Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alig kívánom a szexet! fórum

Alig kívánom a szexet! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. jan. 17. 05:43

Kedves Babybogyóka!

Látod, hogy hemzseg a fórumod a pallérozott elmék vérprofi jótanácsaitól? Ilyenkor dobta le az excsajom a gépszíjat - még több verziót állítottak fel neki, pedig már akkor is keringett néhány a fejében - mikor egy mosolyszünet alkalmával kiírt rólam egy fórumot és hasonlóan remek életvezetési tippeket kapott olyan frusztrált és egyébként tudatlan helyi szobatudósoktól mint amiben most neked is részed lehetett.


Azt hiszem úgyis neked kell dönteni, mindegy ki mit mond:)

2013. jan. 16. 15:17

Előbb-utóbb döntened kell, mert ez így gondolom, nem sokáig mehet tovább. Ha már leültél vele és elmondtad, mit hiányolsz a kapcsolatotokból, és mégsem változik semmi, sőt, jelét sem mutatja annak, hogy próbálna változtatni a helyzeten, akkor úgy gondolom, nem nagyon tudhatja, mi az, hogy igazán szeretni valakit. Kíván téged, jó neki veled, de ebben nincs sok nem szeretet. Kényelmes így neki, neked viszont egyre kevésbé (lesz az).

ha mindig csak te alkalmazkodsz hozzá, egy idő után megalázónak fogod érezni. Az önbecsülésed nem lesz a helyén... Egy párkapcsolat két emberről és azok alkalmazkodóképességéről is szól. Neki is meg kell értenie, hogy jelen állapotában ez a kapcsolat így nem jó neked, változtatni kell.

Csak nehogy a végén úgy érezd, kihasználtak, te pedig nem sokat kaptál cserébe...

75. fairytalentum (válaszként erre: 67. - Babybogyóka)
2013. jan. 14. 08:03

Érthető volt már elsőre is amit leírtál.A lényeg benne van.Nem szeretget,nem babusgat,csak dugni

kar.Ha nem állsz rendelkezésére ahányszor neki tetszene,akkor inkább döglik,a te érzéseid abszolute nem fontosak.Mondogatni lehet hogy szeret,de hol a bizonyíték?Változtatni akarsz?

Vágd ki mint macskát sz@rni mert ő változni sajna nem fog!Van két eshetőség,ad1:tovább fejleszted magad a műnő szerepében és korlátlanul rendelkezésre állsz.

Ad2:kirúgod és majd találsz valakit akivel összepasszoltok ebben az alapvető dologban.

Az nem elég ha valaki jól tud dugni,továbbá pedig faragatlan tuskó...

74. Babybogyóka (válaszként erre: 73. - F1e23b97ee)
2013. jan. 13. 19:31
Ja azt én se szeretem amúgy.:-)
2013. jan. 13. 19:26
Én a húslevessel vagyok így.
72. Babybogyóka (válaszként erre: 71. - A9e26193e7)
2013. jan. 13. 19:22
Azért ezt gondoltam!:-)
71. a9e26193e7 (válaszként erre: 70. - Babybogyóka)
2013. jan. 13. 19:16
Ez a szeszfok:) Nem Afrikából írok te:)
2013. jan. 13. 19:06
jajj nem sok az egy kicsit?:-)
69. a9e26193e7 (válaszként erre: 67. - Babybogyóka)
2013. jan. 13. 18:04
Igazad van, csak ez az 52 fok...Felejtek:)
68. Babybogyóka (válaszként erre: 67. - Babybogyóka)
2013. jan. 13. 18:03

és ami még kimaradt a lényeg...

az alig kívánom,az azt jelenti,hogy nekem elég a napi 2 együttlét, és nem kívánok napi 5-öt.:-)


És ez a pasim állítása,hogy én "alig" kívánom.

Mert,hogy kívánom én,de mértékkel.

67. Babybogyóka (válaszként erre: 66. - A9e26193e7)
2013. jan. 13. 18:02

Na ez tök jó!:-) Lehet nekem is ki kellene önteni üvegekbe itthon a páleszt és akkor jobban is járnék minthogy agyaljak! :-)


Már egy kissé zavarossá vált a kérdéskör,úgyhogy szerintem jobb ha kezdem az elejétől,mert szerintem már senki sem érti az egészet.


Szóval a Barátom alig várja,hogy szexeljünk amikor találkozunk. Bevallom,hogy várom én is,mivel jó...:) de neki az lenne a legjobb ha egész nap csak szexelnénk és kb.semmi mást nem csinálnánk. Na és ha már nem akarok aznap X.alkalommal is vele lenni akkor ő már bizony "fáradt" és alszik,én meg úgy érzem,hogy nem foglalkozik velem. Aztán rákérdeztem,hogy szeret-e engem,és a válasz igen.Meg hétközben elmondja minden nap telefonon is.

Na ez mind szép és jó,csak nekem mint NŐNEK akinek fontos lenne az összebújás,romantika,babusgatás ez így kb.el is marad. Márpedig nekem fontos lenne,hogy szeretve legyek,de barátom szerint én szeretve vagyok és felesleges amit én kitaláltam. Márpedig én nem találtam ki,hanem én erre vágyok, a babusgatásra meg mindenre...

Na és most jönne a válasz érzem,hogy nem illünk össze stb.lehet,nem tudom,nehéz megmondani ki kivel illik össze.

Nem szeretném elveszíteni,hanem meg akarom javítani ezt a dolgot. Már az előző válaszaimban sokszor leírtam,hogy javítani akarok a kapcsolaton, bár sokmindenki ezt a tényt nem érti,hogy nem azt kérdezem,hogy szakítsak-e, hanem azt,hogy mivel,hogyan lehet ezt megjavítani.

66. a9e26193e7 (válaszként erre: 65. - Babybogyóka)
2013. jan. 13. 17:47

Te Bogyóka!

Kissé akad a kezem meg az agyam is mert ma öntöttem ki üvegekbe a pálinkámat:)


Azt írtad, hogy "nem leszek elérhető bármikor".

De nem azért készült ez a fórum, mert nem voltál elérhető bármikor azaz inkább ritkán voltál elérhető?

2013. jan. 13. 17:24

Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat.Eléggé elgondolkodtató ez az egész. A sok különböző válasz felhívta a figyelmemet arra,hogy bizony mást vár el egy nő és egy férfi is a kapcsolatban. Szakítani nem fogok párommal,mert szeretem.Viszont mostmár én magam jöttem rá,hogy min kell változtatnom a kapcsolatomban. Egy komprumisszumos megoldást fogok kitalálni. Nem fogom teljesen megvonni barátomtól a szexet,viszont nem leszek elérhető bármikor. Ez lesz.Megpróbálom,meglátjuk lesz-e eredménye a dolognak.

64. a9e26193e7 (válaszként erre: 49. - Babybogyóka)
2013. jan. 13. 15:52

Én is így vigyorogtam:) először, aztán mikor már egy hónapja - jókedvvel ugyan nem, de vérbőséggel:) - nem értettem, miért kell egy állítólagos párkapcsolatban álló cerkával járnom-kelnem és könyörögni egy dugásért akkor alaposan számot vetettem azzal a reinkarnációs talánnyal, hogy mit követhettem el előző életemben, hogy most ilyen cudar világ köszöntött rám.


Hű,de szép hosszú mondat lett...;)

63. tündérmanócska (válaszként erre: 62. - Fairytalentum)
2013. jan. 13. 06:40

Teljesen igazad van, én is hasonlóképp fogalmaztam volna meg, de akkor már nem írom le ilyen hosszan.


Te lány, szerinted szeret ez a pasi téged?? Ha nem jön magától a romantika, legalább egy kicsit, akkor egész egyszerűen nem szeret... Ha szeret is valamennyire, akkor ő ilyen dugós hapsi, nem fog változni.

Beszéltél vele erről? Ha igen, és nem változtat, akkor kár törnöd magad.

2013. jan. 13. 06:12

Szerinted szeret téged ez a fiú?

Úgy hajtanám el mint a legyet!!Nem is értem hogy lehet ilyen tartalmatlan f.s kapcsolatokban tengődni???!! :-o Csak hétvégi lyuk vagy,kizárólag dugásra..Hmm...Tiszta sor.

Legalább előjáték van,vagy azt is megspórolja a nyavajás?? Egy kicsit több hangsúlyt fektethetnél az önbecsülésedre!!Ha nincs kefe akkor inkább alszik mert olyan nyálas dolog babusgatni egy kicsit akit szeret állítólag... :-o Te pedig nem akarod észrevenni hogy csak használgat.Ébredj fel,ez egy önző lusta disznó!!!Nem neked való!

Én 25 éve élek házasságban de most is úgy van mint amikor kezdődött a szerelmünk,sőt!

Egyetlen alkalmat el nem szalasztana ha csak elmegy mellettem hogy hozzám érjen valahogy.

Ne pazarold az idődet ilyen bunkó f@xra aki nem hajlandó ápolni az érzelmeidet!Ezen nem tudsz változatni,ha magától alapból nem olyan,vagy megelégszel annyival hogy néha kicsikarsz - kisírsz egy kis törődést? Ne légy ilyen kisstílű és olcsó ha már úgyis csak használ!

61. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Babybogyóka)
2013. jan. 13. 00:12
Mérlegelj, mi a fontosabb, a romantika, vagy a vele való kapcsolat. Ha a romantika, akkor nem kell vele lenni.Más-más igények vannak, szerencse és odafigyelés a titka, hogy ki-ki megtalálja a hozzá illő partnert.
60. bd55e3f068 (válaszként erre: 53. - Babybogyóka)
2013. jan. 12. 21:10
Bocs, hogy írtam. További jó vergődést!
59. 3c56a9b72a (válaszként erre: 58. - Babybogyóka)
2013. jan. 12. 21:00
Nem fog megváltozni,vagy elfogadod ilyennek,vagy keresel mást.Mérlegelj,ha nem vagy vele boldog lépjél!Csak most tűnik ez szörnyen nehéznek,később nem így fogod látni.Mi nők néha görcsösen ragaszkodunk ahhoz akit szeretünk,mindent próbálunk megoldani,megmagyarázni..,akkor is amikor nem kellene..
58. Babybogyóka (válaszként erre: 56. - 3c56a9b72a)
2013. jan. 12. 20:44

Részben gondoltam már erre,hogyha a romantikus oldal jól működne,plusz a megfelelő odafigyelést megkapnám, akkor lehet sokkal jobban vágynék én is a szexre. És minden téren jobban is érezném magam a kapcsolatban,mert meglenne az érzés,hogy tényleg szeretve vagyok.Nekem ez hiányzik az egészben!:-(


Másik dolog amire gondoltam,hogy a fogamzásgátló miatt lehet csökken a nemi vágy,de ez esetemben nem változtatott semmit,több mint fél éve szedem a gyógyszert.Korábban is ugyanennyire igényeltem az együttlétet mint jelenlegi helyzetben.


Sajnálom,hogy nem jól sült el a dolog a férjeddel,és kívánom,hogy találd meg az igazi férfit!!!


Köszönöm a válaszodat,Te vagy az első hozzászóló aki valójában megértette a problémámat.


Viszont ezt nem tudom hogyan lehet elérni,hogy több odafigyelést kapjak a kapcsolatban.Mivel ugye sajnos azt nem mondhatom, hogy szeressél már...úgy ahogy nekem jó.:-(

57. Babybogyóka (válaszként erre: 55. - 342402de6d)
2013. jan. 12. 20:35
Na akkor legalább nem csak én láttam így! :-)
2013. jan. 12. 20:27
Mivel neked hiányzik a romantika,nem lehet épp ezért nem élvezed igazán a szexet vele?A nőnek a legfontosabb erogén zónája a lelke és amelyik pasi ezt nem tudja az sohasem fog téged kielégíteni.A házasságom alatt ebben a szituban voltam,a hátam közepére nem kívántam a szexet.A férjem meg naponta 5x szerette volna.Ebből folyton elégedetlenkedés és sértődés lett.Pár éve változtam,nem ismerek magamra,most én igényelném naponta 5x....,csak éppen pasi nincs a közelben.Ez a sors keze....:)
55. 342402de6d (válaszként erre: 35. - Fdd93feee0)
2013. jan. 12. 20:13
Én is pont ezt akartam írni:))
2013. jan. 12. 19:21

Sőt,hogy visszatérjek szószerint-Az alig kívánom a szexet!-címre,amivel indult a topic. Teljesen eltértünk a témától. Arra keresem eredetileg a választ,hogy ennek mi lehet az oka,és min vagy miben kell ahhoz változni,hogy kívánjam és bírjam is!

Plusz az előző hozzászólásomból bemásolva:

Jelenleg azon gondolkodom,mivel lehet feldobni,izgalmasabbá,boldogabbá élménydúsabbá tenni egy kapcsolatot.


erre várom válaszaitokat!

Köszönöm!!!

2013. jan. 12. 19:18

Nem olyan elunott kapcsolatot akarok amiben az emberek kb.szexelni akarnak és ennyi. Mert ugye nem minden ember olyan mint egy gép,hogy szex és kész és ennyiben kimerül minden. Vannak olyan emberek is akiknek fontos még a romantikus érzésvilág.


Mindannyian mások vagyunk, mást akarunk és ha akarunk változtatunk bizonyos dolgokon,ha akarunk akkor pedig nem változtatunk semmin.

Mindenki tudja mit és miért akar az életben.


Segítségkérés céljából indítottam a topicot,de úgy látom némelyikőtök szeret 1-1 szón agyalni,hogy mi lesz ha,meg mi lenne,meg mi nem lenne,meg ez meg az...ezen elég ha én gondolkodom.


A jövőben megköszönöm az építő jellegű kritikákat.Más jellegű nem érdekel.


Jelenleg azon gondolkodom,mivel lehet feldobni,izgalmasabbá,boldogabbá élménydúsabbá tenni egy kapcsolatot.

52. bd55e3f068 (válaszként erre: 51. - Babybogyóka)
2013. jan. 12. 18:31
Össze akarsz költözni egy pasival, akivel unod a kapcsolatot. Ha együtt éltek, még könnyebb ráunni valakire.
51. Babybogyóka (válaszként erre: 47. - 7fbb0788f7)
2013. jan. 12. 18:29
Igazad van abban,hogy különbözőek vagyunk...ezt kezdem én is így látni sajnos.:-( Viszont amég menthető egy kapcsolat,addig ugye próbálkozik az ember lánya,hogy feldobja és izgalmas legyen továbbra is,nem ilyen elunott.Aztán későn kár már utána agyalni,addig kell valamit tenni amég lehet.Persze amúgy jól megvagyunk összességében,a kisebb-nagyobb különbözőségeinket leszámítva.
50. bd55e3f068 (válaszként erre: 48. - Babybogyóka)
2013. jan. 12. 18:28
Most nem azért nincs romantika a kapcsolatotokban, mert nincs rá lehetőségetek, hanem azért, mert a pasid részéről igény nincs rá.
49. Babybogyóka (válaszként erre: 45. - A9e26193e7)
2013. jan. 12. 18:25
:-)
48. Babybogyóka (válaszként erre: 46. - Bd55e3f068)
2013. jan. 12. 18:24

Ezaz,hogy én nem szeretnék semmit sem kiadni parancsba! Csupán félek attól,nehogy elromoljon a kapcsolat. Ezért szeretnék új dolgokat belevinni,hogy érdekesebb legyen. Így jönnek ezek a romantikus dolgok ötletként,mivel ez is egy lehetőség. Amit még nem is igazán próbáltunk! Biztos sok mindennel fel lehet dobni egy kapcsolatot,hogy sose legyen az,hogy unalmas.

A napi 4szex helyett gondolkodok más programon,amit otthon is lehet csinálni. Persze ha jobb idő lesz,akkor biztos több kedvünk lesz sétálni vagy bárhová menni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook