Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Dal 2016 fórum

A Dal 2016 (beszélgetős fórum)


144. zebracsikó (válaszként erre: 143. - Katykóca)
2016. febr. 8. 14:14
Szerintem igen, de Vásáry André nálam a nyerő. Egyszerűen eurovíziósabb. Én őt tippelem.
2016. febr. 8. 08:28
ő válallható nem?
142. zebracsikó (válaszként erre: 140. - Katykóca)
2016. febr. 7. 21:38
Petruska András- így hívják
2016. febr. 7. 15:46
petruska..így írja:D simán szlávos petrezselyem:D
140. katykóca (válaszként erre: 139. - Mafalda)
2016. febr. 7. 15:43
azt hiszem..így írja ránézek...és ha jól értelmezem eza srác igazi vezetékneve?! Zebi,,?
139. mafalda (válaszként erre: 129. - Katykóca)
2016. febr. 7. 15:29

Nagyon jól összeszedted,átfogó véleményt adtál.Egyet értek veled mindenben:Pierroton kívül.Megtervezett lehet amit mond,hiszen ők jól ismerik már ezeket a számokat és kialakult véleményük van,mire élő adásba kerülnek.De nekem tetszik a véleménye.Az új srác is szimpi:)

És Petruscka (így írják???) tetszett nekem is a legjobban.

138. katykóca (válaszként erre: 136. - Zebracsikó)
2016. febr. 7. 15:16
Évek óta nincs :D most se lesz:D
2016. febr. 7. 14:59
Mind gyenge volt :)
136. zebracsikó (válaszként erre: 131. - Katykóca)
2016. febr. 7. 14:54

Azt gondolom magamról, van annyira jó szövegértésem, hogy ha valaki csak el akarja adni magáról, hogy hozzáértő, de csak üres frázisokat mond, akkor azt észrevenném :)


Szóval Pierrot-val kapcsolatban nem értünk egyet.

Ennél nagyobb bajunk ne is legyen :)

135. 04424e865e (válaszként erre: 132. - 56a1106a39)
2016. febr. 7. 14:52
Miért múlt volna a szádon? Tátva maradt a produkciót látva?
134. zebracsikó (válaszként erre: 132. - 56a1106a39)
2016. febr. 7. 14:49
Tóth Andi... de mindegy, tudjuk, kire gondolsz :)
133. 04424e865e (válaszként erre: 129. - Katykóca)
2016. febr. 7. 14:48

Szerintem pedig pont annak a dikkendáré zenekarnak van helye egy ilyen fesztiválon.

Egyrészt, mert lassan az ő kultúrájuk lesz a mérvadó kicsiny hazánkban, hiszen pár év és többen lesznek, másrészt pedig ilyen semmitmondó zenékkel lehet ezen az Euroviziós fesztiválon valamit elérni.

132. 56a1106a39 (válaszként erre: 129. - Katykóca)
2016. febr. 7. 14:48

Tóth Gabi tegnap tényleg nem önmagát hozta! Lehet, hogy csak a számon múlt.

Már mindennel próbálkoztunk, hiába, ez látszik a felhozatalon is, ezért legyen a roma dal!

2016. febr. 7. 14:45
Ő viselkedik úgy mint aki a leghozzáértőbb..az nem ugyanaz:D szerintem Both Miklós sokkal inkább építő szakmai hozzászólásokat tesz,mint Pierrot..Zséda hozza a cukivagyok senkit megnembántanék stílust,Frenreisz meg őskövület kategóriában van ott mint minden évben egy..
130. katykóca (válaszként erre: 127. - Zebracsikó)
2016. febr. 7. 14:43
a pontozásáról beszéltem..nem tudom értelmezni ..ez milyen válasz? ő a zsűri..nagyon nem tartom annyira hozzáértőnek:DDDDDDD sőt...
129. katykóca (válaszként erre: 124. - Zebracsikó)
2016. febr. 7. 14:42

szinte tökéletesen egyetértek veled Zeb! Pierroton kívül,mert sztem rettenetesen megtervezett ahogy pontoz,és értelmetlen dolgokat mond...az új srác már lent írtam szimpatikus bárki legyen is ő..Zsédáról és Kareszról azonos a véleményünk.

Dalok:Nika...nem is emlékszem tucatszar..pedig tudod hogy 3 éve mennyire oda voltm a a This love-ért:D,ez semmi...Horányi Juli nagy népbutító összeölelkezés az univerzummal ..közben folyamatosan jöttek a tudatomba a M.J. Earth song képbetétek..

Parno Grast nekem is tetszett egy lagziba..de nem egy eurovizióra,Ív cuki de semmi extra..B the first annyira tucat és Barna annyira leszaromprofin csinálja hogy nekem antipatikus ..és tényleg semmi plusz..Petruscka nekem bejön..Agárdi Szilvi a különlegességén kívül ,hogy nem lát nagyon szépen énekel de nem fog meg...pedig ismerem is..Berkes rettentő gyengusz énekes Tóth Gabi nagy hang lehetne de ez a szám fostalicska..egy semmi...de mégeygszer mondom a z előző kettőből simám csereszavatos az összes a tegnapival..

2016. febr. 7. 14:40
Pierrot a leghozzáértőbb az egész zsűriben. Szerintem.
127. zebracsikó (válaszként erre: 125. - Katykóca)
2016. febr. 7. 14:35

Pierrot nem hozzáértő? Szerintem ő a leginkább meg Both Miki, de ő meg nem annyira mainstream-fej.

Pierrot nagyon jól fogalmaz, szerintem zseniálisakat mond, jól kritizál, jól emeli ki a produkció pozitív és negatív oldalait is. Nagyon kell figyelni a mondatfűzéseire, mert felületesen hallgatva nem pontosan jön át az, amit közölni szeretne.

126. zebracsikó (válaszként erre: 125. - Katykóca)
2016. febr. 7. 14:31
A Napra elég elsimert, de nem mainstream zenekar. Lehet róluk tudni. Én sem követem szorosan a munkásságukat, csak tudok róluk.
125. katykóca (válaszként erre: 123. - Zebracsikó)
2016. febr. 7. 14:30
tényleg? soha életemben nem hallottam róla sem arról a z együttesről ahol zenél mainsteam? Mindegy ,értelmesen szó hozzá ,ő nekem a legszimpibb amúgy Zséda neggédeskedik,Pierrot ..nos ő most is bizonyítja hogy döbbenetesen nem hozzáértő,Karcsi meg hát az őskövületeket képviseli:D
2016. febr. 7. 14:26

Én viszont Pierrot minden szavával egyetértek mindegyik produkciónál. Both Miklós szavaival egyaránt. Zséda édeleg, unalmas, semmitmondó, Frenreisz a Bölcs Öreg, mond jókat is, de nem sokat nyom a latban, de szimpatikus, persze, kedvelem.


Pierrot nem húzta le a Katonák dalt, csak nem tartotta annyira Eurovízióra valónak. Remek hegedűbetét volt a dalban, egészen nem várt dallammal és ötlettel! Gratulálok a szerzőnek, hangszerelőnek, előadónak.


Horányi Juli dala a szépen csomagolt semmi.


A Parno Grast nagyon tetszett, rendkívüli hangulata volt.


Gájer Bálintra ráragasztották ezt a Bublét, úgy maradt, de hol van Gájer Bálint? Ez a dal max. a Royálban este a vacsora mellé, na de nem Eurovízióra. Annyira nem kiemelkedő semmilyen téren.


Nika dala esküdni mernék, Tóth Gabinak íródott eredetileg, csak bent felejtettá a fiókban :))) Sőt, Csifó Dorina első dalának foszlányai is felismerhetők voltak benne....hiába, SzabóZé mester felismerhető, ez is valami.


Agárdi Szilvia - Celine Dionra hasonlító hajlítások és hangszín egy közepes Rakonczai-dalban. Tudsz Te jobbat is, Viktor!


Ív -ugrabugra.


Petruska - tehetséges arc, ügyes volt, a dal is jó, bár nem oylan,a mit azonnal újra akartam volna hallgatni


B the first - jó dal, önmagában tényleg nagyo színvonalas. De odakint érdektelenségbe süllyedne.


Berkes & Tóth Andi- nem tudtam megszeretni. A dal se jó és nekem nem is rokonszenvesek. Ez az utolsó illanatban beugrás meg olyan komolytalanná teszi az egész szándékot...

123. zebracsikó (válaszként erre: 103. - Katykóca)
2016. febr. 7. 14:12
ööööö... hát, eléggé ismert és elismert arc pedig.
122. katykóca (válaszként erre: 119. - 56a1106a39)
2016. febr. 7. 14:01
Melyik országból írtál?? melyik földrészről?:D Nézel híreket?
2016. febr. 7. 14:00
Én meg nem értem a szakmai zsűrit amikor egy Pierrot nevű níman azt tudja mondani ,hogy nem tudom értelmezni...aki sírni látta a bohócot..Úgy gondolom ha nem szégyen alap romapoppot kiemelni piedesztálra és első körösként továbbvinni,akkor bevállalható lenne legalább egy darab zeneileg igényesebb dalt is kemelni egy elméletileg zenészekből álló zsűrinek..Itt a háttérben a dalon ,és a mondanivalón kívül azért egy nagyon gyönyörűen felépített jazzas zongora és hegedű volt,ha már másért csak ezért egy középdöntőt megérdemelt volna...Nem azt gondoltam hogy a "nép" fogja felszavazni...de azért . ötöst adni rá..pierrot részéről ,és értelmezni nem tudni ez elég gáz sztem..Egyébként tetszik a dal ami vezette Petrusckaé:D De az is érdekes hogy az elmúlt két selejtező összes dalát ami továbbjutott leverné bármelyik dal tegnapról..érdekes a sorsolás:DDD Két full szar nívótlan selejtező és az uccsóba besűrítünk mindenkit aki le tesz valami értékelhetőt ,és hazaküldjük őket miközben az első kettőből válallhatatlan prudokciók ott lubickolnak..MIndegy...ez már ilyen:DDD
120. Cilumiluci (válaszként erre: 117. - Channa*)
2016. febr. 7. 13:21
Én sem szeretem a depis dalokat :)
2016. febr. 7. 12:40
Katonák, katonák. Ennyire súlyos a helyzet?
118. virgilius (válaszként erre: 109. - Katykóca)
2016. febr. 7. 12:32
A hegedű nagyon szép volt benne mindenesetre. :)
117. Channa* (válaszként erre: 109. - Katykóca)
2016. febr. 7. 08:32
Elég depis volt az egész. Szerintem sem való egy ilyen versenyre. Szerintem a múlt évi sem volt oda való, az is depis volt. AZ ilyen számokat nem bírom.
2016. febr. 6. 21:50

Még mindig rólad írok dalt,

úgy érzem te vagy minden hang.

De minden hang.


Szó vessző ékezet meg pont,

úgy érzek, mint akkor ott pont.

Akkor ott pont.



Jajj, de jóóóó!:)

115. Cilumiluci (válaszként erre: 114. - Andi6020)
2016. febr. 6. 21:42
:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook