Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A degukról fórum

A degukról (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
2006. szept. 15. 13:10

Én is, én is, én is.

Két éve a nagylányom azt mondta, nagyon szeretne egy kistesót, vagy háziállatot :) Mivel az előbbi akkoriban nem volt még lehetséges, elkezdtünk érdeklődni, mi az az állat, amivel nincs sok gond, nem kell sétáltani, nem szenved a panelban, szelid, lehet simogatni, aranyos, stb. A degut ajánlották. Azóta is megvannak. Verdához hasonlóan én is 1-2 hetente takarítom őket (nekem bejött, hogy nem forgácsot, hanem cicaalmot teszek alájuk, sokkal később lesz szaga). Két lányt szereztünk direkt, hogy ne legyen szaporulat. Egyszer azért lehet, hogy kéne.....olyan édesek a picik :)

2006. szept. 15. 10:56

En is boldog degutulajdonos vagyok. Gyerekkoromban "kiprobaltam" mindent. Volt aranyhalam, papagajom, kanarim, teknosom, tengerimalacom, szoval minden ami belefer egy negy fo altal belakott 70 nm-es lakotelepi lakasba. Szepen lassan felnottem, elkoltoztem otthonrol, de mindig is voltak allatok korulottem. Aztan valamelyik internetes oldalon kutakodva raakadtam a degura. Ennek 3 eve. Soha nem voltam ennyire boldog allat tulajdonos. Okos, tunderi, szelid... minden jo tulajdonsag ami egy kis allatra elmondhato. En csak ajanlani tudom!!!

UI. a tengerimalactol elteroen nem hisztis es eleg ha a ketrecet hetente takaritjuk ( nem ketnaponta). Sot! volt, h ket het telt el ket takaritas kozott.

2006. aug. 7. 13:46
Degi, másnéven csalitpatkány. Kedves, intelligens kis rágcsáló, játékos, sok örömet adó kisállat.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook