Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 júliusi babák fórum

2013 júliusi babák (beszélgetős fórum)


2012. nov. 3. 08:24
Sziasztok! Mostmár tényleg csatlakozok. Pozitív lett, méghozzá jó erősen!!! Ha jól számolom júli 13.
2012. nov. 2. 17:06
hát egy év után eléggé fgy a türelem sajnos.
70. Anca (válaszként erre: 69. - SziReni)
2012. nov. 2. 16:45
Akkor még türelem és hamarosan talán meglesz a gyümölcse!! Kívánom h minél előbb sikerüljön! :)
2012. nov. 2. 13:14
Nekem nem a súly miatt borult fel sajnos, hanem a gyógyszer miatt borult fel.Előtte normális volt a mensim.És másnál is olvastam hogy másfél év múlva kezdett neki visszaállni gyógyszer után.Szóval nálam tuti az a gond.Na nem baj 8dikán meglátjuk mit mond ez az értelemes orvos.Hátha kitalált valamit.
68. Anca (válaszként erre: 66. - SziReni)
2012. nov. 1. 20:51
Hát a magasságodhoz a súly tényleg nem lehet probléma, teljesen normális! Viszont a 3 hónap alatti 11kg-os fogyás már inkább. Sok, és ez a hormonjaidra is kihathat. Lehet h éppen ez okozza most a felborulást! Én amikor sokat fogytam, totál abbamaradt a menzim, a doki azt mondta h felborult a hormonháztartás. Úgyh akár az is lehet ám a probléma! Szerintem még egy picit légy türelmes, talán lassan helyreáll a rend a szervezetedben!!
67. Anca (válaszként erre: 65. - Bogááka)
2012. nov. 1. 20:46
Hát igen, akkor valóban idősebb vagy! Nekem szept. 30. :))
2012. nov. 1. 17:40
Hát figyelj kézilabdázom.Van rajtam némi súly felesleges, de figyelj naponta 2 óra edzésem van és igazából saját kertben termelt zöldségen élek mert nincs is másra pénz.Nagyon nem vagyunk jól anyagilag.De hát nekem a 171 cm hez 65 kg-ósan is azt mondták a dokik hogy afogyjak ezek mindig ezt mondják csak tudnám hova.Nem dohányzom nem is próbáltam soha ki soha nem iszom alkoholt, és a húsokat nem is szeretem szóval abból nem nagyon eszem csak néha mert azért az kell tudom.Amúgy nálam a fogamzásgátló miatt van.Tuti hogy az a baj a dokik is megmondták.Nekem ez a paléstfű pásztortáska meg cickafark tea volt ami kicsit rakott helyre valamit a ciklusomon de nem bírom inni.SZóval két hétig megy aztán hánynom kell tőle.Egyszerűen nem bírom na és persze ha kihányom akkor felesleges volt meginnom.Szóval a fpgamzásgátló borította fel a ciklusom totálra, és ezért szenvedek a dokik meg egy éve azzal jönnek hogy majd beáll magától csak várjak.Csak nekem elegem van a várásból.Egyébként mondjuk lenne mit fogynom nem mondom, de 3 hónap alatt 11 kg minusz se rossz szerintem.És legalább változást kellene látnom tőle.Ráadásul a kézilabda elég intenzív mozgás ahhoz hogy jól átmozgasson mindenhol.Na mindegy.Szóval nem tudom mit kellene tennem.Nekem egy fórumozó ajánlott ilyen hormonos kenőcsöt de én azt nem tudom megvenni.Nagyon drága nekem.Meg ki tudja ha pont nem azzal a hormonnal van baj akkor nem is lesz jó.Ez is ilyen természetgyógyászatos.Én is jobban hiszek ebben mint a gyógyszerben nekem a pásztortáska tea tényleg elállította a vérzésem de nem bírom egyszerűen inni.
65. Bogááka (válaszként erre: 62. - Anca)
2012. nov. 1. 16:56
szept. 19
64. Anca (válaszként erre: 63. - SziReni)
2012. nov. 1. 14:35
Hogy őszinte legyek én nem hiszek, nem bízok az orvoslásban. Eddig bármi volt, mindig megoldottam természetgyógyásszal, természetes módszerekkel. Tudom, sokaknak ettől feláll a szőr a hátán, de aki magán tapasztalja, az tudja igazán. Én a helyedben megpróbálkoznék életmódváltással, mert lehet h a szervezeted valamiért így védekezik, nem engedi be a babát, amíg odabent nincs rendben valami. És ha így van, akkor jobb is! Túlsúllyal küzdesz? Vagy csak a doki szerint?
2012. nov. 1. 14:14
Nem tudom most 8dikára van megint időpontom az endokrinológiára de ott is csak azt hajtogatja a doki hogy fogynom kell és akkor beáll, hozzáteszem 11 kg fogyásnál járok.Hát nem nagyon akar ettől beállni.A nagy titkot megfejteték hogy a fogamzásgátló az ami okozta valószínű a hypofízis magától nem termeli normálisan a hormonokot mert a fogamzásgátlónak van egy olyan hosszú távú utó hatása hogy a hypofízis elégtelenül működik.Szóval eddig erre jutottak.De erre nagy megoldás adnak fogamzásgátlót és az csinál vérzést.Hehe de ettől nem lesz gyerekem.Gondoltam rá hogy elmegyek meddőségibe de két terhességgel egy év alatt nem fogadnak főleg hogy szervileg semmi bajom.Átjárható mind a két petevezetőm azt megnézték.Mind a két petefészek normál méretű ciszta mentes, és a méhem is rendben van így a meddőségin is azt mondják valószínű hormonális azt meg endokrinológus szóval mindenhonnan ugyanoda jutok egy alkalommal ha elmegyek valahoy úgy érzem sehova nem jutok az endon, de a követkeő időpontot meg két hónap múlva kapom csak ha a kérek, de persze mindig jön azzal hgy várjak 6 hetet minek azt nem tudom.Azt várják hogy a saját szerevezetm megoldja.De ha eddig nem oldotta meg akkor hogyan fogja?
62. Anca (válaszként erre: 61. - Bogááka)
2012. nov. 1. 14:09
Mikor volt amúgy az utolsó menzid?
61. Bogááka (válaszként erre: 60. - Anca)
2012. nov. 1. 14:07
Igen, majd akkor kiderül, hogy hány hetesek is vagyunk valójában :)
60. Anca (válaszként erre: 59. - Bogááka)
2012. nov. 1. 13:33
Hát az érdekes, nekem 25 naposak a ciklusaim, mensi szerint 4+4 hetes vagyok és július 4-re írta nekem a kalkulátor! :)) Én is jövő héten megyek csütörtökön, úgyh akkor talán kiderül most pontosan mi is van :))
59. Bogááka (válaszként erre: 58. - Anca)
2012. nov. 1. 13:17

Meg nem voltam doknal. Tegnap toltottem a 6. hetet, ha minden igaz. Nekem 33. naposak a ciklusaim, igy dobta a kalkulator a jul. 1.et.

Meg nem voltam dokinal. Jovo heten mennek, csut-pentek, ha kapok akkorra idopontot.

58. Anca (válaszként erre: 57. - Bogááka)
2012. nov. 1. 11:43
Mennék én...de még nem kaptam olvasási jogot :(( Na de jó, akkor szinte egyidősek vagyunk :)) Voltál már dokinál is?
57. Bogááka (válaszként erre: 52. - Anca)
2012. nov. 1. 11:40
Szia! Nem jossz a 2013 juliusi babak anyukai klubjaba? Egyebkent en is jul. 1 re szamoltam a baba erkezeset :-)
56. Anca (válaszként erre: 55. - SziReni)
2012. nov. 1. 11:09
Szörnyen sajnálom :(( A dokik nem tudnak semmit mondani? Nem tudják mi a probléma? Nem tudják beállítani a vérzésed?
2012. nov. 1. 10:51
na akkor az a megoldás feladtam inkább ne is jöjjön,Nem érdekel ennyi küzdés elég volt.Na én olyan vagyok ha megfogadom hogy soha többet egy tesztet se akkor az úgy is van.Nem hiszem hogy azok után amin én túl vagyok.Lenne aki belekezdene a továbbiba.És amikor várod hogy na megjöjjön amire vársz 5 hónapot aztán egy hónapig azt várod hogy elálljon magyarul 7 hónapból kapsz egy hónapot hogy próbálkoz és akkor is ki vagy annak téve hogy megint méhen kívül van.Hát nem tudom ezt ki csinálná éveken keresztül.Most se lesz vérzésem nyilván mert ha nem volt peteérés akkor most nem lesz megint ki tudja meddig aztán ha elál3 talán akkor nem tudjuk lesz e peteérés ha lesz akkor jó helyen lesz-e.SZóval nekem sok volt ez az egy év.De amúgy nem mindennap gondoltam erre.De minden orvoshoz menetelnél minden teszteléskor, és ne mondja nekem senki hogy teszt előtt nem gondol senki arra hogy hátha pozitív lesz.Na mindegy.Feladatam abbahagytam.Nem akarom ezt csinálni kész.Nekem ez se jön össze.Ennyi.
54. Anca (válaszként erre: 53. - SziReni)
2012. nov. 1. 10:38
Fel a fejjel! Annyi de annyi szomorú kezdet, történet ért véget nagy boldogsággal! Nem szabad feladni! Valószínűleg most kicsit mással kellene foglalkoznod, hogy ne ezen rágódj nap mint nap. És talán amikor nem számítasz rá, éppen akkor fog sikerülni. Az én környezetemben 2 párnak is így sikerült! Kitartás!
2012. nov. 1. 10:30
Hát szerintem nem mert nem fogok tovább próbálkozni.Nekem elég volt ez az egy év.Még sok is volt.Szóval nem leszek kismama siha.És egyébként is ha a tényeket nézem ha most nem jött össze az azt jelenti nem volt peteérésem így megint nem lesz vérzésem ki tudja meddig.Megint mindennap enni az ideget mikor jön meg aztán meg eláll-e.És az orvosok meg azt se tudják mi bajom.Na mindegy nem csinálom tovább.Ha pozitív volt a tesztem akkor is mindig volt valami amiért elvesztettem a babát.Szóval nekem ez az egy év nagyon sok volt.És most nemcsak el vagyok keseredve.Érzem hogy nekem ez se fog össze jönni, mint semmi más se soha ebben az életben bármibe kezdek az sose jön össze.
52. Anca (válaszként erre: 22. - Sorlyke)
2012. nov. 1. 10:15

Sziasztok!

Lehet h én leszek a második júliusi. Jövő héten megyek UH-ra, de ahogy én számoltam július elején fog érkezni...:))

51. csibész25 (válaszként erre: 50. - SziReni)
2012. nov. 1. 09:58
Nagyon sajnálom Reni :-((( De remélem hamar kismama leszel. Én azt hiszem csak 5-én tesztelek, mert aznap jönnek meg vagy 6-án. De ennyire még életemben nem fájtak a melleim.
2012. nov. 1. 08:21
csibész én már csak szorítok neked.Nekem negatív a tesztem.Bár tudhattam volna vagy negatív a tesztem és nincs baba vagy pozitív de akkor úgyis történik valami hogy ne legyen baba.Szóval én nem próbálkozom tovább.
2012. okt. 31. 23:30
Sziasztok! Én is csatlakoznék igaz még nincs meg a pozítiv teszt de tünet az jócskán. Holnap de legkésőbb hétfőn teszt. Reni akkor is együtt teszteljünk ha én csak hétfőn tudok?
2012. okt. 28. 18:28
hú én már alig bírom ki hogy még van 4 nap elsejéig.
47. macskossz (válaszként erre: 45. - 9bd094210f)
2012. okt. 28. 17:30
Én november 8.-ra nem várom. Még nekem is arrébb van a tesztelés. De már megint alig várom...
2012. okt. 27. 17:10
én eddig csak akkor teszteltem ha nem jött meg.Most teszteltem először mensi előtt mondjuk most nem is lehet tudni mikor kellene pontosan megjönni.Na meglátjuk mi lesz ebből.
2012. okt. 27. 14:16

Jujj hat az meg messze, november 7, a ciklus,hu szerint :D

Tesztekkel ugy vagyok hogy az elmult 3 probahonapban menszi elotti nap teszteltem rettenetes negativat, orrom pedig lekonyult.

A mult honapban pedig reggel halvany halvany pozi, 3 ora mulva pedig megjott, 3 oraig boldog voltam :(

Nem fogok tesztelni csakha nem jon meg, azt hiszem egyenlore!

2012. okt. 27. 13:24
mikor lesz a nem vártad? És mikor tervezel tesztet?
2012. okt. 27. 13:19

sziasztok! En is csatlakoznek hozzatok, most volt peteeresem, bar nemtudom biztosra, ez a masodik honap hogy nincs ilyen tojasfeherjeszeru cucc.

Ez a negyedik probalkozos honapunk, marciusban volt missed ab-om.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook