volt apuval sem. Szerintem legközelebb ne csak addig juss el, hogy szét teszed a kicsi lábad, hanem gondolkozz is előtte. Sok sikert az életben! Igyekeztem vissza fogni magam, hogy ne bántsalak meg annyira, meg őszintén nevetek is kicsit rajtad meg szánlak is.

2020. jan. 9. 20:27
Hihetetlen 😂
15. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 20:25
hát,ez igen gusztustalan,
14. globus (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2020. jan. 9. 20:25

Jújjj, de durva... belegondolok: férjem kezelgetné a fiam barátnőjét, levágnám a farkát, ha megtudnám.

Nem csak azért, mert engem megcsalt, hanem mekkora fájdalmat okozna a saját fiának.

Ha a nő mászott rá, plusz figyelmeztetném fiamat, hogy ő egy bárisnya.

13. 8d00a82c06 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 20:21

Hirtelen olyan fórumok nyílnak ahol fiatal fruskák idősebbekkel enyelegnek és higyjük el hogy ez csak véletlen?

Oké, legyen véletlen, de akkor többetektől van hányingerem.

2020. jan. 9. 20:20

Be ne dőljetek, ez is kamu fórum, mint az előző, ahol apuka haverjával jött össze :-)


Úgy látszik, nem tud semmi újat kitalálni, ez meg már uncsi:-)

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Gyöngy:))
2020. jan. 9. 20:19
Milyen 50-es pasas?
10. Amaunet (válaszként erre: 9. - Globus)
2020. jan. 9. 20:19
Ha van esze az apának kirúgja, mint macskát... és elmondja a fiának, hogy míg odavolt ő gyakorolt rajta.
9. globus (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2020. jan. 9. 20:16
Tönkretesz két embert a szerelmével, ez jó :DDD
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 20:14

Miért teszel tönkre két embert a "szerelmeddel", ami látjuk mennyit ér és meddig tart?

Hagyd békén azt a családot, ne tedd tönkre a kapcsolatukat!

7. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 20:10
Ő az 50-es pasas?
6. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 20:09
Ha nem csak csókolóztál az apjával, hanem mást is, akkor a fia felejtős. Illetlen dolog végigmenni a családon.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. jan. 9. 20:08
Hogy érted ?
4. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 9. 20:07
Ez miatt kitekertél?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. jan. 9. 20:07
Nem csak
2020. jan. 9. 20:06
Tudjuk, véletlenül megcsókoltátok egymást?
2020. jan. 9. 20:04

Lehet még esélyem nála, ha úgy alakul?

Volt egy fiú ,akivel nagyon jóban voltunk szerelmes lettem bele ,de ő elköltözött egy másik városba ,mert egyetemre jár ...nagy nehezen elfogadtam ,hogy nem lehet soha semmi ...Mostanában többet van itthon és újra probálkoznék csak egy baj azalatt az idő alatt ,amíg ő nem volt itthon az apukájával picit összemelegettünk ,persze én az elején csak azért voltam olyan kedves vele ,hogy elfogadjon fia barátnőjének ,de félre értettük egymást és ez lett.Ez miatt félek sosem lehetne már komoly semmi köztünk ha kiderülne ha nem .

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook