Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A világ legokosabb bekavarása! Véleményezzétek! fórum

A világ legokosabb bekavarása! Véleményezzétek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. jan. 9. 07:56
bocs, csak egyszer akartam:)
2014. jan. 9. 07:55

Hátőőő-

Elég érdekes, hogy a párod másnak hisz veled szemben, méghozzá olyannak, akinek érdeke a hazugság. Még csak nem is pártatlan. A másik: a bizonyítási teher mindig a vádlóé, nem a középkorban élünk.

Nem pártatlan, nem is túl okos... én tutira lehülyézném.

2014. jan. 9. 07:55

Hátőőő-

Elég érdekes, hogy a párod másnak hisz veled szemben, méghozzá olyannak, akinek érdeke a hazugság. Még csak nem is pártatlan. A másik: a bizonyítási teher mindig a vádlóé, nem a középkorban élünk.

Nem pártatlan, nem is túl okos... én tutira lehülyézném.

22. smudlaagi54 (válaszként erre: 15. - Ae79610b55)
2014. jan. 9. 07:34
Na ez a "komolyra fordulás" volt szerintem a döntő pont.De nagyon naiv vagy ha 2,5 éve együtt jártok,és nem gondolkodtál el azon,hogy hogy miért is nem mutatott be a családjának,meg a barátainak.A másik meg hogy a 2,5 év alatt nem ismert meg annyira hogy tudja hogy megbízhat benned?Én ott hagynám a francba,mert ez csak egyre rosszabb lesz!
2014. jan. 9. 07:21

Kedves Pamcsi11!


Beleképzeltem magam a helyzetedbe, mit tennék. Úgy írom le, hogy ne moderáljanak ki. Megkeresném a soha nem látott "barátnőt" és hókon vágnám egy xaros lapáttal. Viccest félretéve, valóban megkeresném, és elbeszélgetnék vele. De a párommal is. Sőt vele alaposabban, mert mi az, hogy egy volt csajának (aki még mindig szerelmes belé) jobban hisz, mint nekem, mert ő benne sosem csalódott? Tényleg?? Akkor menjen vissza hozzá, ha ő ezt gondolja róla, neked meg nem hisz. Az, hogy bizalmatlan veled szemben, mert nem éltek együtt, az csak kifogás, hülyeség, a bizalom nem ezen múlik. Valaki úgyis megcsalja a másikat, hogy együtt él vele, és ez fordítva ugyanúgy igaz. Nem csoda, hogy ki vagy készülve, ez a barátodtól nagyon ronda dolog. Bennem erősen megkérdőjeleződik, hogy valóban szeret-e téged vagy nem csak ürügyet keres, hogy esetleg leléphessen. Mindenesetre én nagyon résen lennék, és én biztosan nem bíznék benne a kuruccal kapcsolatban. Kizártnak tartom, hogy nem legyezgeti az önbizalmát egy epekedő régi barátnő, úgyhogy tedd fel neki a kérdést: ő vagy én? Akkor eldől minden. Ha normális lenne a csaj, és nem volt barátnő, akkor simán lehetne bízni egy férfi-nő barátságban, nekem is volt fiúbarátom (meghalt nemrég), és a 20 év alatt soha nem volt köztünk semmi, mint a tesók, olyanok voltunk inkább, és a legfontosabb, hogy sose szólt bele a kapcsolataimba, sőt, támogatta és örült, hogy boldog vagyok. A barátod és a volt csaja közti "barátság" az nekem erősen sántít...

2014. jan. 9. 07:05

Tyűűha!

Szerintem ez az egész sztori nagyszerűen jellemzi a barátodat és talán az egész kapcsolatot is!Érdemes elgondolkoznod egy-két dolgon,hogy a barátod miért nem bízik benned és miért egy másik lánynak hisz!

azt sem tartom kizártnak,hogy van valami közöttük....

Ha rövid időn belül nem oldódik meg ez a megalázó helyzet,akkor pattintanám a kedvest!A barátnővel meg elbeszélgetnék......

19. Gurulyka (válaszként erre: 15. - Ae79610b55)
2014. jan. 9. 07:02

Ne haragudj, de nekem az az érzésem, hogy itt csak te tervezel közös jövőt....

1. Nem vállal fel téged. KÉT éve!!! jártok, és nem ismered minden barátját, nem ismred ezt a "lánybarátot" személyesen, nem találkoztál a szüleivel, gondolom akkor nem is voltál még náluk. Bocs, de egészséges párkapcsolatban ez nem így működik.

2. Első szóra elhiszi, hogy félreléptél, még akkor is, ha nincs bizonyíték. Nekem ez úgy tűnik, hogy alig várta, hogy legyen egy remek indok, hogy kirakhasson.


Komolyan megér neked ennyit bármilyen pasi, hogy csak úgy tudod megtartani, ha totál bealázod magad a munkahelyeden? Ha lejáratod magad ismerősök előtt? Ne máááár!!! Egy olyan pasi ráadásul, aki még arra se tart méltónak, hogy bemutasson a szüleinek, mint "hivatalos barátnőt".

Sőt, arra se vagy méltó, hogy a baráti társaságában bemutasson, és elvigyen a közös programokra.


Tudom, hogy te most szerelmes vagy, ragaszokodsz hozzá, és két év (számodra) nagy idő, de ha van egy kis eszed, ha van benned még egy csipetnyi női büszkeség, és szeretnél valaha az életben olyan kapcsolatot, ahol egyenrangú partnerek vagytok, akkor kidobod a bús bánatos pitsába.

Neki te nem vagy más, mint egy csecse lábtörtlő, egy csicska, egy muffhordozó, akivel ezek szerint azt csinál, amit akar.


Kötsög voltam, kemény, és nem tetszett, amit írtam, de jó lenne, ha felnyitnád a szemed.

Fordítsd meg a helyzetet.

Beállit egy ismerősöd, (aki beléd szerelmes, de a párod személyesen nem is ismeri,), és megvádolja, hogy félrekavart, randit beszélt meg a főnökével. Mit tennél?


Jó esetben tudod mit tesz ilyenor az ember? Elküldi a híresztelőt a fenébe! Mondom ezt úgy, hogy 12 év házasság alattt számtalan irigy, féltékeny "jóbarát/nő" próbált bekavarni, hogy így csal meg a férjem, meg úgy lép félre. De én TUDOM, hogy nem csalt meg soha. Ezeken az idiótákon már csak röhögni tudok, már felháborodni se sikerül.

Na, hát ilyen az egészséges hozzáállás egy párkapcsolatban, ahol együtt tervezitek a jövőt.

Nem olyan, hogy bemondásra elhiszem, akkor is, ha sántít a dolog.

2014. jan. 9. 06:58

Szerintem a barátod szépen kezelgeti a "barátnőt", most meg jön a leépítési folyamat...

1. Ha valaki szerelmet vall valakinek, és nem viszonzott, ott olyan kínos szitu van, hogy általában a felek eltűnnek egymás életéből.

2. Milyen nő az, aki visszautasítás után csüng a lepattintó férfin, mint "barát"?

3. Milyen férfi az, aki visszautasít egy nőt, de utána ápolgatja a kis lelkét, mert barátok...


Én tipliznék...

17. 83b64481a2 (válaszként erre: 1. - Ae79610b55)
2014. jan. 9. 06:52
Egy szép ívű seggbe rúgás a pasidnak, szálljon fennen . Ja igen szereted, akkor szenvedj amíg bírod úgysem megy sokáig.Még fiatal vagy, havernő= tartalék ha nincs más:)Nem ő lesz az életed párja....
2014. jan. 9. 06:27

Nem akarlak elkeseríteni,de ha a pasid egy ilyen kis szarság miatt nem áll melletted,akkor a nagyobb,komolyabb dolgoktól egyenesen a másik irányba menekül majd.Furcsállom,hogy ennyi idő után még nem lettél bemutatva az ősöknek sem.Mégis milyen jövőtök lesz így?


Az meg,hogy egy "barátnőnek" hisze helyetted,szánalmas!

15. ae79610b55 (válaszként erre: 13. - Mrs_soprano)
2014. jan. 9. 05:43

De eddig olyan szépen alakult minden köztünk, terveztük a közös jövőnket, boldogok voltunk.

Erre meg jön egy ilyen xarkavarás.


De mondom is minden nap Neki, hogy baxus, mondja már meg, hogy hogyan is tudnám magam tisztázni, és az igazamat bebizonyítani, ha egyik személyt sem adhatom ki sem külön külön, sem pedig egymással szembesítve??

Hát csak hallgat.:(

2014. jan. 9. 05:40

Elnézést a sok betüelütésért, de napok óta alig alszok, alig látok a könnyektől,most sem aludtam az éjjel, ezért is nyitottam topikot, mert már nem tudom h mit tegyek.


írjatok azért, mert majd kialszom magam, és válaszolok, meg írok!


Puszi mindenkinek!

13. mrs_soprano (válaszként erre: 12. - Ae79610b55)
2014. jan. 9. 05:39
Hát akkor nem tudok mit tanácsolni, szadizd magad ezzel a párkapcsolattal, amiből ezek után ennyit sem tudsz majd kifacsarni... Ne feledd: a drága"barátnő" ott lesz mindig!egy megkattant szerelmes nőtől pedig nincs veszélyesebb ellenfeled...veszíteni fogsz és nem csak a kilóidból!Van egy dolog ami minden pasinál fontosabb, hogy később mikor tükörbe nézel kihúzhasd magad és elégedett légy azzal, amit látsz!Ez az önbecsülés!Ha fut a szekér és nem áll meg, szard le, ne fuss, várd meg a következőt!:)
12. ae79610b55 (válaszként erre: 11. - Mrs_soprano)
2014. jan. 9. 05:28

Tudom, igazad van sokmindenben...

De az a baj, hogy képtelen vagyok Vele szakítani, mert beleszerettem már.

Nehéz ez nekem nagyon.


Én is ezt szajkózom mindig h nem hiszek a ffi-nő közti barátságban.

De Ő igen..

Aztán azért az is kiderült utólag hogy ezzel a csajjal anno nagyon régen azért jártak egy ideig.

A párom már nem akarta folytatni, és a csaj arra kérte a páromat, hogy ha már nem akarja mint nőt, akkor legalább hadd maradjon meg csak egy barátja, és azóta így vannak.

:SSS


hhhmmm

11. mrs_soprano (válaszként erre: 9. - Ae79610b55)
2014. jan. 9. 05:24
Erről a bizalom dologról először a pároddal kéne leülj és beszélj, hogy ez így nem normális! Ha nincs feléd bizalma most, ez tüske lesz benne később is, mint a Bari köztben a Zsolt meg a Zsófi viszonya... Bocs ez jutott eszembe:) A férjem nemegyszer megmondta: nincs férfi-nő barátság... Az egyik fél mindig többet akar...és igaza van!Nem érdemes hogy ettől kikészülj! Élvezd az életet, keress egy olyan pasit akinek te vagy a number 1! Itt nem csak a "barát" a hunyó, a te párod is sáros! Azon sem lennék meglepődve ha vmi történt vna közöttük...Mindig az a pasi a legféltékenyebb aki maga is sáros... Magukból indulnak ki...és ez tényleg igaz!
10. ae79610b55 (válaszként erre: 8. - 5fdf409d9a)
2014. jan. 9. 05:22

Igen, erről beszélek Neki is, hogy befolyásolják.

Nem is tagadja hogy nem bízik bennem igazán, mert még nem élünk együtt mint házastársak.

Ezért nem bízik bennem.


A csaj meg tuti most ott röhög kárörvendően a karkában hogy egy tudatosan kitervelt olyan bogarat adott a párom fülébe, amiből én nem tudok tisztán kijönni, hiszen azt gondolja hogy mivel egy főnököm nevét adta meg, én majd nem merek szembesíteni, de ha mégis, akkor meg szintén xarban vagyok, mert itt most csakis velem kibaxva de rendesen!


És a páromnak az a csaj olyan szinten szent és sérthetetlen, hogy ledöbbent.

9. ae79610b55 (válaszként erre: 7. - Mrs_soprano)
2014. jan. 9. 05:11

Istenem!

Végre!

Köszönöm NEKTEK hogy Ti is így gondoljátok!


Én nem vádolok sosem senkit, és nem tudnék mások magánéletében kavarni, és pont ezért esik xarul, hogy most olyan dologgal vagyok a fálhoz állítva, hogy alig tudok nyelni a sírástól napok óta..


Modtam a páromnak, hogy miért nem veszi észre hogy a havernőjének én RIVÁLIST jelentek???

De baxus, olyan szinten bevédi azt a csajt, hogy csak nézek, engem állít egy hazug nőnek, a csajt meg egy szentnek, merthogy abba még sosem csalódott, ismerik egymást nagyon sok sok éve...


A főnököm nevét meg hiába mondogatja, nem szeretnék azonnali hatállyan egy ilyen bonyolult magáméleti cirkusszal elé állni, mert onnantól tuti hogy már csak egy problémás alkalmazott leszek a szemében, akit mihamarabb egy szakmai fogással simán megválna!


És a párom meg még minden nap vallat!

Szó szerint lelki terrorban tart, és olyan dolgot kellene bevallanom, abit el sem követtem!

2014. jan. 9. 05:07
Nekem az egész dologban az a legszomorúbb, hogy a párod inkább másnak hisz, nem neked. Maximálisan meg kéne bíznia benned, mert gondolom csalódást nem okoztál neki és egy ideje együtt vagytok már. Valahogy beszélni kéne vele, hogy ez a havernő se jó dolog...én már határozottabban felléptem volna, döntse el a párod, hogy mégis ki a fontos neki. Szerintem neked nem kéne bizonyítani semmit, mert ha az őszinte történetet nem hiszi el a párod, akkor valószínűleg így is úgy is találna kivetni valót az egészben. Nagyon befolyásolják. :(
2014. jan. 9. 04:46
Hát már ne is haragudj, de ha velem a párom ilyen hitetlen lenne 2 év után is és inkább egy kikosarazott, szerelmes "barátnak" hinne... Fel is út le is út...még ha ezt valahogy sikerül is tisztáznod, a "barátnő" ebből tisztán fog kijönni, és jön majd a következő eset... Ő meg ott lesz szegény "csalódott és átejtett" pasidnak, mint vígasztaló, oltalmazó szerelmes "mártír".A főnöködhöz ilyen bagatell magánéleti dolgokkal tényleg ne menjetek,lehet a "baràt" pont erre játszik: hátha még jól be is égsz meg kirúgnak!A"baráttal" kéne higgadtan beszélned megkérdezni ki mit mondott.mennél többször kérdezitek, és annál különbözőbbeket mond, akkor csak ő találta ki eut az egész dolgot...
2014. jan. 9. 04:36
Nekem az onbecsulesem nem birna mar ezt, szerintem otthagynam a paromat, ha inkabb egy rosszmaju bancbak hisz, mint nekem... A munkamat tuti nem veszelyeztetnem emiatt.
5. ae79610b55 (válaszként erre: 3. - Dodi44)
2014. jan. 9. 04:35

Igen, tudod nekem az a gyanúm, hogy mivel a csaj tudta hogy én hol dolgozok,és az is lehetséges hogy valóban járnak hozzá attól a cégtől vezetők, főnökök mint vendégek.

És szerintem a csaj max csak rámkérdezhetett, mintha én egy ismerőse lennék, és gondolta hogy bekavar.

Bármit is hallott rólam, az inden lehetett, csak az a vád nem, amit a páromnak mesélt.


Ez a csaj engem nem kedvel, mert állandóan nem hagy a páromnak békét hogy hagyjon ott engem.

Jahh, és persze ezt a csajt én nem is ismerhetem személyesen, csak hallomásból a páromtól.


Sok itt a véletlen....egybeesés.

2014. jan. 9. 04:31

Szerintetek nem furcsa egy kicsit hogy megvádolnak, de nem tisztázhatom magam, mert itt mindenkinek inkognitóban kell maradni, és ők vannak védve, de viszont így neg minden minden irányból én vagyok a legxarabb helyzetben.


Hogy tudnám így bebízonyítani az igazam?

Hogy álljak oda a főnököm el, hogy ugyan vallja már be hogy miért állít egy hazugságot rólam?

Én bármikor bárkinek a szemébe tudok nézni hogy ez egy hamis vád.


De így meg milyen egy faramuci helyzet hogy csak én vagyok a sárban, mindenki más csak belémtapos.


:(

3. Dodi44 (válaszként erre: 1. - Ae79610b55)
2014. jan. 9. 04:27

Nagyon kormonfont a baratod volt osztalytarsa-baratnoje.

E'ket akar verni kozetek, es ugylatszik, kezd is mukodni az agytornai...

Emlitsd ezt meg a parodnak...

2. ae79610b55 (válaszként erre: 1. - Ae79610b55)
2014. jan. 9. 04:19

Folytatás:


A csaj az egyik főnököm nevét adta meg.

Hát a pofám szakadt le amikor a párom kimondta a nevemet, ugyanis köztudottan sosem volt sem esetem, sem pedig nem volt vele semmilyen kontaktom a szakmai kötelező jellegűeken kívül!

Mégcsak egy társaságban sem mozgunk sem szakmailag, sem pedig privát életben sem.


A csaj tudta h én hol dolgozok, és nem véletlen hogy pont az egyik fünököm nevét mondta ki, csakhogy amikor meg a kort kellett behatározni, akkor meg az sem stimmelt, ugyanis a főnököm egy pályakezdő vezető posztban van a cégnél,kb 26 éves, de a csaj szerint aki meg rólam mondott dolgokat, az meg egy középkorú ffi.


Sok szálon sántít a szori is, meg úgy ahogy van az egész dolog!


A legdöbbentőbb viszont ez a szitu!:


A csaj nem akar képben lenni, és a pasinak sem szabad megtudni hogy ez a csaj elmondta tovább mindezt az állítólagos pletykát, mert akkor elveszíti mint vendéget, és azt nem szeretné.


Szóval nekem mindezt, az igazamat, becsületemet úgy kell bebizonyítanom a páromnak, hogy nem történhet szembesítés, merthogy sem a havernőjét, sem pedig a pasit sem szabad felfedni inkognitójuk alól.


Elképesztően lefogytam ez miatt az utóbbi időben, totál ki vagyok készülve.


Hogy bizonyítsam be hogy csak szimplán egy tudatos rosszindúlatú kitalákt sztori, pont azért, mert valaki/k nem akarják hogy a párommal együtt legyünk.


És a párom meg azért van kiakadva, amiért én nem tudom mindezt egyedül a havernője kilétének felfedése nélkül bebizonyítanom.


Én arra kértem hogy azonosítsuk be azt a férfit, hadd tudjam először is hogy valóban egy személyre gyanakszok-e, mint amit a havernője megadott.


De nem és nem lehet, mert a párom meg nem szeretné ha a havernőjének valami kára legyen ebből az egész ügyből.


Engem meg azonnali hatállyal rúgnának ki azért, ha a főnököm elé állnék egy ilyen elképesztő és abszurd váddal, még csak azért is, mert csak rákérdeznék, hogy ez az egész igaz, hogy Ő mondta-e rólam ezt a pletykát?!


Nagoyn ki vagyok, kérlek segítsetek tisztábban látni, mert az igaz hogy szerelmes vagyok a páromba, és nem akarom elveszíteni, de Ő már nem hagy békén, hogy csak úgy folytatja velem, ha bebízonyítom Neki, hogy én nem voltam a főnökömmel semmilyen kontaktba, sőt, ha kell, majd Ő is beszél a főnökömmel, hogy megtudja hogy ki hazudik ebben a sztoriban.



Bocsi ha egy kicsit zavaros a sztori, de ez az igazság, nem tudtam jobban elmagyarázni, remélem kivehető.

2014. jan. 9. 04:03

Sziasztok Mindenkinek!


Történetem egyben tanulságos, ugyanakkor szomorú, és sajnálatos is.

Kérlek benneteket olvassátok el, és szeretném ha kommentelnétek a véleményeteket erről az egészről.


A barátommal több mint 2,5 éve vagyunk együtt.

Szeretjük egymást, én már a szüleimnek,rokonaimnak, barátaimnak is bemutattam.

Ő is felvállalt egy pár barátjának, de a szüleinek még nem.


Van egy nagyon jó barátja aki nő, egy volt osztálytársa.

Nagyon kedveli, szereti, de mintcsak egy embert, és nem szerelemmel.

A csajnak viszont nagyon is bejön a barátom,sőt,bevallotta Neki hogy szerelmes belé, éshogy pont egy ilyen férfit szeretne magának.

De a barátom ezt a közeledését mindig elutasította, mondta hogy Ő engem szeret szerelemmel.

A csaj ezt elfogadta, bár nem esett neki túl jól, de azt mondta hogy ha nem lehet a párja, akkor legalább legyen meg mint csak barátja, mert nem akarja elveszíteni a páromat.

Mindezt a barátom elmondta őszintén, és én értékelem ezt, szeretem Őt.

Nemrég történt egy törés a kapcsolatunkban.


Ez a csaj nemrég adott egy fülest rólam a barátomnak. Egy pletykát, egy álítólagos pasiról, akit a csaj nem adhat ki teljesen, mert ez egy vendége a csajnak, és állítólag az a psi is megkérte a csajt, hogy ne mondja el senkinek a pletykát.

Az állítólagos pasi, aki a csajnál volt vendég egy nap, olyat mesélt rólam, ami egy abszurdum, ami alapból ellentmond mond ehhez a pasihoz való ízlésemnek, mind időintervallumban, mindenben.

És a csaj mondta a páromnak, hogy szerinte én biztos hogy nem voltam a párommal őszinte, és ellenem van, lebeszéli rólam.

De az állítólagos pasit persze nem adta ki, az titokban kell hogy legyen, merzhogy az neki egy bizalmas vendége, abból pénze van,megjgérték egymásnak h nem adja ki a csaj ezt a személyt.

A párom amikor elmesélte mindezt, majdnem dobtam egy hátast!

Mondta hogy a csaj havernője nagyon rendes, sosem csalódott még benne, éshogy ő biztos nem hazudik semmiben....és ebben akkor szerinte is csak én vagyok a ludas, biztos hogy ez a pletyka igaz lehetett.


Mondtam a páromnak, hogy ugyan árulja már el nekem hogy ki volt az a pasi, aki elindjt egy olyan pletykát rólam, ami eleve megbukott már azon is, hogy én akkortájt már régen a p

árommal voltam napi szinten találkoztunk,szinte minden időnket együtt töltöttük, és én szerelmes vok a páromba, nem kell más, sosem tudnék párhuzamos kapcsolatokat csinálni senkivel sem, nemhogy most hogy ilyen szerelmes is vagyok!


Sajnos a páromnak olyan szinten van a bogár a fülében, hogy totál megtorpant irányomba, már nem olyan velem mint ezelőtt. :(

Sokkal gyanakvóbb, ridegebb, és ellenségesebben áll hozzám, és csakis a sztori miatt, amit a csaj haverja mesélt Neki.


Én mondtam hogy szeretném tudni annak a pasinak a kilétét, akivel én állítólag randit beszéltem meg.

De a csaj meg üzente hogy nem adhatja ki, mert akkor már ő is a képben lesz, és ő ebbe nem akar belefolyni, őt hagyjam ki ebből az egészből.


A párom meg nem hagy békén, naponta bánt hogy márpedig ő sűrgős válaszokat vár tőlem, mert különben elhagy.

Én mondtam hogy na akkor álljunk meg egy kicsit!


1:Először is szeretném tudni a pasi kilétét.

2:Szeretnék annak a valaki elé állni személyesen,szeretnék a szemébe nézve elismerni, vagy pedig rácáfolni hogy egyáltalán ismerjük-e egymást, és megkérdezni hogy ugyan ez az ő általa megálmodott sztori mikor is volt, mert én nem tudok róla.

3:Szeretnék egy szembesítést, hogy igazoljam hogy mindez egy kamu, egy tudatos bekavarás ellenem.


Több napon át kértem, könyörögtem a páromnak hogy legalább azt árulja el a csajhaverja, hogy az illető hogy néz ki, mennyi idős, vagy a nevét, vagy bármit, amiből legalább szűkíteni tudom a kört, hogy vajon melyik volt exem, vagy ismerősömnek fáj az én boldogságom...


És itt jön a DE!:


DE a csa

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook