Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 novemberi babavárók fórum

2011 novemberi babavárók (beszélgetős fórum)


73. e54caf90fe (válaszként erre: 71. - Summernight)
2011. márc. 2. 12:37

Én is 10-est szoktam. Nekem januárban nem várt előtt egy héttel azzal lett halványan pozi tesztem. De végül megjött, meg nem várt előtt egy nappali tesztem már negatív volt. :\

Szóval nem lehet ezen eligazodni.

Amíg nem jön meg, addig bármi lehet. Megy a drukk. :)

2011. márc. 2. 12:34
(10mIU/ml) HCG Urine Pregnancy
2011. márc. 2. 12:32
10-est.
70. e54caf90fe (válaszként erre: 69. - Summernight)
2011. márc. 2. 12:29

Milyen érzékenységű tesztet csináltál?

Úgy tudom a barnázás lehet beágyazódás jele. :)

2011. márc. 2. 12:27
4 nappal ezelőtt kellett volna megjönnie.
68. e54caf90fe (válaszként erre: 67. - Summernight)
2011. márc. 2. 12:24

Nagyon szurkolok! Mikorra nem vártad amúgy?

Én megbeszéltem magammal, hogy csak akkor tesztelek, ha már egy hete késik, de más kérdés, kibírom-e. :)

67. summernight (válaszként erre: 66. - E54caf90fe)
2011. márc. 2. 12:22
lehet... de picit már pecsételek... remélem csak most ágyazódik be és azért, és nem jön meg rendesen...
66. e54caf90fe (válaszként erre: 65. - Summernight)
2011. márc. 2. 12:15

:( ohhh...

Nyugi, amíg nem jön meg, van remény. Lehet nem félidőben fogant és koraibb terhesség.

65. summernight (válaszként erre: 63. - Evicsko)
2011. márc. 2. 11:47
:-((( Letörtem mint a bili füle...:-((( két tesztet is csináltam, mindkettő negatív lett
2011. márc. 2. 11:23
Én is magándoki párti vagyok. :)
63. Evicsko (válaszként erre: 60. - Didoplan)
2011. márc. 2. 10:49

Sziasztok!


Didoplan, ezek szerint neked bevált a Hipp natal és Folsav kombó, ha szép egészséges kislányod született! Ha nem jött meg, akkor még semmi nincs veszve, ne keseredj el, múltkor én is csak a kimaradás után 1 héttel csináltam tesztet, amikor már kimutatta (bár előtte is éreztem, hogy történt valami, de hiába teszteltem kettőt is, semmi eredmény). Szóval lehet, hogy a beágyazódás óta még nem telt el annyi idő, hogy a HCG-éd megemelkedett volna rendesen.


Summernight, te mikor tervezed a tesztet? Már izgulok, hogy mi lesz!


Én Budapesten lakom, és hosszas utánajárás után választottam a magándokimat, akinél szült már ismerősöm - illetve egy másik terhesség vetélésénél is mellette volt.

2011. márc. 2. 08:38

Sziasztok. :)

Mára nem várom, eddig nem is jött meg.

Ha összejött, akkor novemberi lesz a manócska. :) Remélem...

61. summernight (válaszként erre: 60. - Didoplan)
2011. márc. 2. 08:06

Szia!

DEDE:-) Írtam oda is ismét. Milyen néven voltál akkor? Neked második baba lesz(ne)? Én ma csinálom az első tesztemet. Tüneteim ugyanezek, és 4 napja késik.... Nekem harmadik baba lesz(ne) De csak dél körül jön a postás..... Megöl az izgalom. Pisim már a polcon vár:-D

2011. márc. 1. 21:49

Sziasztok!


Summernight te nekem ismerős vagy:) egy 2009novemberi babás fórumból....nem voltál ott is terhes?:) mint én?:)más néven:)


én ma már nem bírtam tovább, reggel megcsináltam a tesztet, de lehet kevés volt rá a "lé" és még az egy csíkot is alig akarta mutatni.

szomi lettem.

aztán ma még mindig nem jött meg.....nem is szokott...viszont barnázik, amit meg egyáltalán nem szokott, csak mikor terhes voltam két éve, akkor volt ilyen. hmmm.

és senki nem hisz nekem, de én akkor is azt érzem, h nem vagyok egyedül.


fáj a derekam, gyomorsavam van, és fel vagyok puffadva, de nem is csak a hasam, hanem az egész testem. mi ez már??????áááááááááááááááááááááááááááááá


gratulálok azoknak akik két csíkot pisilnek:)

régen én is a hipp natalt ittam, meg folsav és magne B.



elevitet és társait úgy ahogy volt kihánytam:) mondjuk mástól meg nem volt ilyen panaszom szerencsére:)

59. 33b22c162d (válaszként erre: 58. - Summernight)
2011. márc. 1. 19:32
Én debreceni vagyok,és kizárólag magándoki párti vagyok.Utálom itt a Klinikát!
58. summernight (válaszként erre: 57. - 33b22c162d)
2011. márc. 1. 18:52

én is kb1,5-két hónaposan szeretnék először dokihoz menni.... nem szeretném ha a vizsgálat miatt elmenne a baba.. előző terhességemnél ettől nagyon féltem mert egy napig véreztem a rákszűrés után.:-(

Ti hol laktok? magándokihoz mentek?

57. 33b22c162d (válaszként erre: 56. - Evicsko)
2011. márc. 1. 18:33
Nekem ugye megnézte,hogy van-e domináns tüszőm és mivel volt ezért ajánlott egy szurit,hogy biztosan meglegyen tüszőrepedés.Miután megkaptam a szurit,rá 48 órával el kellett kezdenem szedni az Utrogestant,hogy mire odaér a babó a méhfalhoz,már jól be tudjon ágyazódni.Inszeminációnál is mindig felírják,hogy segítse a beágyazódás.És érdekes is volt,mert rá a 8.és 9.napon volt beágyazódásos pecsételésem,ami persze után elmúlt.Én így nagyon megnyugodtam.Bízz az orvosodban,de ha valami nem tetszik lelkiismeret furdalás nélkül válassz másikat.Én majd pénteken vagy hétfőn hívom fel és megmondja mikor menjek.Szivem szerint az első szívhangnál,tehát olyan 6 hetesen mennék.De hát ezt nem én döntöm el.:-)
56. Evicsko (válaszként erre: 55. - 33b22c162d)
2011. márc. 1. 18:07

Neked már előre felírta?


Igen, nekem is azért kell mennem hozzá egyből miután nem jött meg, hogy "megtámogassuk" a maradást, és hogy fel tudjon írni valamit. Gondolom, hogy ő is ezt fogja felírni. Nem kezdődött túl jól a viszonyunk, mert semmit nem akartam elhinni neki, úgyhogy most megpróbálok bízni benne, és megyek, ahogy mondta. Neked mikor lesz az első kivizsgálásod?

55. 33b22c162d (válaszként erre: 51. - Evicsko)
2011. márc. 1. 17:55
Nekem nov.9.-én volt.Sajnos missed ab.volt ezért megműtöttek.Nekem megvolt a 3 ciklus várakozás,ami a vizsgálatokkal telt el,mert az orvosom egy nagyon jó nőgyógyász ezért mindennek utána akart járni.Igaz azokat a vizsgálatokat "csak" 3 vetélés után csinálják meg de ő ezt nekem elintézte.Akkor kiderítették,hogy egy kicsit alacsony a progeszteron szintem,ezért ebben az első próbálkozós hónapban az uh után,el kellett kezdenem szedni az Utrogestant,hogyha megfoganna minden rendben menjen.Mindenképpen eszközöld ki te is gyógyszert!És e és c-vitamin a vetélés kivédésére.Sok-sok pihenés,semmi cipekedés.Mert ugye egy ilyen után sajna veszélyeztett terhesnek számítunk...
54. Evicsko (válaszként erre: 53. - Summernight)
2011. márc. 1. 17:27

Mindenképp. Mi pedig várjuk a teszt eredményét!:-)


Milyen érdekes ez, régen azért drukkoltam, hogy megjöjjön, most meg azért, hogy nehogy.

53. summernight (válaszként erre: 51. - Evicsko)
2011. márc. 1. 17:21
remélem a doki holnap megerősít benne, hogy babát vársz és minden rendben!Majd írd meg mi mondott.
52. Evicsko (válaszként erre: 48. - Summernight)
2011. márc. 1. 17:19

Akkor holnap eseménydús lesz a nap, tesztek, kivizsgálások...


Ja bocsánat, Hip Natalt szedek és Folsavat külön, néha MagneB6-ot is bekapkodok.

51. Evicsko (válaszként erre: 46. - 33b22c162d)
2011. márc. 1. 17:18
Szorítok nekünk!:-) Akkor te sem vártál 3 ciklust, csak kettőt, ugye? Nekem természetes úton ment el, még mielőtt befektettek volna a kórházba, és a lelkemnek ez így jobb is volt. Az utolsó percig bíztam benne, hogy hátha tévednek - és egészen végig nem éreztem semmi problémát. Úgyhogy most nem tudok sajnos felhőtlenül boldog lenni, de már tegnap kértem is időpontot, és holnap megyek dokihoz, hogy felírjon valami megerősítő gyógyszert.
50. summernight (válaszként erre: 49. - 33b22c162d)
2011. márc. 1. 16:55
köszi:-)
49. 33b22c162d (válaszként erre: 48. - Summernight)
2011. márc. 1. 16:50
Nagyon de nagyon szurkolok!+++++++++++
48. summernight (válaszként erre: 47. - 33b22c162d)
2011. márc. 1. 16:49

Úgy értettem, hogy ez a fórum most a teherbeesés fórumok között van. Pedig a babavárók a terhesség fórumban szoktak lenni:-) Vajon jövő hónapban ha már mindenki bizti a babában akkor a Hoxa átteszi oda?

Holnap teszt... huh de várom, drukkoljatok!

47. 33b22c162d (válaszként erre: 45. - Summernight)
2011. márc. 1. 16:41
Szerintem maradjon ez a neve!Csináld meg a tesztet!Én is szoktam csöpizni 2-3 nappal előtte,de még nekem se semmi...
46. 33b22c162d (válaszként erre: 44. - Evicsko)
2011. márc. 1. 16:39
Evicsko!Akkor majdnem hasonló a történetünk,én is novemberben vetéltem el,és úgy tűnik most sikerült.Én is aggódom,de csak kicsit,még egyszer ez nem fordulhat elő!Te milyen vitamint szedsz?
45. summernight (válaszként erre: 44. - Evicsko)
2011. márc. 1. 16:38

Gratulálok neked!!! Én is reménykedem a pozitív tesztben:-) nekem 3 napja nem kellett volna megjönnie, de még nem csináltam tesztet, viszont rendesen úgy érzem mintha meg akarna jönni, csak plussz egy tünet hogy puffadok nagyon... és minusz egy tünet: nincs pecsételés, ami nekem rendes menses előtt 1-2 nappal már szokott lenni.


Tényleg ez a fórum marad? vagy lesz 2011 novemberi babák terhesség fórum is?

44. Evicsko (válaszként erre: 43. - Summernight)
2011. márc. 1. 16:22

Sziasztok!


Én is csatlakoznék. Tegnap nem kellett volna megjönnie, de már előtte csináltam tesztet - hármat is. Valahogy éreztem. Az elsőt múlt csütörtökön, aztán szépen sorban péntek, szombat, majd hétfőn még egy, és hála az égnek szépen erősödött a csík. Tavaly novemberben volt elvetéltem, ezért most nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen. Drukkolok mindenkinek - a tesztekhez és a kivizsgálásokhoz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook