Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A HÁZASSÁG vagy Börtön fórum

A HÁZASSÁG vagy Börtön (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
jan. 3. 13:10
Ha pontosan 54 éve tart, nem igazán vagytok már fiatalok. Azok a gyerekek sem annyira gyerekek. Ha börtönnek éled meg, réges-régen kiléphettél volna belőle. Mi tart még benne?
7. birebora (válaszként erre: 5. - C9f0a26710)
jan. 3. 13:08

Atyaég! Na azért kell arra törekedni, hogy soha senkitől ne függjön az ember semmilyen tekintetben.


54 éve vagytok házasok, bőven 70+ lehettek. Tudom akkor még más világ volt és az ember nem számít ilyesmire. Sajnálom, ez szörnyű lehet. Isten őrizzen meg ilyen társtól.

6. c9f0a26710 (válaszként erre: 4. - ,zumba)
jan. 3. 13:07

Ez a hajó már elment 72éves vagyok cukorbeteg és más egyéb.

DE valahogy sehogy sem tudom felfogni, hogy tud egy ember ennyire "szarrágó lenni", azzal. akivel leélte az életét.

5. c9f0a26710 (válaszként erre: 3. - Birebora)
jan. 3. 13:04
Konkrétan, amikor esetleg kölcsönbe kérek a fodrászra, netán az unokáknak v. magamnak veszek valamit.Mielőtt megjön a nyugdíjam, ami pontosan az övének az 1/3 .a
jan. 3. 13:02

Lista, tartozás, huha...

Állandó szorongásban nem tudnék élni, megbetegítene.

Ha olyan rossz a kapcsolat, csak a gyerek(ek) miatt nem szabad benne maradni. Persze kinek mi a rossz, a sok, az elviselhetetlen.

jan. 3. 13:00
De, hogy a kérdésedre is válaszoljak nem tartom börtönnek.
jan. 3. 12:52
Milyen tartozás? Rosszul hangzik.
jan. 3. 12:50

Hogy vagytok ezzel a kérdéssel: mi is a házasság.Érzelmek, üzlet,állandó szorongás, önfeláldozás,vagy mi a JÓ szó???

Önmagad feladása. A válást elodázni a gyerekek miatt??

Sok -sok éve pontosan 54 év 1 emberrel.?????

Nem hiszek a békés boldog "együttöregszünk meg"-el

Mivel először is változik a társadalom, az ebből adódó konfiktusok.A őénz a gyerekek és mindeközben magunk is változunk.

Mindezt kérdezem, miután a férjem a "DRAGAJÓURAM" listát ír a tartozásaimról.

Még akár röhöghetnék is rajta, de valahogy nem megy???!!!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook