Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fizikai közelség általában vonzalmat jelent? fórum

A fizikai közelség általában vonzalmat jelent? (beszélgetős fórum)

16. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - PöttyösPanka)
nov. 18. 07:24

Ahogy mondod. Én ezt bunkóságnak tartom, ő meglehet, hogy bizalmasságnak tekinti. A sugdolózó tipusú emberek hajolnak közel egymáshoz, amikor szerintük valami titkot akarnak a másikkal megosztani. Pedig leginkább csak pletykálni akarnak. És rászoktak.


Pár év óta azzal lépek hátrébb, hogy a covid miatt tartsunk távot! Bejött! :))

nov. 17. 10:27
Máshoz is túl közel megy? Ha igen, akkor nem vonzalom. Vannak olyanok, akiknek valamiért muszáj mindig a másik privátszférájában lennie, de ezt nem közeledésként teszik. Ha ő ilyen, és szóvá teszed, akkor bocsánatot fog kérni, és megígéri, hogy többé nem teszi. Aztán legközelebb újra túl közel jön. Mert ő egyszerűen ilyen. Ha meg direkt, közeledésképpen mászik bele a privátszférádba, és ezt szóvá teszed, akkor meg fog sértődni, de többé nem tesz ilyet, mert érti, hogy rossz néven veszed a közeledését.
14. c4da557d31 (válaszként erre: 13. - Tumbo2)
nov. 17. 10:20
nagymamám csak azért akart nekem az utolsó éveiben puszit adni, hogy megnézze, cigiszagom van-e :D ha az volt, leszidott, ha nem, nem mondott semmit.
13. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
nov. 17. 09:47
nekem van pár méter,aminél senki sem jöhet közelebb.az a kevés rokonom,na meg a a régi haver,az autószerelő.nem zavar,ha ő megérint,de csak egy pillanatra.
12. tumbo2 (válaszként erre: 11. - C4da557d31)
nov. 17. 09:44
mindig utáltam.odatoltam a tollat ,ott írja alá,de a képembe nyomakodott.
nov. 17. 09:31
szerintem ez inkább tolakodás... utálatos!
nov. 17. 09:29
Nekem volt, hogy egy orvos fogdosta a kezemet rendelés közben. "Természetesen" egy vén, varangyosbéka fejű pasi volt... Majdnem kinyírtam és persze nem mentem vissza hozzá többet.
9. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
nov. 17. 08:43
Vagy faragatlan bunkó.
8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 17. 08:42
Szerintem sem illő, sőt egyenesen zavaró számomra, ha valaki fél méternél közelebb áll meg hozzám. Ha még duma közben elkezdi megfogni, símogatni a karomat, akár férfi, akár nő, azt már nem állom meg szó nélkül.
nov. 16. 22:33
Persze. Reggelente szállj fel a metróra, az össze utas vonzódni kezd hozzád. 😛
6. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 16. 22:26
Udvariatlan csirkefogó. Vagy csak csirkefogó.
5. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 16. 22:12

Én hátralépnék. Ha megismételné, rászólnék, hogy kartávolságon belül ne álljon hozzám közel !

Lehet, hogy csak tiszteletlen. Az is lehet, hogy csak kíváncsi, mit reagálsz ?

Neked ez tetszik, hogy centikre áll Tőled ?

4. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 16. 21:51

Nem...


De amikor elkap az irodában, átölel és a füledbe súgja hogy szexelünk, na az igen!


Az én időmben még a férfi férfi volt!

nov. 16. 21:32

Vagy egy olyan ember, aki betör az intim szférádba anélkül, hogy észre venné. Nem szeretem az ilyen embereket.

Te melyikre tippelsz?

2. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 16. 20:55
Igen.
nov. 16. 20:39
Ha egy férfi mindig centikre áll meg tőlem, keresi az alkalmat, hogy hozzám érjen akkor az legtöbb esetben vonzalmat jelent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook