Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 50 napja fórum

50 napja (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 50 napja

2012. júl. 26. 20:30
Őszinte részvétem!!
2012. júl. 7. 20:26

drága Keszkenő

tudod, mi mindig itt leszünk veled, és ne feledd, te is rengeteg erőt adsz

pusssszzz

12. cica74
2012. júl. 2. 12:05
Köszönöm,hogy ezt így itt leírtad!Bár elment,de elfelejteni sosem fogjuk!!A rengeteg emlék nap,mint nap itt lesz velünk!Örülök,hogy annak idején Rá találtál,mert Te voltál a legjobb dolog az életében!!!!Soraidat olvasva nem bírtam megállni,hogy el ne sírjam magam,pedig vitáztam Vele én is,de ez volt Ő a csupaszív férfi aki a világnak a zord oldalát mutatta és csak az ismerhette meg igazán akit Ő szeretett!Köszönöm,hogy Mellette voltál!
2012. júl. 1. 11:01
szerintem,is,a kubtagok,segitenek a nehéz idők,könyeben átvészelhetők. kitartás.stb.
10. winny (válaszként erre: 1. - Keszkenő)
2012. jún. 29. 19:39

Oh' ez nagyon megható.

A hoxa az a hely ahol az ember olyan barátokra lell akik lelki támaszt nyújtanak.

Fogadd részvétem és az együttérzésem.

2012. jún. 29. 15:50
Már majdnem 7 éve, hogy elment. 3 évi küzdött a rákkal, vele együtt én is. Megígértem neki, hogy otthon halhat meg. Szörnyü éjszaka volt, hallgatni az agónia hangjait, már nem volt velem, reggelre csend lett. Hidd el Neked a jobb, ha én kerülök ebbe a helyzetbe nem terhelem ezzel a szeretteimet. Halálunkra egyedül kell maradnunk. Ők már nem szenvednek, jobb nekik így. Lassan megnyugszom egyre kevesebbet gondolok rá, egy-egy szép közös emlék, humoros helyzet bevillan. Az idő nálam is mindent megszépít. Kívánom ugyanezt neked is.
2012. jún. 29. 12:18

Ismeretlenül is meghatott a történeted :-( Kitartást és sok erőt kívánok!

Viki

2012. jún. 29. 11:04
Nagyon meghatódtam ) Annak külön örülök, h a klubtársaid ennyi erőt adtak-és adnak neked,rendkivül jó ember vagy )) puszi
6. Noricica1987 (válaszként erre: 1. - Keszkenő)
2012. jún. 29. 11:02

Őszinte részvétem!!Nagyon szép és megható cikket írtál!

Meg lehet tudni mibe ment el a párod?

2012. jún. 29. 10:34

Nem ismerlek, de megsirattam a drága párodat.

Őszinte részvétem!

2012. jún. 29. 10:21

Fogadd őszinte részvétem !

Nagyon szépen írtál ...

Nagyon örülök ,hogy megtaláltad azokat a barátokat akik melletted állnak!

Vigyázz magadra és kívánom ,hogy az életed legyen még vidám !

2012. jún. 29. 09:44

Megkönnyeztem és részvétem!


Kívánok még neked minden létező jót és boldogságot az életedben! Én is sok barátra leltem itt a Hoxán úgyhogy értem azt, hogy miről írtál!:-)

Örülök neki, hogy olyan jó klubod van!

Őszinte részvétem mégegyszer!

2012. jún. 29. 09:32
Drága keszkenő! Eddig is veled voltunk,és ezután is melletted állunk!Szívszorító a cikk,ugyan akkor nagyon megható!
2012. jún. 29. 09:08
50 napja ment el végleg az égiekhez a párom, nagyon hiányzik. Ez a cikk nemcsak róla szól, hanem arról is, hogy itt, ezen a portálon találhatsz olyan barátokra, akik erőt, energiát és nem utolsó sorban új életerőt sugallnak számodra.

Ugrás a teljes írásra: 50 napja

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook