Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki 18 évesen elköltözött otthonról, de 2 hónap múlva menne vissza, azt tényleg nem kell visszaengedni? fórum

Aki 18 évesen elköltözött otthonról, de 2 hónap múlva menne vissza, azt tényleg nem kell visszaengedni? (beszélgetős fórum)

1 2
2023. jún. 22. 15:02
Bármikor jöhet.
8. Főnix3 (válaszként erre: 7. - Evawitch)
2023. jún. 22. 15:01
Én sem lennék boldog,ha a gyerekem egy alkesszel akarna járni. Miért költöztél el?
2023. jún. 22. 14:55
Apa megsértődött, hogy a gyerek elköltözött, a testvér is ott szólt be neki, ahol tudott es uralt mindent. Apa hagyta. Anya meg az új férjjel volt, aki nem engedte volna meg,hogy a gyerek odaköltözzön. Balhés volt a férfi és utólag kiderült, alkoholista is.
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2023. jún. 22. 14:50

Szerintem gyerektől függ, ismerek olyat, akit tuti nem engednék át a küszöbön..

A sajátom bármikor visszajöhetne...

Mondjuk azt sem tudom elképzelni, hogy egy szülő ok nélkül elüldözze a gyerekét, a válási hercehurca nem ok erre, szóval az is lehet, hogy okkal nem engednek vissza.

Amúgy meg rengetegen dolgoznak suli mellett, szóval "pénze semmi, nem lustaságból" is sántít egy kicsit...

Gondolom, mikor elköltözött azt hitte, hogy menni fog ez neki, aztán rájött, hogy mégiscsak jobb otthon :D

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2023. jún. 22. 14:13

A törvény szerint nagykorú, nem kell visszafogadni.


Nálunk ez nem lenne kérdés, nemcsak nálunk az egész családban nincs elüldözve senki.

De én itt már mindent kételkedve fogadok, mindkét felet szeretném meghallgatni, mikor ilyen kérdések vetődnek fel..

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2023. jún. 22. 14:11
Kicsit kusza nekem is,,de akkor jönnek mennek amikor akarnak.Már felnőttként is.
3. birebora (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2023. jún. 22. 14:10

Ez nem kérdés! A gyerekem az első és mindenek felett!

Nem is értem, hogy lehetnek ilyen szülők.

2. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2023. jún. 22. 14:03

Még szép, hogy vissza!

Az én gyerekeim haza költözhetnek, amikor csak szeretnének!

Addig, míg suliba is jártak, anyagilag is támogattam őket!

Ha rólad szól, akkor legközelebb fogalmazd már meg kérlek tömören, egyszerűen, mert ez így egy kusza történet.

(E/1 ben. )

Mennyi idős vagy, milyen iskola, mert ugye sok suli mellett lehet dolgozni.

2023. jún. 22. 13:56

Épp válás volt és egyik szülő az új párjával volt elfoglalva, masik meg a másik gyerek és maga számára alakította ki az életét és szó szerint pár hét után ronda szavakkal lett elüldözve a gyerek, mert oda mert menni.

Azután csak magára számíthatott és mivel beteg, nem így kellett volna utcára tenni, hogy akkor élj meg egyedül. 0 segítséggel.

Nektek ha a gyerek haza akar költözni visszaengeditek vagy elzavarjátok? Persze pénze semmi, de nem lustaságból, hanem suliba is járt még.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook