Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A műköröm "ellensége" fórum

A műköröm "ellensége" (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. okt. 8. 21:40

Az enyém nem bírja a:

Cif-et

és a szőnyegtisztító szereket sem komálja

2009. okt. 8. 21:29
Én saját magamnak csinálom, de mindent kibír :)
2009. okt. 8. 21:27

Szia Nyárilány!

Nekem nincs műkörmöm csak lakkot használok. Több körmös ismerősöm elriasztott azzal, hogy mennyire visszareszelik az eredeti körmö és milyen nehezen jön azután rendben miután nem használja az illető a műkörmöt. Mert ugye az sem egészséges, ha éveken? keresztül csak az van fennt... Nem tudom, nekem is nagyon tetszenek mert ízlésesek és esztétikusak is tudnak lenni. A barátnőm eljár házakhoz takarítani és a körmét tönkre tette a sok vegyszer. De amióta műkörmöt készítetett magának nem panaszkodik rá mert állítása szerint nagyon sok vegyszert kibírt... Hogy melyik az a vegyszer ami az ellensége lenne a műkörömnek? Azt a körmös biztosan meg tudja majd mondani neked:)

2009. okt. 8. 21:25

Én a bőröm miatt még a mosogatást is kesztyűben csinálom..

De egyébként mivel a körömbe építik már a színeket is: mindet kibír, csak letörhet: ugye..

2009. okt. 8. 21:21
Ha jó meg van csinálva mindent kibír.
2009. okt. 8. 21:20

Van aki gumikesztyűben mosogat vagy így súrolja a kádat?

Mert hát nők vagyunk és nem a tv/net előtt ülünk egész nap,hanem sok-sok teendőnk akad.

3. KicsiPoo (válaszként erre: 2. - 15ed6b0320)
2009. okt. 8. 21:17

Hali!

Szerintem mindent ki bír,persze ha jól van megcsinálva.A színe egy idő után megfakul,de újra lehet lakkozni.Persze van műköröm oldó arra vigyázz.:D Mosogatás minden mehet.:)

2009. okt. 8. 21:13

Most szeretnék műkörmöt készíttetni.

Mire vigyázzak,mit nem bír a műköröm/tisztítószer....,mosogatás../?

2009. okt. 8. 21:12
A műköröm "ellensége"
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook