Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom nem bírja a légkondit és amúgy is a rezsicsökkentés... fórum

A párom nem bírja a légkondit és amúgy is a rezsicsökkentés... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
13. ,zumba (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2022. júl. 23. 11:35
Nálunk még nagyobb lesz, ez a terv.Még kukorica is lesz vetve darának.
12. 55Judit (válaszként erre: 7. - Globus)
2022. júl. 23. 11:33

Bizony így igaz. Én arra emlékszem, hogy a nagyok hallgatták a rádióban a híreket, és szörnyűködtek hogy még 30 fok is lesz! Őrület! és emlékszem a nyári záporokra mikor felfrissült a természet. A kertet se kellett éjt nappallá téve öntözni.


Azon gondolkodok pár napja, kisebb lesz jövőre a veteményesem, és vajon mi legyen az a kevés amit vetnék, amihez még ragaszkodok.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2022. júl. 23. 11:25
Válóok lenne:))
10. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 11:23
Mennyi a hőmérséklet bent? Lakás vagy kertes ház? Mert írtam már én is, és más fórumtárs is, hogyan lehet hűvöset tartani praktikákkal is. Pl: csodálkozom, amikor 39 fokot mérünk kint, és szélesre van tárva az ablak. Nincs klímánk, nincs "bugyi" húzva a házra, és max.26 fok van bent. Ez szerintem elviselhető. Ha klímánk lenne, akkor sem állítanánk kisebb hőmérsékletre, mert az a javasolt, hogy a kint mért hőmérsékletnél kb.4-7fokkal legyen kevesebb.
9. libikóka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 23. 11:20
Külön alvás,nem opció ilyenkor?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
2022. júl. 23. 11:18
Most 31, de feljebb fog menni. Van klíma, kb. 15 perc után már tüsszög, kapcsoljuk ki. Megértem. De esténként iszonyú rossz, alig lehet aludni.
7. globus (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2022. júl. 23. 10:58
Igazad van. Én 28 fokokra emlékszem, és amikor azt mondták, hogy 30 lesz, az öregek jajgattak, hogy annyit nem lehet kibírni. Sajnos, ez nem nosztalgia, hanem tény. 10 fokot emelkedett a hőmérséklet 40-50 év alatt.
6. 55Judit (válaszként erre: 5. - Globus)
2022. júl. 23. 10:51

Ne félj, ki is élvezem minden percét. Mióta ez van, olyan mintha szabadságon lennék. Egy hosszú, végeláthatatlan szabadságon.😀

A legjobb társaságban vagyok. A magaméban! 😀


Neked is derűs napokat, és kitartást kívánok a hőségben!


Kora reggel locsoltam a kertben. Iszonyat szárazság van. A mocsári hibiscust napközben is megöntözöm, mégis fonnyadnak a levelei délután. Meddig tart még?


Gyerek korom jut néha eszembe. A nagy melegben ami maximum 30 fokot jelentett de már ez is kirívó esetnek számított, a nyári záporban mezítlább szaladgáltunk a fűben. Milyen jó volt! 😀

5. globus (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2022. júl. 23. 10:42
Az a legjobb 🤣🤣🤣
4. 55Judit (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2022. júl. 23. 10:20
És nincs kivel konfliktusba keveredjek, egyedül élek. 😀
3. 55Judit (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
2022. júl. 23. 10:20
Nálam 23 fok van. Van klíma, de nem sokat megy. 50 cm vastag és + szigetelt falak, nyílászárók. Szellőztetés este 10-től reggel 7-ig minden irányból.
2022. júl. 23. 10:11

Nálunk hasonló. Férjem irtózatos módon bírja a meleget, én rosszul vagyok, bár mi tetőtérben lakunk, csukott ajtók-ablakok, leengedett redőnynél is 31 fok van. Most még bírom, de bizony be fogom kapcsolni a klímát, ha tetszik a férjemnek, ha nem. Nem fogok miatta rosszul lenni.

Nálatok hány fok van? Van klíma?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook