Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A behódoló feleség... fórum

A behódoló feleség... (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 11. 10:21

Nekem most nem világos, hogy ez jót vagy rosszat akar jelenteni?

Mert 1-2sor szerintem teljesen természetes egy normális kapcsolatban, ott folyton simulni kell egymáshoz, alkalmazkodni, kompromisszumokat kötni, döntéseket hozni ami mindkét félnek megfelel...stb.

2011. jan. 11. 10:21

Egy jól működő, egészséges kapcsolatban, miért is kellene valakit ellenőrizni?

Egyben nem értek egyet az a pénzügyi dolog.

Meg persze, ott a kérdés, hogy a másik fél hogy csinálja, mert ha a férj ugyanígy gondolkodik, tehát nem ellenőriz, tiszteletben tartja a feleségét, stb, akkor az szerintem jó. Vagy nem?

2011. jan. 11. 10:21

Még mindig jobb egyedül élni a gyerekkel, mint egy ilyen elvárásokat támasztó pasival :))))


Vannak ilyen típusú nők, akik ebben a légkörben boldogok és nem akarnak változtatni. Na én nem tartozom közéjük ;)


Priviben elküldenéd a linket? Beleolvasnék.

2011. jan. 11. 10:19

Ezt jelenti a behódolás?

Szerintem érdekes.

Ha ez így van, akkor én totálisan be vagyok hódolva:), és szerintem még sokan így vannak vele.

2011. jan. 11. 10:18
Mi ez ?Házvezetőnő?Komolyan nem semmi.
2011. jan. 11. 10:16

A behódolt feleség:


-Lemond arról, hogy ellenőrizze a férjét

-Tiszteletben tartja a férje gondolkodását

-Kifejezi a háláját azért, hogy a férje megajándékozza őt

-Kifejezi, amit akar anélkül, hogy megpróbálná ellenőrizni a párját

-Támaszkodik a férjére a pénzügyek tekintetében

-Arra figyel, hogy a család igényei beteljesüljenek -ezáltal a saját igényei is kielégüljenek

-Kifejezi saját igényeit, ugyanakkor tiszteletben tartja a férje óhaját.

-Manipulációtól mentesen él, nem kritizálja párját, lágyan és elfogadóan viselkedik


Belinkelném az egész oldalt,ahol ezt a cikket olvastam,csak nem tudom - lehet-e? Kíváncsi lennék a véleményetekre,ez jó? Mert szerintem nem...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook