Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A remény hal meg utoljára fórum

A remény hal meg utoljára (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A remény hal meg utoljára

27. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 26. - Ecus)
2012. ápr. 24. 06:33
sajna nem találtam, pedig nagyon jó lenne....
26. ecus (válaszként erre: 25. - S.Nikolett1980)
2012. ápr. 23. 15:09
Van valahol olyan cd ahol rajta vannak a gyakorlat zenéi és annyi ideig tart a zene amennyi ideig a gyakorlatot kell csinálni
25. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 24. - Ecus)
2012. ápr. 21. 16:53
hát egyenlőre nem haladok sehová. most elkezdtem a norculutot szedni, hogy egyáltalán legyen menceszem. össze kellene állítanom egy zenét a tornához, mert nem igazán tudom a ritmus.
24. ecus (válaszként erre: 23. - S.Nikolett1980)
2012. ápr. 12. 12:54
Igen Győrből jött le ide is az oktató :-)
23. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 22. - Ecus)
2012. ápr. 12. 10:33
Akkor a tanításról le is mondhatok. Nézegettem a neten, úgy láttam, hogy van pesten egy nő, aki tart ilyen tanfolyamokat. Egy győri nő riportját is láttam és ő mondta, hogy ennél a pesti nőnél végeztek. Lehet, hogy ha már tökéletesen fogom csinálni, akkor felveszem vele a kapcsolatot és megkérdezem, de ez még a jövő zenéje.
22. ecus
2012. ápr. 10. 19:41

Szia

A tornát először én is egy 4 órás tanfolyam keretében tanultam meg nekünk sincs a közelben de fölhívtam egy oktatót és szerveztem egy tanfolyamot ide a falumba ha 10-en összejönnek akkor már lejön az oktató.

Hát tanítani csak tornatanári diplomával lehet ezt a tornát mert veszélyes is lehet ha valaki nem úgy csinálja ahogy kell.

2012. ápr. 10. 09:28
Sziasztok, van valaki mág itt? Most kezdeném a tornát. Több mint három éve nincs egyáltalán menceszem. Inzulinrezisztencia és magas tesztoszteron szintem van. Jó lenne valakivel dumálni erről. Nem igazán ismerik felénk ezt a fajta tornát. Azon is gondolkoztam, hogy ha nekem beválik, talán én is oktathatnám. Bár nem tudom egyenlőre ennek mi a módja, hogy oktathassam. Tud esetleg valaki segíteni nekem?
20. ecus (válaszként erre: 19. - D4ae7d0bb0)
2011. jan. 10. 20:11

Köszönöm szépen és én is gratulálok nektek és sok boldogságot kívánok:-):-)


Nagyon ügyes vagy hogy egyedül is meg tudtad tanulni nekem ez sajnos nem ment,de a tanfolyamon sikerült:-):-)


Igen szerintem is csodákra képes én is szeretném folytatni de szoptatás alatt nem javasolják,majd ha már nem szoptatok akkor elkezdem újból,egyébként a fogyókúrában is segített nekem:-).-9

2011. jan. 10. 10:56

Gratulálok a babához!

És milyen jó olvasni, hogy másnak is ez a torna segített:) Mi is ennek a tornának köszönhetjük a kisfiúnkat, bár mi "csak" 2évig próbálkoztunk és más egyéb "segítséget" nem is vettem igénybe. Az én esetemben nagyon hamar, 4hónap után kopogtatott az eredmény.

Egyébként én simán könyvből tanultam meg a gyakorlatokat, nem jártam tanfolyamokra. Mint később kiderült, így is hatásos volt:)

Neked melyik gyakorlatsor segített? Az egyszerű vagy az ovulációs gyakorlatsor? (Én a kettőt kombináltam. )


Mindenkinek, aki hasonló problémával küszködik, csak ajánlani tudom ezt a tornát! Csodákra képes!

18. ecus (válaszként erre: 9. - Petra 24)
2011. jan. 9. 20:11

Köszönöm szépen és azért is osztottam meg hogy másokon is segítsek ne csak magamon

Puszi neked

17. ecus (válaszként erre: 6. - CsillagTM)
2011. jan. 9. 20:10
Csak javasolni tudom a tornát már nagyon sok mindenkin segített köztük rajtam is
16. ecus (válaszként erre: 5. - 759dae95ea)
2011. jan. 9. 20:09
Igen volt hogy nekem meg sem jött egy évig sem utánna gyógyszerrel csak kitartás menni fog
15. ecus (válaszként erre: 4. - Katica 619)
2011. jan. 9. 20:08
Köszönöm és ne gondolkozz egy percet sem tovább hiszen sokat nyerhetsz vele
14. ecus (válaszként erre: 3. - 77a444c4d1)
2011. jan. 9. 20:07
Köszönöm szépen és sok sikert neked
13. ecus (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2011. jan. 9. 20:06

Hidd el sikerülni is fog csak kitartás


Sok szerencsét kívánok neked

Köszönöm én is

12. ecus
2011. jan. 9. 20:05

Sziasztok


Nagyon örülök hogy ilyen sokan olvastátok a történetemet ami egy igazi csoda és mindenkit arra buzdít hogy soha ne adjátok föl



Ha valakinek tudok segíteni valamiben szívesen teszem


Puszi mindenkinek

11. CsillagTM (válaszként erre: 10. - Titánia83)
2011. jan. 9. 11:32
okés:)
10. Titánia83 (válaszként erre: 8. - CsillagTM)
2011. jan. 9. 10:10
Csillag, a torna a hormonproblémáktól függetlenül is sokféle csodát tesz. Hiszen pl. megerősíti az alhasi szervek körüli izmokat, a méhet. De persze Te tudod. :)
9. Petra 24 (válaszként erre: 1. - Ecus)
2011. jan. 9. 09:52

Gratulálok!


Köszönet, hogy megosztottad, mert én még például nem is hallottam erről a tornáról! Ezért jó, hogy leírtad!!!!


Jó egészséget az egész Családnak!

8. CsillagTM (válaszként erre: 7. - Titánia83)
2011. jan. 9. 00:04
még február közepén elmegyek az endokrinológushoz, h egyáltalán, pontosan mi a baj, de utána mindenképp rágyúrok, ha szükséges...
7. Titánia83 (válaszként erre: 6. - CsillagTM)
2011. jan. 8. 23:40
Kezd el mihamarabb! ;)
2011. jan. 8. 21:13
én is szeretném hamarosan kipróbálni, h rendezze a ciklusom...július végén lesz az esküvőm, utána szeretnénk babát.
2011. jan. 8. 18:49
Szia! Én is AVIVA tornázom. 2010. március 6-án kezdtem, s ciklusom mindig volt, peteérésem van, hogy volt, volt, hogy kimaradt. Még terhes nem vagyok.
2011. jan. 8. 17:25
Egy ideje gondolkodom az aviván,nem tudom tényleg jó-e,de most már annyi pozitívumot olvastam róla,hogy ki kell próbálnom!Gratulálok nektek!:)
2011. jan. 8. 17:21
Én pénteken megyek az első tornámra! Szívből gratulálok nektek mindkét csodához!
2011. jan. 8. 16:52

Gratulálok! :)

Én pont egy hónapja végeztem el a tanfolyamot azzal a céllal, hogy rendbe tegyem a hormonrendszeremet. Imádom az aviva tornát!


Sok boldogságot és egészséget Nektek!

1. ecus
2011. jan. 8. 16:08
Nekem az aviva torna segített. Hosszú tortúra meddőségi, homeopátiás, ezoterikus, természetgyógyász kezeléseken estem túl mire eljutottam az aviva tornáig. A kitartó torna meghozta a rendszeres ciklusomat és a várva várt terhességet is. 7 év után spontán terhes lettem a sok kezelés után és végre megszületett a kislányom, akinek a 10 éves batyikája is nagyon örül.

Ugrás a teljes írásra: A remény hal meg utoljára

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook