Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 hetes terhesen, 2 hete hasmenéssel és hányással küzdök. Volt már valaki, aki hasonlókat tapasztalt? fórum

8 hetes terhesen, 2 hete hasmenéssel és hányással küzdök. Volt már valaki, aki hasonlókat tapasztalt? (beszélgetős fórum)


1 2
2. bige
2010. dec. 28. 17:40
Miért nem mész vissza az orvoshoz??? Nem csak Magadért vagy felelős, ha babát vársz!!!
2010. dec. 28. 17:37

Sziasztok!

Mindig is inkább székrekedéses voltam, erre 2 hete elkezdett menni a hasam, egy nagyon nem kívánt nehéz étel után. A doki azt mondta vírus, 2 -3 nap és vége. Kezdett is jobb lenni, de aztán megint visszaestem. Smecta - t ittam, nem segített, most széntablettával próbálkozom, napi 6, de eddig / 1 napja / sikertelenül. Diétázni nem tudok, mert a főtt krumpli és a ropi gondolatától is szaladok hányni. Ja , és ez a másik furcsa. Én 15 éve nem hánytam, még betegségtől, vagy itókától sem. Egyszerűen a gyomrom nem hagyta, csak öklendeztem. De most minden gond nélkül. Lehet, hogy ez mind a terhesség miatti savtúltengés miatt van? Mit tudok tenni? Én egy hiperaktiv nő vagyok, erre mostanában alig tudok felkelni a rosszullétektől.

Segítsetek!!!Volt már valaki aki hasonlókat tapasztalt?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook