Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor az anyád nem hagy békén... fórum

Amikor az anyád nem hagy békén... (beszélgetős fórum)


1 2
7. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Vivo44)
2020. okt. 15. 17:55
Addig jó, míg rád szól, hogy SAPKA!:))
6. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 15. 17:54

Akkor miért nem főzött neked a férjed? az a bab nem is puffaszt.


Mellesleg már sejtem, milyen lehet anyád; a kiköpött mása vagy.

2020. okt. 15. 17:49
Szülés után egy héttel elkaptam egy vírust hasmenés étvágytalanság stb... Nagyon rosszul voltak kb 5 napig akkor is tejfölös babfözeléket csinált, még tejfölös gombát így hasmenésre meg szoptatás hoz hát mit is mondjak pont jó volt.... Ja és azt mondta a csöves bab nem puffaszt nyugodtan egyem és szpoizzon a baba
4. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 15. 17:45

Mit nem adnék, ha ilyen anyám lenne!!!!

(Mind addig nem érezzük valaminek/valakinek a hiányát, ameddig van. Ha nem lesz majd akkor veszi észre az ember, hogy a rossz is mennyire jó, mennyire hiányzik.)

2020. okt. 15. 17:44
Sajnos az a baj hogy erőszakos és nem érti meg, egyből megharagszik 😔 csak magát nézi de ezt magától is tudnia kellene de hát ő nem ilyen.. most született a pici fiam 3 hónapos a harmadik babánk együtt laktunk két hónapig mert megvette a házunkat mi pedig elkoltoztunk a szomszéd faluba. És akkor is állandóan kérdezgette hogy este hogy aludtam meg ilyenek holott egy pici babával éjszakázik az ember.. ez is Zavart már és megkérdeztem hogy minek kerdezgeti ezt mindig mikor tudja hogy nem alszom és az volt rá a válasz hogy ő ezt nem tudja erre már nem emlékszik.... Szerinted?
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 15. 17:37
És nem is próbáltad vele megbeszélni, hogy fáradt vagy és akkor pihenni szeretnél?
2020. okt. 15. 17:17
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi hogy ki van még úgy mint én, hogy az anyja mindenért hivogatja, állandóan jönni akar, mikor az első gyermekem született sem érdekelte mikor pihenünk, dudált az ablak előtt, kaviccsal dobálta az ablakot ha nem vettem fel a telefont mert pihentünk. Hozzá teszem egyedül él mert nem nagyon marad meg vele senki... Volt hogy húgom hazaköltözött a párjával hozzá mert kint dolgoztak németbe és terhes lett de akkor is csak rövid ideig jöttek ki mert utána állandóan csak a vita volt még hogy ők mit csinálnak.. közben meg sír ha egyedül van. Segítsetek hogy tudnám ezt kezelni? Nem lehet vele kijönni igazán jó kapcsolatom anya lánya nem volt semmit nem lehetett vele megbeszélni mert utána rád kiabálta. Csak normális tanácsokat szeretnék. Köszönöm.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook