Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2016 júliusi babák fórum

2016 júliusi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
63. panda92 (válaszként erre: 62. - IzaHold)
2015. nov. 7. 10:03
Gratula neked is, sok egészséget és kitartást! :)
2015. nov. 7. 09:58

Sziasztok! Én is jelentkezem, 4 hét 6. napon vagyok. A tesztek egyre erősebbek, jövő hét csütörtökön megyek a dokimhoz. Harmadik babánk lesz.:)

Gratulálok mindenkinek! :)))))

2015. nov. 6. 14:37
Dokihoz úgy gondoltam, hogy a 6. Héten megyek jövőjét utáni szerdán. Akkor leszek 6+2. Remélhetőleg már lesz szívhang
60. Kangaroo Island (válaszként erre: 52. - Lara66)
2015. nov. 6. 13:37
a vassal vigyázz, nekem olyan székrekedést csinált, hogy ki is jött az aranyerem, nagy pocakkal és aranyérrel aludni kb lehetetlen :-/
2015. nov. 6. 13:37
Bent vagy!
58. Opus
2015. nov. 6. 13:30

Jelentkeztem, gondolom még jóváhagyásra vár, mert bejutni nem tudtam.

Voltam gyógyszertárban és vettem Gravidát, be is vettem az elsőt ebéd után. 11-én megyek végül orvoshoz, mert aznap van más dolgom is a városban, még sokmindent nem fogunk látni, de legalább akkor rá kb 2 hétre úgyis visszahívnak.

57. Lara66
2015. nov. 6. 13:29
Ahhhhaaaa, megtaláltam :) Jelentleztem :) Köszi!
2015. nov. 6. 13:23
Itt van a fórum alatt a klubbok. Ott keress rá
55. Lara66 (válaszként erre: 53. - Onetyke)
2015. nov. 6. 13:19

Fúú, nem gondoltam volna, hogy ennyien "ismertek" :)

Hol van ez a zárt csoport? Ha facebook-on, akkor sajnos nem tudok csatlakozni, ugyanis nem vagyok fent (ne nézzetek hülyének, több oka van ennek...)

54. panda92 (válaszként erre: 53. - Onetyke)
2015. nov. 6. 13:01

Csatlakoztam. :)

Én voltam az 5. héten, akkor már látszott a petezsák, és a 7. hétre vagyok visszahívva.

2015. nov. 6. 12:13
Gartulálok mindenkinek! Üdv Lara!Ott már én is láttalak a regisztrációm előtt. De csak kívülről szemléltem az eseményeket. Éppen ezért nem jösztök a zárt klubba amit csak mi láthatunk?:D Ugyanilyen névvel indítottam, mint ez a fórum! Várok Mindenkit! Ki mikor megy dokihoz? Hanyadik héten?
52. Lara66
2015. nov. 6. 10:38

Ezeket szeptember eleje óta szedem: C-vitamin (500 mg, napi 1 kapsz.), D-vitamin (4000 NE, 2-3 naponta 1 szem, amúgy nekem d-vitamin elégtelenségem van, ezért ilyen nagy dózis, de másoknak bőven elég a 2000 NE-s), Elevit Plus (napi 1 kapsz.), magnézium (250 mg, napi 1 kapsz.), E-vitamin (100 mg, napi 1 kapsz.)

Inszemkor hozzájött az előző listához a MagneB6, napi 1-2. Vas+Folsav (napi 2 kapsz.)

Vetélés után a felsoroltakhoz elkezdtem szedni még a barátcserje kapszulát (Zafíros, 20 szemet vettem be, napi 1 kapsz.), vetélés után 1 héttel napi 2 gramm méhpempő éhgyomorra reggel, illetve kalcium (napi 1 szem).

51. Lara66 (válaszként erre: 47. - Opus)
2015. nov. 6. 10:37

Ó, igen, eddig főleg azon a fórumon voltam aktív. :) Ott a mostani történéseket is részletesebben leírtam, ha gondoljátok, nézzetek be oda is, aranyosak a lányok :) Amúgy én is úgy kerültem be oda, hogy az volt az első fórum, ami szembejött :))


Megnéztem a képedet, nagyon szép az a csík :)

Én is raktam fel, nekem is tök jól erősödik :)


Terhesvitamint már 2 hónapja szedek én is, még az inszemináció előtt kezdtem, később a dokim is javasolta és örült, hogy már elkezdtem. Mellette még egy rakás mást is szedek, mindjárt bemásolom a másik fórumról, mert pont ma írtam le oda :)


Nagyon izgulok, már csak pár nap és itt a hétfő :)

50. Kangaroo Island (válaszként erre: 47. - Opus)
2015. nov. 6. 09:59

Én sima felnőtteknek való multivitamint szedek + halolaj + magnézium + C-vitamin (1000 mg) + vas/folsav


én is abban a fórumban kezdtem úgy 5 éve, de évek óta nem írtam oda :-)

49. panda92 (válaszként erre: 47. - Opus)
2015. nov. 6. 09:47
Én már a "fogantatás gondolatának első pillanatától" szedem, ahogy a reklámban mondják + folsavat és egyéb kiegészítő vitaminokat.
48. panda92 (válaszként erre: 45. - Lara66)
2015. nov. 6. 09:46
Szia, nagyon sok egészséget kívánok nektek, vigyázzatok magatokra :)
47. Opus
2015. nov. 6. 09:42

Lara nagyon örülök, hogy itt látlak és szívből gratulálok! Nyáron gondoltuk, hogy itt az idő a testvérkére és az első fórum amibe itt belebotlottam az a terhesség jelei a fogantatástól 2 hétig volt, ott olvastam a történeted.

Tettem fel képet a tesztről, ma volt a nem várt napja, ez már szerintem szép két csík. A héten már mehettem volna a rákszűrésem eredményéért, de mivel bíztem a kismanóban, így kivártam, hátha mehetek várandósság megállapítására is. A jövő hét még nagyon korai, de 16-a körül már jó lenne orvoshoz is eljutni. Ti szedtek már kismama vitamint? Én még csak folsavat szedek.

46. Lara66
2015. nov. 6. 07:45

Én is puffadok nagyon amúgy és szédelgés is van, de az az Utro-tól.

Hasfeszülés is van, olyan mindjárt megjön érzés, arra én is magneB6-ot szedek és nekem használ.

45. Lara66
2015. nov. 6. 07:41

Sziasztok! Csatlakoznék. Úgy tűnik, nagyon is terhes vagyok :)


Nagyon röviden az előzményekről:

4 éve próbálkozunk, meddőségi problémák vannak nálam, évekig nem volt peteérésem, PCO-s vagyok. Szeptember közepén végre valahára eljutottunk az első inszeminációig. Ami sikerült! Sajnos nem sokáig örültünk, az 5. hét után elkezdtem barnázni, majd vérezni, hatalmas darabok jöttek belőlem, elvetéltem sajnos. Nem kellett műteni, magamtól tisztultam. Azt mondta a dokim, hogy várjuk meg a következő mensit és akkor próbálunk egy újabb inszemet. Nos, 36 nappal a vetélés után gyanús lett, hogy több napja vérzik az orrom, naponta többször. Gondoltam egyet és vasárnap reggel teszteltem. Nagyon halvány pozitív lett. Azóta csodaszép, erős színű pozitív tesztjeim vannak, folyamatosan erősödött.

A dokim azt mondta, rebound-effektus áll fent, az inszem és vetélés után felerősödtek azok a dolgok, amik addig nem működtek. Ritka, de előfordul.

Úgyhogy vetélés után egyből terhes lettem újra és most nagyon vigyázunk, hogy minden ok legyen.

Utrogestant szedek, mert nagyon alacsonya a progeszteronom. Hétfőn megyek az első UH-ra, amin már remélhetőleg láthatjuk a kis pöttyünket :)


Szóval csatlakoznék, mert ahogy kiszámoltam, július elejére várhatjuk a babánkat, ha megmarad (és persze, hogy megmarad, ez nem is kérdés) :))

44. Opus
2015. nov. 5. 21:42
Nekem is feszül a hasam alja és egész nap annyira szomjas vagyok, kiszárad a szám, mint aki 2 napja a sivatagban jár víz nélkül!
2015. nov. 5. 21:35
Haliho! Ma vagyok 4+3. Nem emlékszem már hogyan volt az elsőnél de ma kellett bevenni magneb6-ot annyira feszült. Valakinek hasonló?
42. panda92 (válaszként erre: 41. - Opus)
2015. nov. 5. 09:06
Sok helyen olvastam, hogy kb. napról napra duplázódik a HCG szintje, de nekem nagyjából 3-4 nap után lett a kontrollcsíkkal egy erősségű a tesztcsík. Egymás utáni 2 reggel mindig halványat teszteltem. Szóval csak türelem, és szurkolok :D
41. Opus
2015. nov. 5. 08:31
Gratuláció a dupla csíkosoknak! Nos, az enyém is erősödött, igaz még halvány, de ezt már a férjem os pozitívnak ítélte! Ma még veszek teszteket, mert még holnap lesz a nem várt napja.
40. panda92 (válaszként erre: 38. - Onetyke)
2015. nov. 5. 07:51
Gratula hozzá :) Örülj neki, mert ha másra hallgatsz, nem mersz majd örülni 4-5 hónaposan sem. Én is élvezem minden pillanatát!
2015. nov. 4. 21:54
Akkor menjünk át a klubba és privátabb dolgokról is lehet írni. 2016 júliusi babák?:)
2015. nov. 4. 21:46

Halihó! Ma erősebb volt a csík!:) egy titkos faces csoportra gondoltam...de persze, várjunk még vele. Csak ott rögtön látjuk ha ír valaki.

Tünet nekem is szurkálás eddig:)

37. Kangaroo Island (válaszként erre: 33. - Nora83)
2015. nov. 4. 20:09
Lattam hogy kaalis fórumba írtál, azert :)
36. Kangaroo Island (válaszként erre: 35. - Panda92)
2015. nov. 4. 20:07
En 22 voltam a veteleseknel, nem voltam elhizva, sportoltam, egészségesen éltem, sose gondoltam volna hogy megtörténhet velem. A 2. Utan vizsgaltattam ki magam, már az elso utan megtettem volna de lebeszeltek, mondván hogy fiatal vagyok és megeshet az ilyen....
35. panda92 (válaszként erre: 32. - Kangaroo Island)
2015. nov. 4. 18:23
Én már a próbálkozások elôtt alaposan kivizsgáltattam magam, elkezdtem vitamint szedni, fiatal is vagyok, muszáj pozitívan hozzáállnom. Ha csak a sok szomorú esetre koncentrálok, ami másokkal történt, bedilizek. Neked boldog babavárást és sok egészséget.
2015. nov. 4. 17:39
Gratulalok a potitiv tesztekhez. Nalunk meg semmi..UH- n meg semmit nem latni bar gobdoltam mert meg igen paranyi lehet ha sukerult egyaltalan. Reggel teszt negativ. De meg csak harom napja kesik es a kisfiamnal is 10 nap utan volt pozitiv tesztem ugyh meg remenykedem. :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook