Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akkor is fájhat az alhas ha babát vársz de még nem vagy bisztos benne? fórum

Akkor is fájhat az alhas ha babát vársz de még nem vagy bisztos benne? (tudásbázis kérdés)


2008. máj. 14. 10:18
Ne feledkezzetek meg a folyásról sem az is okozhat hasi fájdalmakat
2008. máj. 14. 10:17
Igen ez sajnos így van,de lehetnek urológiai illetve nőgyógyászati panaszok is a háttérben.Érdemes utána nézni nehogy nagyobb legyen a baj.Most,hogy eltörölték a vizit díjat újra könnyebben mehetünk háziorvosunkhoz beutalóért.Sokat segíthet a jó tájékozottságunk is.Sok sikert.
2008. febr. 7. 07:56
Sajnos igen
2008. febr. 7. 07:04
első terhességem nekem is hasfájással kezdődött. kórházban akartak kivizsgálni.. ultrahangoztak is.. de még fiatal terhesség volt, nem látszódott. vér és vizelet vizsgálatnál derült ki
2008. febr. 6. 19:28
Igen,nekem is így volt,pedig mensikor soha nincs görcsöm.Ha símogattam a hasamt,vagy ráheyleztem a kezem,enyhült.Én tudtam,hogy baba van,mert tervezve volt és vártam a fejleményeket,de ez a görcsös érzés aggasztott,mert nem tudtam mire véljem.Nem tartott sokáig(max 1 hét)
2008. febr. 6. 19:27
Komoly hasfájás hátterében is állhat baba: nekem az volt a terhesség egyik tünete, hogy tankönyvszerűen produkáltam a vakbélgyulladás tüneteit.
2008. febr. 6. 19:19

Szia!


Igen, elképzelhető, hogy mensiszerű görcsök vannak. Ez lehet még a beágyazódástól is és ha már bent lapul, akkor a méh növekedésétől, illetve felkészül a 9 hónapra:)))

2008. febr. 6. 19:17
Akkor is fájhat az alhas ha babát vársz de még nem vagy bisztos benne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook