Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 9 éves gyerek még bilit használ. fórum

9 éves gyerek még bilit használ. (beszélgetős fórum)


10. nilem023 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. márc. 24. 20:13

Az is lehet hogy a Harry Potter és a titkok kamráját látta a gyermek. Aki ismeri a történetet tudja miről beszélek.

Mostanában nagyon népszerű lett a gyerekek körében is ez a film, bár én nem tartom kimondottan vidám matinénak.

9. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 20. 08:10
Nem, nincs jól.
8. hpetra22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 19. 13:13

Én is azt mondom, amit itt mások előttem. Valami trauma érte, olyat látott, amit nem kellett volna.

99%, hogy tévében vagy interneten és nem a valóságban.


Szaksegítségre lenne szüksége, aki segít neki megérteni a dolgokat és feldolgozni, amit látott. Ha a szülők ezzel nem foglalkoznak, akkor nem fog elmúlni, nem fogja kinőni.

2023. márc. 19. 08:08
Eszerint nem a szobatisztasággal van nála baj. Pszichológus segíthet feldolgozni ezeket a félelmeket - és nem, nincs benne semmi ciki!
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 19. 07:05

Nem igazán van jól, de nem árt vele senkinek, gondolom a WC-ben végzi a dolgát el nem a szobában.


Ha a gyerek ilyen dok. filmet nézett már, nem is csodálkozom, ha ezt nem tudta megemészteni, ha nem tudta megbeszélni valakivel.

Sajnos fel tud jönni patkány is, fel is jön. Szomszéd házban az ismerős a kádban fürdött, miközben a WC-ből egyenesen a kádba ugrott a patkány fsz.-i lakás ez speciel. A kígyóbefogók sorozatban többször volt, hogy a WC kagylóban bújt meg a kígyó.

Ezért nem szabad megszégyeníteni a gyereket, segíteni kell neki, hogy itthon nincs mérges kígyó, ami feljönne a WC-n, mondjuk én előtte öntenék domestost a kagylóba, és elmondanám neki, ide ugyan nem jön, mert kimarja a szemét, nem hülye, hogy hozzájuk fog mászni.

5. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 18. 22:55

A kérdésből arra következtetek,hogy te nem a szülő vagy,mert már pszichológushoz vitted volna.

Akárkid is, kérlek,ha maguktól nincs ennyi eszük,javasold nekik.

2023. márc. 18. 22:49

mit csinál az iskolában? Vagy addig szenved reggeltől, míg haza nem ér?

Szakemberhez vinném, mert segítségre van szüksége.

3. 820e00bff1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 18. 22:28
Volt már olyan,ahol kígyó ment föl a WC- ből.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 18. 22:07

Nem, nincs jól.

Hol éltek? Vagy milyen filmeket néz az a gyerek?

2023. márc. 18. 21:55
Attól fél, hogy bogarak meg kígyók jönnek fel a wc-ből. Ezért bilizik még. Jól van ez így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook