Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megrázkódtatás fórum

A megrázkódtatás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A megrázkódtatás

1 2 3
15. bettike2007 (válaszként erre: 14. - Lhara)
2010. dec. 11. 21:45
Szia,sajnos én is segítséget kértem,de nem azt kaptam,pedig semmi sértőt nem írtam,nagyon sok ilyen ember van!Én értettem a lényegét és így én nem tudnék írni!Gratulálok!
14. Lhara
2010. dec. 11. 20:30

"Köszönöm Mindannyiótok megtisztelő figyelmét!" és bocsánat, hogy ismétlem magam, de így egyszerű.

Egésznapos elfoglaltságom miatt maradtam távol, most viszont szeretnék illő módon reagálni a hozzászólásaitokra.

A figyelem mindenképpen megtisztel akár dícséretet, akár bírálatot kapok a nyomán. Csak arra kérlek benneteket, mondja el valaki, ha tudja: Miért van az, hogy ha nem tetszett, vagy éppen bevallottan nem érthető valaki számára amit olvasott, súlyos belső feszültségét kifejezve nyilatkozik meg? Hiszen nem eleve sértő, ha ez így van. Semmiképp sem érdemel érte megvetést, hogy ez a véleménye...

2010. dec. 11. 18:29
Nekem nagyon tetszett!Szeretem ahogy az érzelmekről írsz!Szép munka!Már megint!!:)
12. winny
2010. dec. 11. 15:46

Kedves Lhara!

Ez a legjobb cikk amit írtál.Egy család és benne a NŐ kegyetlen gyötrelme.

Gratulálok.

2010. dec. 11. 15:23

Beleolvastam...de továbbra sem tetszik...talán az én hibám, nem tudom...

Száraz...és összefüggéstelen...ezt egyszerűbben is le lehetne írni...sztem.

2010. dec. 11. 15:21
Ez a regény néha rámutat a valóságra, hogy két ember küszködik és elér egy bizonyos szintet és egy idő után minden összeomlik és mindketten úgy érzik vége, de mielőtt döntenek adnak egymásnak még egy utolsó esélyt arra, hogy az elkövetett hibákat, indulatokat visszafogják és békésen rendezzék a felszínre törő indulatokat, veszekedéseket. Kedves Lhara, te nagyon tehetséges írónő vagy igazán érdemes lenne beküldeni és, amit eddig megosztottál velünk, azt a kiadónak is el kellene olvasni. Felhívja figyelmünket arra, mielőtt elkövetnénk valami nagy hibát gondoljuk át alaposan. Gratulálok neked szívélyes üdv. Ágnes
2010. dec. 11. 15:20

Belekezdtem az olvasásba de nem kötött le...lehet érdekes de ha valaminek az eleje uncsi akkor én azt nem olvasom tovább...sorry

Már a cím olyan értelmetlen...nem akarom bántani aki ezt írta...de számomra picit semleges..

Én szeretem az egyszerű írásokat amiben már az elején van valami érdekesség...

2010. dec. 11. 15:06
Hááát ez tényleg magasröptű.Csak nehogy túl messze röpüljön!!
2010. dec. 11. 14:35
Szerintem valamelyik regényből való ollózás,egyszerű plagizálás....
2010. dec. 11. 14:32
Valaki nem vállalja magát.Mert egy nőről ír.Magasröptű szellemi csemege,az élet?
5. noraelizabet (válaszként erre: 4. - Buschne)
2010. dec. 11. 14:31
akkor nem vagyok egyedül :) Vártam,hogy leleszek analfabétává szólva.
4. buschne (válaszként erre: 3. - Noraelizabet)
2010. dec. 11. 13:22
Hát, én is éppen így jártam:(
2010. dec. 11. 10:59
Már az első pár sort sem igazán értettem,de közép tájt teljesen elvesztettem a fonalat,így nem is olvastam végig.Nem értem a tartalmát és a mondani valóját.Bocs.Majd talán mások akiknek magasabb iskolájuk van.
2010. dec. 11. 10:47

Ejha.Szóhoz sem jutok,nem tudom mit mondjak véleményként,de eszméletlen egy cikk:-)

Érzelemdús,megragadó,szépen kibontakozott cikk..

2010. dec. 11. 10:08
A nő teljesen kétségbeesett, amikor már csak követelő-parancsoló hangnemet kapott válaszul minden jobbító-békítő törekvésére. Nem értette. Teljesen összezavarodott. Ez lenne az ő odaadó, mindentől óvó, tisztességes párja, akiért a lelkét odaadná egy szóra? Hol van Ő, a Bizalom Földi Megtestesítője? Ez az ember nem Ő! - És én?… Ki vagyok Én? - tekintett egy szűk pillanatig önmagára. Bár ne tette volna! A keserű felismerés megsemmisítő iszonya… az Igazság Pillanata volt ez. Ebbe pedig bele szokás pusztulni… E pillanat tüze emésztette most fel. Most aztán elválik ki is ő valójában. Boszorkánysággal vádolt áldozat, vagy Főnix. Vajon lehel-e majd ugyanez a tűz új életet megszűnése poraiba? Még nem tudta, hogy szabadságában áll eldönteni, távozó máglyára ítélt, vagy csodás Főnix kíván lenni e sorsdöntő pillanatban.

Ugrás a teljes írásra: A megrázkódtatás
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook