2010 márciusára várt babák (beszélgetés)
sziasztok!
szerintem sem, jól ki van béleve a kuckójuk. :) inkább a megeröltetéssel kell vigyázni, szerintem, de az sem a babának, hanem az anyuka pocakjának lehet sok!
Anita supi lett a szoba, nagyon kellemes!:))
A matricák pedig igazi gyerekszoba hangulatot fognak adni, nekünk már fent van, majd lehet, hogy du. lefotózom én is. :)
Igyekszem óvatos lenni!:)
Az muris, mikor a hűtőajtó a hasamban akad el :))
Szia,
Csak ovatosan. Mondjuk én is egy csomoszor "elfelejtem" hogy mekkora vagyok, probálok hajolni vagy guggolni nagy hirtelen, vagy egyszeruen csak probálom átpréselni magam valahol, ahol normál esetben el is férnék.... szoval csak ovatosan:)
Azt hiszem a kórházi cuccaim készen vannak, csak egy nagyobb bőröndöt kell kérnem, mert a legkisebb kicsi, a közepes méretünk pedig elszakadt!
Azt ajánlották nekem, és szerintem logikus, hogy a baba ruháit, amiben hazajön, elég, ha apuka hozza aznap, vagy előtte nap, mert addig csak gyűrődik, meg pakolod ide-oda.Meg a helyet sem foglalja fölöslegesen.
Sziasztok, visszatértem én is, gyors mostam, vasaltam, testet, hajat ápoltam :)
Gratulálok Dinus a nyilatkozathoz! Komoly dolog ez is!!:))
Ági csak óvatosan a lapátolással, hidd el megvárja a párodat az a hó! pihizz inkább, pláne, ha nem vagy túl jól! Nem hiányzik egy meghülés!:)
Én, lekopogom, már egy ideje negyon jókat alszom, mondjuk igyekszem lefárasztani magam nappal. Viszont most éjjel mozdultam egy elég fájdalmasat! Fordultam egyik oldalról a másikra, és nem azzal a szakaszos mozgással akartam, mint ahogy birok, hanem a lábamat egyből nagyon átraktam, és úgy beszúrt a hasam aljába valmai, hogy oda is kaptam. Így csak szép lassan fordultam át! Remélem érthetően írtam, elég zavaros ! :)))
De jó Neked!!!!
Én még sehogy sem állok, se a saját cuccaimmal, se a babáéval, és úgy érzem állandóan hogy kifutok az időből, azért remélem két hónap elég lesz:)
Én reggel azt az egyet megcsináltam, hogy bepakoltam a mosogatógépet. Ha végez, akkor jön a mosógép. Jázmin ágyneműi, hálózsákjai vannak soron. Ha ez megvan, akkor mindennel kész vagyunk elvileg.
Pihizz egy nagyot, hátha jobban leszel. :)
Én megyek egy kicsit, mert nem vagyok a topon...ha jobb lesz, jövök!:)
Sziasztok!
:)
A konyhát is rendbe kéne vágni, mert tegnap apa főzött, és azután mindig káosz van! De ahhoz sincs kedvem! Akkor erről is lebeszéltem egy ideig magam!:)
Az más, ha szereted csinálni. :)
De ha úgy érzed, hogy nincs kedved hozzá, akkor ne erőltesd. Én is így beszélem le magam a tennivalóimról. :D
:)De jól szokott esni! Meg a kutyának is, mert általában rálapátolom az egészet!:)
De lehet ma kihagyom tényleg, megvárja apát szerintem!:) Ma nyűgös vagyok hozzá és felöltözni sincs kedvem!
Mi tegnap voltunk apasági nyilatkozatot tenni. Annyira hivatalos volt a néni, hogy teljesen meghatódtam. :) Legalább olyan monológot adott elő, mint egy polgári szertartáson. :)
Robika papíron is teljes jogú apuka lett. :)
Na! Az egész jó!
Én sem bírok korán elaludni!:) Ma meg sokáig sem bírtam sajnos...pedig régen!:) A szép idők!:)
Itt már elég nagy a hó...mennem kéne lapátolni...de semmi kedvem!:s
Szia!
Húú, de jó, hogy az tőlünk nagyon messze van. :)
Hát kb. 1-1,5 hete tiszta zizi vagyok a kimerültségtől, mert nem tudom rendesen kialudni magam. Most az utóbbi két éjszaka jobb volt, bár nem tökéletes, de azt hiszem ennél többet nem várhatok. :)
A Bende magyar név, mindenképp azt szerettünk volna!:)
A Benedek rokon neve, ugyanúgy mint a Bence pl.(apa Bence):)!
Először Benedeket szerettünk volna, de aztán mindig Bendét mondtunk így is, és ezért maradt!:)