Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Annyira ideges és elkeseredett vagyok. Muszáj kiírnom magambol. :(( fórum

Annyira ideges és elkeseredett vagyok. Muszáj kiírnom magambol. :(( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
64. Muraja (válaszként erre: 62. - 12d083b51b)
2014. nov. 23. 10:45

Mar nyugdijban vagyok , miert ?

Szerintem a kor nem relevans attol fugg hogy az ember hogy erzi magat . Hogyan elt hogyan tudta a egesszseget megörizni , szamomra most meg intenzivebb minden , reggelente ha az idö engedi inlins vagy bycikli . Rengeteg utazas es erdekek amiknek nem tudtam hodolni addig mig a gyerköcök kicsik voltak .

Eletemben sokat sportoltam maig ugyan az a meret van ruhaban mind anno 34 - 36 a hajam soha de soha nem festettem es nem ( nem tudom mia neve ) de olyan birka göndör soha nem voltam . Lchf elet modot mar akkor usztem amikor meg nem volt kitalalva egyszeruen soha nem edtem kenyeret es masfele szenhydratokat igy mert nem kivantam .

Szörny latni amikor az en korabeli emberkek egy hatalmas bolylert tolnak maguk elött nem ertik az elet nem megy ismetlesbe ? hogy jobban kellene vigyazniuk magukra ? igy aztan az orrvosnak lesznek a profitalo aldozatai.

63. fincsi5 (válaszként erre: 60. - Angelic smile)
2014. nov. 23. 10:18
JA! D
62. 12d083b51b (válaszként erre: 61. - Muraja)
2014. nov. 23. 10:15

Kedves Muraja!

Te hány éves vagy, elárulod nekünk????

61. Muraja (válaszként erre: 59. - Fincsi5)
2014. nov. 23. 09:56

85 % ha birja a vert es a többit akkor irany orvosi a legjobban lehet benne " megtollasodni "

Mareknyi doki az igazi kuldetest es nem pedig a szakmat kepviseli . Azokat mar nagyitoval kell keresni es utana meg egy par % elfejlödött szadista is lezeng kösztuk.

60. angelic smile (válaszként erre: 47. - Nyunyu91)
2014. nov. 23. 09:51
Egyébként a mostohaanyádnak mi köze a pénzhez?
59. fincsi5 (válaszként erre: 56. - 12d083b51b)
2014. nov. 23. 09:42

Jaj. az utolsó mondat most esett le. DDD


De miért mondja magát másnak, mint ami. Itt tényleg pár hozzászólásból sok minden kiderülhet.

Azt hiszi, több valaki szemében egy orvos?

Nálam tuti nem, annyit csalódtam bennük....de lehet, csak mi fogtuk ki a pénzéhes, nem sokat tudó dokikat. Pedig orvosképző város......:(

58. Muraja
2014. nov. 23. 09:41

No jo nem kell tul glorifikalni az orvosokat ! semi nagyobb kulömbseg nincs kösztunk , söt az erkölcsi magatartasuk sokszor zerro ! ( halalove )

Anyam orvos volt anno egy olyan idealista tipus mind körzeti nem zavart sok vizet. Egyett megtanultam hogy az embert kell latni ne a tituljat !Aztan hogy ki hogyan fejezi ki magat teljesen irelevant .

Legjobb baratnöm eveken at gyerekorvos ma mar ö is nyugdijas de örök eleteben egy kis bizonytalan es felösen elte att az akori gyalazat rendszer bantalmait.Ma ahol elunk olyan nincs hogy piedastalra tegyuk a dokikat , söt itt a keresztneven szolitjak ököt semi doktor ur es ahoz hasonlo nyalokakat .

Tehat ezert nem ertem miaz hogy egy " orvos nem felyezi ki magat igy " ?

Inkab nagyobb önbizalom szukseg kell a nepnek nem pedig a kis Pinneberg fele viselkedes.

57. fincsi5 (válaszként erre: 56. - 12d083b51b)
2014. nov. 23. 09:34
A vakbélműtétnél cikkcakkos lesz a hasunk.:)
56. 12d083b51b (válaszként erre: 55. - Fincsi5)
2014. nov. 23. 09:23

Hát igen, nem kicsi a tét: = a páciens élete!!!


Nem csoda, hogy előre elkérik a betegtől a "hála-pénzt". Meglehet, hogy műtét után már nem lesz módja oda-adni... :)))

55. fincsi5 (válaszként erre: 47. - Nyunyu91)
2014. nov. 23. 09:10

Ó, lehet, hogy füllentettél? Itt azt az egyet nem szabad, mert hamar kibukik! Mostohaanyáról szó sem volt.Ha apukád újranősült, felnőtt ember nem hívja az új asszonyt mostohaanyámnak, hanem;apám feleségének. Te mondtad, hogy Anyukás tartotta össze a családot.

Az meg nem tetszik, hogy vizsga előtt félórával be van kapcsolva a telefonod. Ilyen vizsgákon nem kicsi a tét.

Vegyél egy kutyát......

54. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 47. - Nyunyu91)
2014. nov. 23. 08:29

Pathologiát akartál írni? Gyakszi??

Leendô orvos nem ilyen kifejezéseket használ!

53. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 35. - Nyunyu91)
2014. nov. 23. 08:23
Medika a másik medikára azt mondja, hogy "kolléganô"?? Na, ne má'
2014. nov. 23. 08:21
Mivel másokat nem tudsz megváltoztatni, így kezdheted a saját hozzáállásodon a módosítást.
51. 12d083b51b (válaszként erre: 47. - Nyunyu91)
2014. nov. 23. 07:43

Érdekes!

Én eddig hittem azt, hogy amikor egy orvos szikét vesz a kezébe, akkor kizár a tudatából minden mást, és csak arra koncentrál, amit éppen csinál!!!


Tudom, egy kicsit rossz példa az autóvezetés, de amikor én volán mögé ültem, akkor csináltam valami ilyet. Elneveztem "agytakarítás"-nak. Semmi más nincs, nem létezik, csak arra figyelek, csak arra koncentrálok, amit éppen csinálok!!!


Az orvos szikével a kezében, miközben én fekszek az asztalon, nem képes túltenni magát egy telefonon??

50. angelic smile (válaszként erre: 39. - Nyunyu91)
2014. nov. 22. 23:17
Hány éves az orvosi egyetem? Tudod egyáltalán? :)
49. angelic smile (válaszként erre: 39. - Nyunyu91)
2014. nov. 22. 23:12
Melyik az az egyetem, ahol 4,5-ös átlag alatt kicsapnak? Kérlek, áruld már el nekünk! :)
48. jstefan (válaszként erre: 47. - Nyunyu91)
2014. nov. 22. 23:02
Az hogy nem vagy orvostanhallgató azt az alacsonyan koordinált , gyengén kvalifikált írásaid is elárulják, amik tele vannak helyesírási hibákkal!!! Kezdetben azt hittem hogy te is utólag tanultál meg magyarul, de neem hanem az alapfokú iskolának csak egy részét végezted el. Azért írtam hogy a fórumokon nem kell valótlant állítani mert így ismeretlenül a takarító is teljesen egyenrangú bármilyen más foglalkozású fórumozóval!!!
2014. nov. 22. 22:47
Azert az orvosnak/orvostanhallgatonak is vannak erzesei. Gyakszi vagy viszgaidoszak alatt ne tudjatok meg hany diak borul ki, meg fiut is lattam sirni, falba oklozni akar golya akar vegzos. Volt aki foldhoz vagta a telefonjat, volt aki szettepte a fuzetet. Erre a nagy nyomasra minden hianyzik csak az csaladi feszko nem. :( Nyilvan pl patologian egy idegen hullahoz nem fogok tudni ugy hozzaalni mint a sajat Edesanyamhoz. Kicsit erzeketlennek tartanak neha, de mindig azt mondom, hogy a hulla az tananyag. Azert az Edesanyam az nyilvan mas. Az adott remegos kezes napon ep nagyon osszeveszett velem a noverem es a mosthoaanyam a penz miatt. Kb fel oraval vizsga elott hivtak fel. Nem volt idom lenyugodni.
2014. nov. 22. 22:35
Itt valami sántít!A múlt hónapban még csak harmad éves volt,most meg már végzős???Hogy is van ez?Vagy én néztem el valamit????
45. 388b941089 (válaszként erre: 44. - Jstefan)
2014. nov. 22. 22:15
Nekem is kicsit ellentmondásosak a fórumjai, emiatt kérdeztem rá a pasijára is...
44. jstefan (válaszként erre: 39. - Nyunyu91)
2014. nov. 22. 21:44
Érthető a lelki állapotod, őszinte részvétem, de a saját érzéseidet nem követelheted meg másoktól akik máshogy éreznek,biztosan megvan az alapos okuk hogy így viselkedjenek! Azonkívül az hogy utolsó éves vagy az orvosin az valahogy nem illeszkedik az általad leírtakhoz, valószínűtlennek tűnik hogy oda jársz! Mert akiket ismerek azok a hivatásukból adódóan az évek során lelkileg sokkal edzettebbek,stabilabbak lettek különösen az utolsó évben, még akkor is ha a saját édesanyjukról van szó, nagyon sok lelki traumán esnek át az egyetemi évek alatt. Ha valóban orvosira járnál akkor az elhunyt betegeket, gyermekeket minden esetben gyászolnád,és lelkileg kiborulnál? Akkor milyen orvos lennél ha még a szike is „remegne” a kezedben!!! A többi beteg életét hogy tudnád így kiborulva megmenteni? A fórumokon mindenki egyenrangú, még akkor is ha csak takarító!
2014. nov. 22. 21:27
Nem. :(
2014. nov. 22. 21:05
Pasiddal meg egyutt vagytok?
41. 388b941089 (válaszként erre: 40. - Nyunyu91)
2014. nov. 22. 21:03
Az igen! Gratula es tovabbi sok sikert neked!
2014. nov. 22. 21:01
Csak a felreertesek elkerulesere. Az azonos szakiranyra jelenktezok hivjak egymast kolleganak/kolleganonek. :)
39. nyunyu91 (válaszként erre: 38. - 388b941089)
2014. nov. 22. 21:00
Nincs. Utolso evemet taposom az egyetemen. Orvosira jarok, igy muszaj mindig esznel lennem. 4.5os atlag alatt kicsapnak mindenkit, igy kulonosen nehez volt ez az egesz. Volt, hogy remegett a kezemben a szike vizsga alatt. :( Kellett ez a biztatas Toletek. :) Ki fogok allani magamert.
2014. nov. 22. 20:53
Sajat csaladod van mar?
37. Anyagi
2014. nov. 22. 20:40
Szegény! Sajnállak nagyon!
36. fincsi5 (válaszként erre: 33. - Nyunyu91)
2014. nov. 22. 19:50
Ez a beszéd! DDD
35. nyunyu91 (válaszként erre: 34. - Smudlaagi54)
2014. nov. 22. 19:27
Igen kolleganőm is ezert tanacsola, mert mióta csak ez a sok konfliktus van befordultam. A kutya meg ugye rakesztet, hogy kimozduljak. :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook