Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Adj nevet a tárgyaidnak! fórum

Adj nevet a tárgyaidnak! (beszélgetős fórum)


1 2
5. mókus.kerék.. (válaszként erre: 1. - 9f86e86d50)
2013. febr. 13. 20:00
pl rohadt tv. idióta hülye hűtő, meg kibacott mosógép.ja és ki ne hagyjam a b.uzi mikrót:)
2013. febr. 13. 20:00

legtöbben a mosó, mosogató gépet,

porszívót nevezik el


.

2013. febr. 13. 19:59
nálunk a mosógép az Gizi, az autó Csillagocska, a laptopom Samu, a telefonnak még nem adtam nevet. :D
2013. febr. 13. 19:59
Én nem szoktam ilyet csinálni, azt hiszem.
2013. febr. 13. 19:57

Volt már olyan ismerősöm aki a tárgyainak előszeretettel adott nevet, pl. Frici a hűtő. :) Bár az Igló kapitány stílszerűbb lett volna. A múltkor a munkahelyen nem volt poharam és egy befőttesüvegből ittam, amiben előtte méz volt. Azért méhecskemintás az oldala. Szóval abból iszom a vizet amikor arra jön fiatal munkatársam és megkérdezi: - Hát Te miből iszol? -

Nyilván gond volt az optikájával, vagy élettapasztalata kevés volt ilyen téren és még nem látott befőttesüveget. :) Erre lazán ezt feleltem: - A Végszükség poharából!

Ti milyen neveket adtok, adtatok már tárgyaknak? Vagy ha ezek után jön meg a kedvetek ne barátságos vissza magatokat. Szóval adjunk nevet a tárgyaknak, ez egy olyan társasjáték akiben mindenki részt vehet kortól nemtől és etnikai hovatartozástól függetlenül! Hajrá! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook