Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A változtatás buktatói fórum

A változtatás buktatói (beszélgetős fórum)


2020. jún. 3. 00:29

Szia! :)

Jót tehetne az önértékelésednek, ha csak apró dolgokon változtatnál. Picit bedobhatnád magad a “mély vízbe”; kipróbálni egy ismeretlen receptet, gyalog felfedezni a várost a posta-élelmiszerüzlet-patika körút közben... Ha minden napodra be tudnál ütemezni egy kis sikerélményt jelentő tevékenységet, hamar meglátszana az önbizalmadon. :)

Itt a nyár, tessék kivirulni!🌸🌞🌻

7. pteri (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2020. jún. 1. 21:00
Eljársz otthonról? Nem ingerszegény az életed, az a baj?
6. Amaunet (válaszként erre: 4. - Csontsovány)
2020. jún. 1. 20:35

Állítsd be a telefonodon jelzéseket! Mondjuk olyat, hogy fel kell állni a gép elől. Vagy mikor kell enned.


Persze be is kell tartani ezeket.

Szankciókat is bevezethetsz, ha nem sikerül tartani a saját terved.

5. katus3 (válaszként erre: 3. - Globus)
2020. jún. 1. 17:12
Ez nagyon igaz mondás. Én évekig hezitáltam, aztán mikor már az egészségemmel is gond volt, akkor éreztem hogy eljött a pillanat mikor nagyon fáj. Egy percig sem bántam meg a döntést hogy mertem lépni.
4. csontsovány (válaszként erre: 3. - Globus)
2020. jún. 1. 15:45
Gondolatban sokkal könnyebb,de a megvalósitással vannak a gondok .
3. globus (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2020. jún. 1. 15:39
Ez igaz, hogy lustának maradni kényelmesebb🙂 Viszont van egy olyan mondás is, hogy ha nem változtatunk, akkor még nem fáj eléggé.
2. csontsovány (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2020. jún. 1. 15:35
Megszokàsokon
2020. jún. 1. 15:34
Most itt fekszem .. s gondolkodom ,mièrt nem olyan egyszerü vàltoztatni , pl a mekszokàsokon ...s ha eltervezünk valamit a megvalósításán .. Valószínü az a baj , hogy lusta vagyok . S kényelmesebb ràhagyni a dolgokra .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook