Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2023/24 Téli babák fórum

2023/24 Téli babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
130. pillangó28 (válaszként erre: 128. - Deiss)
2023. júl. 3. 06:11

Szia Deiss, de jó, hogy írtál 🤗😊


Akkor a genetikai uh mindjárt itt van 😍


Mi 21+4-nél járunk.❤


A tegnapi meleget +szelet nagyon nehezen bírtam... sokat keményedett a pocak. 😑😑

129. kiskacske (válaszként erre: 128. - Deiss)
2023. júl. 3. 06:09

Mi 18+5 ☺️ alapjába véve nem panaszkodom, nem alszom jól, sokszor kelek fel hajnalban, de Barnabás jól van. Nődögél szépen. 😌

Most már, aki jobban ismer ő látja a hasam, aki nem az még simán hiheti, hogy visszahíztam.😅 bár már sokat simogatom/tapizom.🙈

128. Deiss (válaszként erre: 127. - Kiskacske)
2023. júl. 2. 21:47

Jól vagyunk,asszem.😅Nekem az émelygés még nem akar megszűnni,de kedden megyek a 12hetes uh-ra és 6-án genetikára.😊

Ti hogy bírjátok az időjárást?Ki hogy van?Hol tart?🙂

127. kiskacske (válaszként erre: 126. - Deiss)
2023. jún. 29. 08:51

Hogy vagytok? Hogy döntöttél?

Mikor lesz az első genetikai?

126. Deiss (válaszként erre: 125. - Kiskacske)
2023. jún. 13. 12:05
Nekem már volt biopsziám.A nifty nem 100%-os,a biopszia igen.Nagyon féltem tőle,de nem mondanám hogy különösebben fáj.Engem meggyőztek arról ott,hogy ez biztosabb csak így lehet a kombinált fökösleges.
125. kiskacske (válaszként erre: 124. - Deiss)
2023. jún. 12. 18:07

Jaj de jó ❤️ örülök ❤️


Nézz utána, én úgy tudom, hogy nifty kiválthatja a biopsziát. ☺️ tudom sok, de jól szűr és nem szúrják a pocakot se. :)

124. Deiss
2023. jún. 12. 17:10

Sziasztok!Bocsánat,hogy nem jelentkeztem,de kicsit sűrűre sikeredett a múlt hétvége.Bölcsis lányom ballagása volt,közben készültem vizsgázni...

Na de a lényeg,hogy erős szívhanggal egy élő embrió láthatón.Most 10 hetes kb.Júlizs elején megyek kombinált tesztre,genetikai tanácsadásra.Még a védőnővel kell felvennem a kapcsolatot kiskönyv ügyben,hogy tudjak menni tovább laborra,EKG-ra.😊

Most azon gondolkozom,hogy érdemes e kombinált tesztet csináltatnom egyáltalán,mivel a korom miatt méhlepény biopszia lesz valószínűleg.🤔

123. kiskacske (válaszként erre: 122. - Deiss)
2023. jún. 5. 20:03

Igen, nagyon “nyár lett” mindenhol. ☺️ Majd írj mindenképp, hogy mi volt. De a rosszullét szerintem nagyon jó jel azért. 🙂


Én ma megint megjártam az ügyeletet, mert pecsételtem, kiderült, hogy van egy kis méhszájsebem.🤦‍♀️ elvileg a babára nem lesz hatással, nálam előfordulhat pecsételés. Már írtam a dokimnak is, hogy mivan.

De, hogy ez honnan lett..🥲🤷‍♀️


Barnabás jól van szerencsére, már 9 cm, aktívkodott az ultrahangon.☺️

122. Deiss (válaszként erre: 121. - Kiskacske)
2023. jún. 5. 19:28

Köszönöm kérdésed,talán kezd enyhülni a rosszullétes időszak,aminek szívből örülök,mert szenvedés volt így dolgozni,létezni.😣Csütörtök délután megyek orvoshoz.

Nagyon elcsöndesedett a fórum mindegyik csoportja,de azért mindig fellesek,hátha történik vlmi.😊

Ti hogy vagytok?😊Bírod a meleget?

2023. jún. 5. 16:02
Deiss hogy vagy? mikor mész dokihoz?
120. gilmores (válaszként erre: 119. - Deiss)
2023. jún. 3. 07:54
Köszi! 😉🙂
119. Deiss (válaszként erre: 114. - Gilmores)
2023. jún. 3. 02:18
Szívből gratulálok!😊
118. gilmores (válaszként erre: 117. - Pillangó28)
2023. jún. 2. 09:29
Köszönjük! 😉🙂
117. pillangó28 (válaszként erre: 114. - Gilmores)
2023. jún. 2. 08:56
Gratulálok Nektek 😍❤️
116. gilmores (válaszként erre: 115. - Kiskacske)
2023. jún. 2. 08:48
Köszike!! 😉🙂
115. kiskacske (válaszként erre: 114. - Gilmores)
2023. jún. 2. 08:42
Gratula mégegyszer 💙
2023. jún. 2. 08:37

Sziasztok!

Ciklus szerint ma töltjük a 14.hetet.

Megérkezett a Nifty eredménye. Mindenre alacsony kockázat, és kisfiú! 💙💙

113. kiskacske (válaszként erre: 111. - Deiss)
2023. máj. 20. 12:58

Nyilván én se mindennap ettem 😅 de be kell vallani, hogy a 4-10. Hétig nagyon sokat rendeltünk, mert nem tudtam főzni.🙄


Én valami csoda folytán még nem híztam 😅 pedig nagyon hízékony vagyok.🙈

112. Deiss
2023. máj. 20. 12:55
Én megtartottam és hordtam nem terhesen is pár kismama rövidnadrágot.Nagyon kényelmes.Most persze,hogy kellene,sehol sem találom.,úh lehet kénytelen leszek venni😏.De munkába járás miatt amúgy is fog kelleni vennem pár csinosabbat.Covid alatt voltam előzőleg várandós,így nem igazán hagytam el a házat,ezért nagy ruházkodásra sem volt szükség.
111. Deiss (válaszként erre: 109. - Kiskacske)
2023. máj. 20. 12:52
Burgerking mi?🤣Ha én azzal nyomnám el,akkor egész nap ehetném és két hónap múlva úgy néznék ki,mint aki már szülni készül🙈🤣.A szénsavas gyömbérre is sokan esküsznek.Én néha kis fantát iszom vagy eszek pár szem kekszet,de ha lefoglalom magam munkával,kicsit jobban viselem.A legrosszabb terhességem az előző volt.Én azt hittem haldoklom és nem terhes vagyok.Ihattam,ehettem bármit,állandóan émelyegtem,szédültem,folyamatosan fájt a hasam alja és vagy véreztem,vagy barnáztam.Volt,hogy sírtam,olyan rosszul voltam.Még fekve is forgott velem a szoba.Pedig nem tartom magam nyámnyilának,úgyhogy ez az állapot most kutyafüle.😃
110. kiskacske (válaszként erre: 104. - Gilmores)
2023. máj. 20. 06:41

Jajj de jó❤️ már velem is volt benn 2x a férjem, nagyon lelkes, annyira cuki. ☺️ nekünk már publikus, de alig várta, hogy elmondhassa mindenkinek ☺️


Ekcemára nem tudaz valami krémet használni? ☹️

109. kiskacske (válaszként erre: 106. - Deiss)
2023. máj. 20. 06:39

Én is már csak leggingsben megyek, ha tudok.🙄 meg rendeltem pont sheinről rendeltem egy kismama térdnadrágot a jóidőre, kiváncsi vagyok, hogy jó lesz-e.


Kis colát próbalj meg, vagy nekem pl a savas víz vállt be az émelygésre( meg az evés😅 eskü a burgerking úgy elnyomta a savam, hogy 1 napig jól voltam utána)


Görcsölgetés elmúlt?

108. kiskacske (válaszként erre: 107. - Deiss)
2023. máj. 20. 06:36

Én már jól, szerencsére. A napokban hagyom el a progeszteront, kicsit félek is tőle, de elvileg már a méhlepény átveszi a szerepet.


Szerdán voltunk genetikain+niftyn. Minden rendben volt az uh-n, sokat mocorgott ☺️ a niftyre még várunk, de jó lenne, ha jövő héten már megjönne 🥺


Csütörtök megvolt a vérvétel is, a tsh-m alacsony, de csak a normál tartományhoz, mert amúgy tök normális terhesség alatt az alacsony tsh. Plusz a basophil alacsony, az nem tudom mi lehet, majd a doki megmondja, de szerintem nem rossz eddig. :)

107. Deiss
2023. máj. 19. 23:03
Te kiskacske hogy vagy?🙂
106. Deiss (válaszként erre: 103. - Kiskacske)
2023. máj. 19. 23:02
Nekem már pár napja elkezdődött a vacak rész.😕Egész nap hányingerem van.2óránként hangosan korog a gyomrom és 3óra elteltével mintha kezdene savval megtelni a nyelőcsövem.A nadrág kezd nyomni,fáj tőle a hasam,de még nem akarom senkivel tudatni addig,amíg nem biztos.Ugye mikor nődokinál voltam 10-én,akkor egy szabálytalan alakú,üres petezsákot látott csak.8-án megyek újra.
105. Deiss (válaszként erre: 104. - Gilmores)
2023. máj. 19. 22:58

Nem mitatta meg magát a kicsike?🙂

Szegényke,jól megkeseríti az életed az ekcéma.😕Nincs rá vlmi krém?Lányaimnak szokott lenni és kikeverős krém van rá nekik.Az szépen rendbe hozza.Biztos van terhesség alatt használható is.Jobbulást kívánok!❤️‍🩹

104. gilmores (válaszként erre: 103. - Kiskacske)
2023. máj. 19. 20:33

Ma megvolt a 12.heti genetikai UH. Azt mondta a doki, hogy minden rendben. 🥰🥰 Ez már hasi ultrahang volt (bár amikor időpontot kértem telefonon, akkor azt mondta az asszisztensnő, hogy hüvelyi uh lesz), így most először a férjem is bent volt magán a vizsgálaton is. Hétfőn lesz a Nifty.


Az ekcémám továbbra is durva a kezemen, meg pár napja az arcom is bepirosodott, kiszáradt, kipersegett, időnként kegyetlenül viszket is, de szerencsére nem állandóan, mert majd'megbolondultam, amikor elkezdett úgy viszketni.

Szóval, én annyira nem vagyok jól, de a baba legalább remélhetőleg rendben van!!


Többiek??

2023. máj. 19. 11:51
Ki hogy van? :)
102. kiskacske (válaszként erre: 101. - Deiss)
2023. máj. 15. 19:48
18 évesen lehet, ha jól emlékszem, és fél évig nem szabad romlania. Nekem kicsi dioptria volt, de nyilván zavaró volt, mert nem láttam.😏 életem legjobb döntése volt a műtét❤️
101. Deiss (válaszként erre: 100. - Kiskacske)
2023. máj. 15. 19:45
Lányomnak szeretnék majd én is műtétet,ha már lehet.Neki most évente kell menni.Sajnos még nem állt meg a látásromlása.😔
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook