Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amikor nem csenget a Gólya... fórum

Amikor nem csenget a Gólya... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor nem csenget a Gólya...

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
23. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 21. - Mókica)
2009. jún. 5. 06:45

Ez a Multi Maca volna? Erről már hallottam róla. Tényleg ilyen hatásos? Mennyi ideje szedted, mikor elsőre sikerült a baba? Úgy tudom 1 doboz 1 havi adag. Vagy nem is erről a termékről van szó?

Érdekelne a dolog.

2009. jún. 5. 06:39

Szia!


Istenem! Mintha rólam szólt volna a cikk! Ugyanezeket éreztem hosszú időn keresztül. Mi 2évig próbálkoztunk és ilyen sokat még soha nem sírtam, mint abban az időben. Az elkeseredésemet pedig tetézte, hogy én egy "kicsit" idősebb vagyok nálad (35), ebben a korban egyre kisebb az esély a fogantatásra. És ezen felül léptem nyomon csak azt hallottam a családtól, ismerősöktől: "Na mikor lesz már baba?". Mintha csak egy elhatározáson múlna...

Aztán mégis csoda történt. Másfél éve megszületett a kisfiam, a legnagyobb öröm az életünkben. És mikor jött össze? Egy olyan alkalommal, amikor azt mondtam magamnak, ebből tuti nem lesz semmi. Akkor görcsmentes voltam, talán már le is mondtam arról, hogy babám legyen. És akkor jött össze!

Mit is akarok ezzel mondani? Hogy azt hiszem beleestél ugyanabba a hibába, amibe anno én. Görcsösen, megszállottan babát akartam! És nekem még a biológiai órám is vészesen ketyegett. Te viszont még nagyon fiatal vagy. Mi van akkor, ha csak 1 év után jön össze? Nem dől össze a világ!


És még egy. Egyik hozzászólásban olvastam (bocsi, nem emlékszem, ki írta), hogy nem is biztos, hogy jó napon próbálkoztok. Milyen igaza van.

Hőmérőzöd magad? Sokat segít. Ezen kívül gyógyszertárban lehet kapni (potom pénzért) egy ovulációs segédeszközt. A neve PG/53, ez egy mini "mikroszkóp", amivel a kenetmintát vagy nyálat megnézve meg tudod állapítani, hogy épp ovulálsz-e, avagy sem. Ha ezt előbb ismertem volna...!

2009. jún. 5. 04:07

Szió


Próbáltátok már a foreveres termékeket???

Nekünk elsőre sikrült! Maya már 9 hónapos:)

Van egy pár termék amik segitik a teherbeesést,megtapadást...nem csak én vagyok az első akinek pozitiv tapasztalata van ezekről a termékekről!

Sok sikert!!!

2009. jún. 4. 22:43
Sziasztok! Én is csatlakozhatom Hozzátok. Nekünk 3 év lombik után kopogtatott a gólya, ikerfiúkkal. Nehéz volt, de azért személy szerint egy gondolat zavar egy kicsit. Tudom, darázsfészek, de mivel abszolút érintett vagyok, voltam, had írjam le én is az őszinte véleményem. A gondolatok, amiket olvastam, nagyjából nekem is ismerősek voltak. Viszont egyre mindig vigyázva gondoltam. Soha nem morgolódtam azért, mert másnak megadatott és nem vállalta. (abortusz) Nem tudhatjuk, hogy ők miért döntenek így, és ne vegyük őket sem egy kalap alá. Ott is van olyan, akinek a szíve szakad meg, és hát persze van, aki felelőtlen volt. És sajnos azt is meg kellett tapasztalnom, hogy a lombikosok között a sok-sok év, a reménytelen várakozás olyan irreálisan eltorzítják az anyaság érzését, hogy a pici megszületése után (ami hatalmas öröm!!) óriási volt a csalódás. Hogy ezt nekik nem mondta senki... Én személy szerint mindenkinek egy jó nagy gólyát kívánok még idén, egy-két, sőt, három babával! Nagyon drukkolok Nektek és azt kívánom, hogy mindenki legyen olyan boldog családanya, mint én, már 7 évesek a fiúk. És bizony nagyon sok az örömünk bennük. Nem akartam senkit felháborítani, de azért jó, ha két lábbal a földön maradunk.
19. 816fca07b8 (válaszként erre: 9. - Lyana)
2009. jún. 4. 22:21

Kedves Lyana!


Most csak bekukucskáltam,de ígérem,hamarosan írok Neked!

2009. jún. 4. 22:21

"Kedves leendő Édesanyám és Édesapám!


Még az ismeretlenben vagyok, mégis hozzátok fordulok. Senki máshoz nem tudok, mert egyedül ti vagytok, akik vártok. Hiszem, hogy engem vártok.

Ti sok mindent nem tudhattok, ezért előre kérem, nagyon figyeljetek majd rám. Akkor is, amikor még nem értitek szavamat. Most előre üzenek, hogy tudjátok, hogyan várjatok.


Édesanyám, amikor a remény egyetlen sejtje vagyok méhed mélyén, és mindent érzek, amit te átélsz. Érzem, ha félsz, ha boldogtalan vagy, ha haragszol, és ha valaki megsértett. Érzem, ha ellenség közelít, és ha bánatod van, ha vétkesnek érzed magad, ha fáradt vagy, és ha gond nyomaszt. De érzem, ha mosolyogva rácsodálkozol valamire, ha örülsz a fénynek, az ég kékjének, a napsütésnek, enyhe eső csöndes cseppjének, és édesapa tiszta szemének. Érzem, ha kedvesen összenevettek, s én jelenek meg lelketek ködében, az egyszer majd lesz gyermeketek.


Ezt kérem tőletek, mindig csak ezt: mosolyogjatok, kacagjatok, ha rám gondoltok. Ha együtt vagytok, én is ott vagyok: a harmadik. A leendő, lengő, rengő, zengő gyermek. Tegyétek, hogy örömben foganjak! Értem legyetek együtt derűs szerelemben! Minden más együttvéve, amit egész életetekben adtok majd nekem, a mérleg másik serpenyőjében lesz, és nem ér fel ezzel az egyetlen szent pillanattal.


Édesanyám, ha te örömmel várod, szeretettel várod édesapa közeledését, én is örömmel, szeretettel várom az ő egyetlen sejtjét, amiből leszek.

Ez lehet a ti igazi ajándékotok. Ezt kérem tőletek. Ez a legnagyobb titkom.

Várom, hogy a tiétek legyek, szeretetben, békében, derűben: "

2009. jún. 4. 21:44
Köszönöm. Neked viszont GRATULÁLOK!! Biztosan nagyon jó anyának lenni. Jó egészséget kívánok Nektek!!!! :))
2009. jún. 4. 21:39

Nagyon tetszett az irásod!

Bár én azon szerencsések közé tartozom,hogy hamar kopogtatott nálunk a gólya,már 3szor is.

De drukkolok Neked és én is csatlakozom az elöttem szólókhoz,hogy imádkozok én is minden babócára vágyóért!

2009. jún. 4. 21:30

Én is imátkozom, hogy akinek eddig nem jött össze, és nagyon szeretének egy kis babut, most összejöjjön!(mi is nagyon szertnénk párommal)

Tizsoli, GRATULÁLOK és jó egészséget kívánok nektek!!!! :)))))

14. bared
2009. jún. 4. 21:14
én 5 éve próbálkozom....az eredmény: 1 méhen kívüli ikerterhesség, 1 ikerterhesség vetélése, 2 szimpla vetélés((( most pedig várom, hátha csoda történik...
2009. jún. 4. 21:06
Nagyon átélem én is,amin most keresztül mész.Ma imádkozom,hogy neked is sikerüljön a baba.Én 15évig vártam erre a csodára,és most sikerült.Már a házasságom is majdnem ráment a kétségbeesés miatt...
2009. jún. 4. 21:02

Sziasztok!


Párommal ugyenebben a cipőpen járunk, sajnos! :(

10 hónapja próbáljuk összehozni a picurkát, de még eddig semmi! :(

Mindenkinek, aki ugyan ebben a helyzetben van, erőt és kitartást kívánok.

2009. jún. 4. 20:36

Szia Angyallányka!

Olvasva az írásod, nagyon meghatott! Mi július közepére várjuk a babánkat, nálunk hamarabb kopogtatott a gólya mint gondoltuk, mi még nem is terveztünk családot, csak éltünk a párommal boldogan!

Tíszta Szívemből szorítok neked, hogy megtapasztalhasd milyen érzés anyává válni, ahogy írtad vagy így vagy úgy!

És nagyon sok erőt és kitartást addig is!

2009. jún. 4. 19:13

Szia Angyallányka!


Ezeket a gondolatokat és érzéseket éltem meg két éven keresztül én is,mi is(benne két vetéléssel).Nagyon jól megfogalmaztad,mik is kavarognak egy ilyen helyzetbe került nő fejében.Nagyon drukkolok Neked és Nektek,hogy minél hamarabb kopogtasson a gólya az ajtótokon.

Egy kis biztatás:annak idején még én indítottam a babaprojektes fórumot,most már a szeptemberben babázók fórumában írogatok!:o)

9. Lyana (válaszként erre: 2. - 816fca07b8)
2009. jún. 4. 18:55

Szia Hajni!

Mi 2,5 éve szeretnénk kisbabát:-(

Elmagyaráznád, hogyan kell hívni a babát?

2009. jún. 4. 18:23

Mi is ugyanebben a helyzetben vagyunk, csak reménykedünk, és reménykedünk...

Remélem összejön mindenkinek aki szeretne babát...

Kitartás mindenkinek....

2009. jún. 4. 17:52

Szia Angyallányka!


Tetszett az írásod! Mi 1 éve szeretnénk babát és hasonló érzések kavarognak bennem is hónapról hónapra. Persze mindenki mondja, hogy nem kell görcsösen akarni, de azért mondani mégis más.


Fel a fejjel és kitartást kívánok Neked! Gondolj arra, hogy másnak sem olyan egyszerű!

Drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön!

2009. jún. 4. 17:34

Szia Angyallányka!


Írásodat olvasva végig sírtam, pedig nekem van már két fiam. Viszont ugyanezt éltem át, amit Te. 13 évi várakozás után született meg a kisfiam! Azt mondtam, több esélye van annak, hogy 5-ösöm legyen a lottón, mint hogy gyerekem legyen. És tessék! Itt vannak a másik szobában!


Ne keseredj el! Ha nekem sikerült, neked is fog!


Akkor lettem terhes, amikor a legkevésbé vártam. És utólag azt mondom: nem kellett volna éveket idegeskednem, nyüglődnöm - csak egyszerűen élnem az életemet.

Utólag visszatekintve nem is igazán csináltam mást, mint sírtam a gyerek miatt.


Nyugodj meg, a legtöbb nő csak hónapok, évek múltán esik teherbe, Ti még nem vagytok elkésve. Persze, nekem is azt mondták annak idején, hogy ne gondoljak folyton rá. De mondani könnyű, úgyhogy én nem is mondok ilyet, inkább kitartást és sok türelmet kívánok!

2009. jún. 4. 17:29

Szió :-). Nekünk több, mint 3 és fél évbe került mire megfogant a babánk. Már teljesen lemondtam róla, meg is beszéltük a férjemmel, és rá két hónapra két csíkos lett a teszt!


Fel a fejjel és kitartás, együtt könnyebb átvészelni!

2009. jún. 4. 17:16
Én most várom az első babánkat, szerencsések vagyunk, mert nagyon hamar összejött (sőt). A statisztikák szerint egyébként 1 - 1,5 év, hogy összejön a baba, mert olyan sok tényező játszik közre benne. Szerintem se figyeld a peteérésedet, a hónap közepét (mert az nem biztos, hogy egybeesik az igazsággal és spontán peteérés is lehetséges egy-egy együttlét során!). Minden másnap legyetek együtt a pároddal ha ez megoldható! Légy türelmes még egy picit (könnyű mondani), és ne csak a baba körül forogjon a gondolatod, mert a lelki tényező is nagyon fontos a testiek mellett. Kívánom, hogy minél előbb sikerüljön az álmotok! Hidd el, fog is, ne sürgessétek! Ne legyél így elkeseredve. Azt érzem az írásodból, hogy hullámvölgyben vagy, próbálsz bátorító szavakat írni sorstársaidnak (magadnak), de közben nagyon elkeseredetten írsz. Ebből kéne vhogy kitörnöd.
2009. jún. 4. 16:52

szia!jó kis írás ,és én is átestem minden fázisán mikor meg megjött utána letargia csalódás.Aztán valami megváltozott ,nem volt görccsös akarás,pont jókor pont idöben voltunk együtt és megfogant a babánk(igaz sajna nemsokáig volt velünk )de azota ezen is tultettük magunkat.Azóta jobb hogy nincs ez a görcs a vizsgálodás peteérés figyelés stb.igaz most leálltunk egy idöre a babaprojekttel,de akkor se szomorkodom ,hanem szoritok a fórumos csajoknak ,míg majd mi is elkezdjük ismét és tudom hogy ugyis akkor jön mikor akar.

már van egy kisfiam ,de nem gondoltam volna hogy a másodikat se adja könnyen az élet.de majd lesz valahogy és ö is itt lesz velünk mikor nem is gondolnánk

2009. jún. 4. 16:31

Szia!


Remélem picit tudok segíteni Neked.. Ne számolgasd,hogy mikor van peteérés.. Nem biztos hogy pont jól számolsz,még úgy sem ha vizsgálod is magad.. Ha minden jól megy valamikor biztos van a hónap folyamán és lehet hogy akkor amikor már szerinted nem is lehetne!! Csak szeressétek egymást minden másnap egész ciklus alatt ahogy elmúlik a menstruációd. Szeretkezéskor tegyél egy párnát a feneked alá,és maradj vízszintesen reggelig. Szedjél vitamint-nekem az elevit jött be-és ami a legfontosabb:


Ne akard,hanem hívd a babádat! Ne görcsösen sürgesd,hanem tárd ki a szíved és mutasd meg neki: Te vagy az anyukája. Fogadd be őt,az érzést,egyszerűen csak engedd be őt az életedbe.Ne sürgesd. Próbálj megnyugodni,szeresd magad, a párod,és a gyermeked,akinek a lelke már készül hozzád,de valami még visszatartja. Meditáj,relaxálj,vizualizálj egy fehér fényt,ami a gyermeked lelke és vond körbe a tiéddel.. Amikor szerelmeskedtek-és előtte,utána is- a szeretet és a befogadás járjon át..


Tudom,hogy nehéz,de próbáld meg :)))


Nagyon drukkolok!!!

2009. jún. 4. 16:03
Kérdések, kívánságok sora, óhajok tömkelege, nem egy, de ezernyi nőtől… mind csak egyet szeretne, ANYA LENNI! Hát miért nem lehet, ha már annyi álom, ima, gyötrődés, annyi elhullatott könnycsepp, fiatalabbaktól és idősebbektől… miért nem lehet, hogy annak adasson meg a gyermekáldás, aki igazán vágyik rá!?

Ugrás a teljes írásra: Amikor nem csenget a Gólya...
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook