Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akinek az élete nem indult Pompásan fórum

Akinek az élete nem indult Pompásan (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Akinek az élete nem indult Pompásan

1 2
2012. máj. 28. 18:07
jajj de jó:) én is menhelyes kutya gazdija vagyok. imádjuk:) az előző is menhelyes volt, csak ő már nem él. ezért vettük magunkhoz Riót. őt is gyepiről fogadtuk be. egy kertesházból szökött meg, és kóborolt. úgy fogták be, és került utána a gyepire. most nálunk van.nagyon jó a cikk:)
2012. máj. 28. 17:56

Megkönnyeztem a cikkedet!:*)

Nagyon örülök, hogy a Pompás szeretetre talált nálatok!:))

A kicsikédnek pedig ennél csodálatosabb dolgot nem adhatsz mint, hogy egy kutyával nő fel!:)

8. nzs2001 (válaszként erre: 7. - Nzs2001)
2012. máj. 28. 16:42
nihilizmust akartam írni, csak gyorsan püföltem és mellé ütöttem
2012. máj. 28. 16:41
Mindíg felháborít amikor szembesülök vele, hogy egyes emberek tárgyként kezelik az állatokat ha nem kell kidobom és kész. A lelki nihikizmus legmagasabb foka az ilyen. Örülök, hogy sok sorstársa közül legalább Pompás sorsa jól alakult, és hogy vannak még olyan emberek is, mint ti, akik tudjátok, hogy az állattartás felelősség is nem csak múló szeszély
6. igi
2012. máj. 28. 14:08
Egészen biztos vagyok benne hogy Pompás élete igencsak pompás, hisz a legpompásabb helyre került, oda ahol őt kétségtelenül nagyon szeretik !
2012. máj. 28. 12:28
Én is megkönnyezte, örülök, hogy jó helyre került a kutyus:) az alvós képen egyébként nagyon cuki:)
2012. máj. 28. 11:52

Nagyon szép történet! :)

Én tökéletesen megértem, hogy mit érzel a kutyus iránt, gyerekkoromban ugyan panelházban laktunk, és volt egy tacsink, de mindig "összeszedtem" a kidobott a kiskutyákat, akiket már "megunt" a gazdája (sose értettem, hogy lehet egy állatra ráunni, hiszen jobb társak mint sok ember). Szóval nem tudatosan, de ilyen ideiglenes gazdik voltunk, és mindig találtunk a tágabb baráti/rokoni körben helyet ezeknek a kis csöppségeknek, ahol szerették őket. A legszebb érzés meg az, amikor visszajelzést kapunk évek múltán, hogy milyen boldog a gazdi-kutyus páros :))))

2012. máj. 28. 09:59

Én ugyan már rég ismrelek Téged és Pompást, de a cikk nagyon tetszett, szerencse, hogy vannak a világon olyan emberek, mint Ti, így az elhagyott kutyusoknak is van esélyük :)


Nekünk is van egy befogadott kutyánk, akit agyba főbe verve, csontsoványra fogyva találtunk az utcán, és a mai napig ő a világ legjobb kutyája :)

2012. máj. 28. 09:18
Megkönnyeztem a cikkedet. Jó tudni, hogy vannak még rendes, érző lelkű emberek. A legjobbakat kívánom Nektek.:)
2012. máj. 28. 09:08
Bár a neve Pompás, az élete nem indult pompásan. 2 "gazda", gyepmesteri telep és ideiglenes befogadó lakója volt. Majdnem 5 évnek kellett eltelnie ahhoz, hogy igazi családra leljen, és valóban pompás élete legyen.

Ugrás a teljes írásra: Akinek az élete nem indult Pompásan
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook