Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Agyunk elképesztő világa fórum

Agyunk elképesztő világa (beszélgetős fórum)


11. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 23:24
Így van, az emberi test egy igazi remekmű és azt az agyunk irányítja. Minden összhangban van, egyikből következik a másik. Az iskolában is mindig azt mondom, hogy azért van az agyunk, hogy használjuk. És a biológia ennek a tudománya.
10. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 09:33

A szív mágnese mezeje ötezerszer erősebb,mint az agy mágneses mezeje,az agy nem önállóan cselekszik ,hanem a szív jelzései alapján.

A szívnek és észnek egy húron kell pendülnie,így lesz meg a jó intuíció,ki kell nyitni a szívkaput.

Most, főleg annak jött el az ideje,hogy felébredjünk,sok az alvó észember,aki azt sem tudja van e szíve ,lelke egyáltalán.

2021. dec. 13. 09:31
Nagyon jóban vagyok az agyammal is. 🥰
2021. dec. 13. 09:29
Nekem képem van az agyunk elborzasztó világáról is, mert vannak kényszergondolataim. De emellett az elképesztő világáról vannak tapasztalataim. Szeretek olvasni az agyról.
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 08:44
Ezen a "rácsodálkozáson" rég túl vagyok. Ezért is tanulok folyton és így sikerült gyógyszer nélkül uralnom és visszaszorítanom a szorongásomat.
2021. dec. 13. 08:16

Mindent az emberi agyrol - bookline-os.


Egyebkent csak nezelodni mentem be a boltba, de ez a konyv magahoz hivott. Az eleje kicsit anatomia - szaraz - de bazi erdekes es fontos is megismerni a mukodeset.

2021. dec. 13. 08:15

Én teljesen jóban vagyok az agyammal. Ha lenne rá lehetőség, akkor feltölteném a tartalmát a felhőbe, hátha tudnának valami hasznosat kiszedni belőle;)


Vannak dolgok, amire nem tudom, hogy miért van szükségem, de tuti, hogy van oka ennek is;)


Ja, nézek/olvasok/hallgatok híreket és bármit, ami a TV-ben van, mert ezek is plusz információk és bővítik a tájékozottságot/tudást.

Sokat olvasok, de ez nekem szórakozás.

Sok emberrel fecsegek, mert általuk is bővül a tudásunk.


A fantáziánk milyensége nem az egyéb tevékenységünktől függ, bár tudom, hogy roppant trendi manapság azt mondani, hogy nem nézek TV-t, max természetfilmeket, mert neten pont azokat nézi az ember, így én ezt egy önámításnak gondolom;)


Ja, és nem mellesleg a fantáziánkat is fejleszteni kell ahhoz, hogy egy könyv elolvasásakor legyen miből táplálkoznunk;)

4. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 07:48
A könyv címe?
2021. dec. 13. 07:45

Akkor kibékülhetnél Vele 🥰 nagyon lesarkítva azt tanácsoljàk elsősorban pozitív gondolatokkal töltsük meg őt.


Mióta olvasom ezt a könyvet egyáltalán nem nézek/olvasok/hallgatok híreket és pl nálam ez bevált. Sokkal jobb a közérzetem. Olvasni pedig annyira jó dolog, ez is segít neki, főleg ha el is kell képzelnie az adott dolgokat😍

2. *karolin* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 07:40
Én nem. Olyankor pörög, mikor nem kéne. Pl lefekvéskor, mikor aludni szeretnék. Bezzeg mikor dolgozom, akkor néha behúzza a kéziféket.
2021. dec. 13. 07:37

Megvettem egy könyvet, mely az emberi agyról szól és teljesen lehidaltam. Mennyi rejtett képesség van bennünk amikről szerintem sokan nem is tudunk! Mennyire komplex és összetett szerv ez, az evolúció egyik legnagyobb csodája! Foglalkozni kell vele es jó viszonyt ápolni, így ő is sok mindenben segít nekünk:)


Te jóban vagy az agyaddal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook