Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » ÁEK-MÁV-Honvéd szülészet (legfrissebb) fórum

ÁEK-MÁV-Honvéd szülészet (legfrissebb) (beszélgetős fórum)


2011. dec. 5. 11:25
Szia, én is ott fogok, a 2012 februári fórumból már ismerhetsz...én a Zilahy főorvoshoz járok, neki Dunakeszin van magánrendelése. Jövő héten pont rá akarok kérdezni, hogy mégis mikor nézhetem meg a szülészetet, meg mit érdemes még tudnom (mit kell vinni, venni, stb)
2. Böbe071 (válaszként erre: 1. - Zsiráfné)
2011. dec. 5. 11:23
Szia én ott fogok)) Szakrendelésre a Balázsy dokihoz járok nagyon aranyos . Nála nem lehet szülni át ad a legjobb barátjának Spánik dr-nak
2011. dec. 5. 11:19

Sziasztok!


Várok minden olyan kismamát akik a közeljövőben fognak szülni a MÁV-ban, vagy nemrég szültek ott és friss, ropogós tapasztalataik vannak. :)

Mi január végére, február elejére várjuk első babánkat és nagyon érdekelne minden ami a kórházzal kapcsolatos. Sok hasonló topik van már, igyekeztem átrágni magam rajtuk, de ezek többsége inkább régebbi. Ezért gondoltam itt össze lehetne gyűjteni minden friss infót, hátha mást is érdekel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook