Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyasági segély? fórum

Anyasági segély? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 9. 15:19

Tutihogy igényelhetsz, az legalább is nincs megkötve!


a magyarorszag.hu-n nagyon sok hasznos információ van róla, írd be a keresőbe hogy gyet!

2009. szept. 9. 15:17
Szerintem igényelhetsz de felhívod az államkincstárt és megmondja.
2009. szept. 9. 14:29
Köszi de ugy értettem ha már egyszer valaki igényelte lejárt neki és születik mégegy gyerek és mégegyszer igényelheti? lehet értelmetlenül irtam bocsi
2009. szept. 9. 14:01
Az a gyet! Nem? Szerintem de,és azt nyugodtan igényelheted, de szerintem csak akkor, ha a többi 3 gyermek elmúlt 8 évs. Mert azt hiszem úgy szól, hogy a legkisebb gyermek 3 és 8 éves kora között jár. Tehát mondjuk a második legkisebb csemetéd 6 éves a legkisebb meg 3 akkor,még amúgy is jár, csak nem a második 8 éves koráig hanem a legkisebb 8 éves koráig. Bár nem tudom mennyi idősek a csemetéid, de asszem a tuti, hogy a legkisebb 3-8 éves koráig lehet igényelni, akár a 3. akár a 4. akár a sokadik gyerekről van szó!
2009. szept. 9. 13:15
Szerintem igen, persze, igényelheti.
2009. szept. 9. 12:45

Nem tudom pontosan a 3 . gyerek 3 éves korátol 8 éves koráig jár ugytudom!

Ha nem jol tudnám akkor bocsi

2009. szept. 9. 12:14
Szia! Én nem is hallottam külön anyasági segélyről. Biztos ez az eredeti neve? Mert hallottam egyszeri anyasági támogatásról, gyesről, gyedről, gyetről, tgyásról, családiról, de erről még nem!
2009. szept. 9. 11:43

Sziasztok

Szeretném megkérdezni ha valakinek 3 gyereke van és egyszer már igénybe vette az anyaságit szült egy 4. gyereket mégegyszer igényelheti-e?

2009. szept. 9. 11:41
Anyasági segély?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook