Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 őszi babák fórum

2008 őszi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
15007. mint
2011. ápr. 26. 11:04
Olvastam,hogy Rekaek kislanya is megszuletett. Gratulalok es nagyon sok boldogsahot kivanok nekik is. :)
15006. mint (válaszként erre: 15005. - R75)
2011. ápr. 26. 11:03

Szia!


Koszi a jo hirt! :) Gratulalok es sok sok boldogsagot kivanok nekik. :*

15005. R75
2011. ápr. 25. 22:17
Sziasztok, Móni (monix5) egyik barátnője vagyok, most kaptam az üzenetet nemrég, hogy délután 14.55kor megszületett a kislányuk Aliz, 3130gr és 53 centi, jól vannak, minden rendben velük!
15004. monix5 (válaszként erre: 15002. - Vviki2)
2011. ápr. 12. 13:59
Sziasztok ....köszi Viki Kitta a választ remélem nálunk is megvárja a kiirt napot és nem jön hamarabb ,vettünk ágyat végül az ikeában ajánlottak egy kihuzhatósat az ismerősünk is ilyet vett és nagyon meg vannak vele elégedve eddig nekünk is bevált tetszik Márknak nagyon csak most meg az a baj nem kapok rá sehol gumis lepedőt mert 80x160 a matrac mérete igy kénytelen vagyok simát rárakni csak én azt nem szeretem de az legyen a legnagyobb gondom .Na puszi nektek mjad ha lesz kis időm irok mégegyszer köszi a válaszokat .
15003. kitta73
2011. ápr. 11. 18:06

sziasztok!


Vagyok de mióta melózok semmire sincs időm.Nálunk mikor kórházba voltam Viktorral az apja volt otthon vele.Nekem sajna már nincs anyósom,de az apjával nagyon jól elvoltak otthon,jót is tett nekik.

15002. vviki2
2011. ápr. 11. 14:08

Szia!

Nálunk anyósom jött el hozzánk, kiírt nap előtti(!) napon, s éjjel mentünk szülni...;-D Másnap, a kiírt napon megszületett Linett. Vicces volt, mintha tudta volna, hogy minden OK., most már jöhet... Egyébként ő sincs közel, 150km-re lakik. Meg volt beszélve, hogy ha előbb jön a lány, akkor barátnőm jön át éjjel, ő nem lakik messze. Végül megvárta a pici a Mamit. :-)

Biztos ti is megoldjátok...:-)

Vettetek ágyat?!

15001. monix5
2011. ápr. 11. 14:02

Sziasztok Csajok!


Látom nagyon haldoklik ez a fórum én se sokáig tudok már jönni mert ha megszületik a kistesó semmi időm nem lesz az tuti.

Annyit szerettem volna kérdezni tőletek akinek már 2.3. gyereke van ,hogy oldottátok meg a szülést ki vigyázott a tesóra?Gondolok itt Vikire,Kittára felköltözött anyósotok vagy anyukátok vagy ,hogy volt ez az egész nekem mindkét mama vidéki mit csinálok Márkkal ha rámjön a szülés és ha éjszaka ,mert nappal még tudok szólni a barátnőimnek de éjszaka ?Menjek egyedül szülni ?Húú most ezen agyalok 1 hete mert anyuák feljönnek éjszaka is de az is legalább 2 óra és ha addig megszülök jájj segítsetek nálatok,hogy volt?

15000. vviki2
2011. márc. 22. 09:16

Sziasztok!

Monix, én nem csináltam ebből nagy dolgot, emeletes ágyat vettünk, mert kicsi a lakás. Most szét van szedve két heverőnek, azon alszik a két kicsi + én. Matracot az ágycity-be vettünk. (Vákummatrac, és nagyon szupi.)

De persze ízlések és pofonok, no meg pénztárcafüggő, hogy ki-milyet választ.

Jó válogatást!

Mi megvagyunk, bár mindig van valami betegség a porondon. Most épp bárányhimlő. :-(

Szép napot mindenkinek!

14999. monix5
2011. márc. 15. 15:44

Sziasztok Csajok!


Látom mindenki el van foglalva nem agyon jöttök mostanában mi is elvagyunk nemsokára megszülök van dolgom new mondom és nem könnyű igy ,hogy már van egy gyerek.

Segítsetek légyszi gyerekágyat akarunk venni Márknak és nem tudom milyet vegyünk nálatok milyen vált be az ikeásat néztem de azt mondják az nem olyan stabil és az a legfontosabb ,hogy milyen matracot vegyek bele nekem a kokusz latex-et ajánlották ami nem olcsó,szivacsot nem akarok mert sztem az nem olyan jó a kiságyába is kokusz volt .Szerintetek?

14998. vviki2
2011. márc. 1. 14:46

Kitartást...!!!

Biztos belerázódtok majd! Nálunk "csak" 4 hét szünet van az oviban, a bölcsiben meg 3, így megoldjuk akkor a nyári szabit, meg majd mamáznak egyet...;-)

Én csak 6 órában dolgozom, de így sincs időm szinte semmire. Állandóan szalad a lakás, a vasalót pedig csak 2 havonta fogom meg pár "fontos" ruhadarab kedvéért...:-( S szeptembertől még nehezebb lesz, ha elkezdem a sulit. De valamit valamiért.

Mindenkinek szép napot és sok puszi!

14997. stefi9
2011. febr. 12. 14:43

köszi lányok a dicséretet,engem is meglepett.nagyon szeret rajzolni,sokat rajzolunk is,de csak mostanában,bár csigát már kb egy év tud és a napokban rajzolgattunk pont pont vesszőcskét.kérte hogy én rajzoljam.vagy 10-et rajzoltam is,majd azt mondta anya én én ne te.bementem a fürdőszobába és mire kijöttem,azt mondja anya nézd.jól meglepődtem.

nem tudom kinél hogy van,de nálunk a mindent csak én korszak van.bármit csinálok az nem jó,csak ha ő csinálja az az igazi,néha fárasztó is.mikor feladom a papucsot leveszi és újra felveszi,mert csak ő tudja felvenni.na és ez mindennel így van.

14996. vviki2 (válaszként erre: 14993. - Stefi9)
2011. febr. 12. 08:56
Ügyes nagyon! Nekem a 4,5évesem sem rajzol még ilyet!!!! ;-)
14995. kitta73
2011. febr. 12. 07:54
Tényleg nagyon ügyes:-) Levi is szeret rajzolni,de ennyire profin még nem tud.
2011. febr. 12. 07:27
Nagyon-nagyon ügyes:). Erik is szeret rajzolni:).
14993. stefi9
2011. febr. 11. 21:12

sziasztok

feltettem szofi első teljesen önálló rajzát,jól meglepett vele:)

14992. kitta73
2011. febr. 7. 21:22
Rékáék jól vannak,szépen növekszik a babóca a pocakjába:-))
14991. stefi9
2011. febr. 7. 20:15

sziasztok

jaj de jó hogy bezike is írt.rékával mi lehet?az is már nagyon régen jelentkezett.ha olvasod írj pár sort légyszi:)

14990. kitta73 (válaszként erre: 14989. - Bezike)
2011. febr. 6. 22:04

sziasztok!


bezike végre hogy hallatsz magatokról,jó volt olvasni téged:-))))

14989. bezike
2011. febr. 6. 20:41
Sziasztok, húúú, jó régen voltam már megint.... nem tudom visszaolvasni, úgyhogy akit érint: boldog születésnapot, boldog névnapot, és gratulálok (ez mindenhez passzol).... :))))) és mindenkinek üzenem, hogy boldog új évet. Annyit láttam, hogy problémák vannak az alvással. Na, az nálunk is gáz. Hétközben még valamennyire okés, mert ugye a bölcsiben alszik délben, de este szenvedés van az altatással, hétvégén meg egyáltalán nem akar aludni délben. Ma is ez volt, aztán délután 5-kor meg elaludt hintázás közben. Holnap persze korán kell kelni, remélem sikerül.... mindenkinek sok puszi, majd jelentkezem. Sziasztok!!!
14988. mézeszserbó (válaszként erre: 14987. - Vviki2)
2011. jan. 30. 07:34
Köszönöm Viki:)!
14987. vviki2
2011. jan. 26. 15:50

Mézeszserbó!

Isten éltessen sokáig!!!

Puszi:-)

14986. stefi9
2011. jan. 23. 20:59

sziasztok

meggyógyultunk,bár nem kiabálom el.pénteken suliban voltam meg szombaton is.szerencsére nagyanyám el tudott jönni vigyázni szofira,szombaton meg anyunál volt,így suli után tudtam mára előre főzni,mert ma meg egész napos vendégeink voltak.ma jól esett kicsit beszélgetni meg lazítani,de holnap kezdődik a hét.intézem a lakáseladást,remélem végre megveszik,jó lenne ha már lemenne a gond a nyakamról.

ja és nagy pelyhekben hull a hóóóóó:)

14985. kitta73
2011. jan. 19. 20:04

csajok de rég voltunk ennyien itt,olyan jó olvasni titeket:-)


Régebben jobban ráértünk!

Bezikével mi lehet??

14984. mint
2011. jan. 19. 19:35

Sziasztok!


Mezeszserbo gratulalok!

Betegeknek jobbulast..

Mostanaban en is eleg elfoglalt voltam.Egyebkent sem vagyok az az irogatos tipus,inkabb csak olvasni szoktam. :) Viki orulok,hogy tetszik a munka. Kitta ezt a koran kelest nem lehet konnyu megszokni. :(

Az alvas nalunk is katasztrofa.Sarah nagyon ritkan alszik nappal es sajnos este sem alszik el tul koran,de o mindig is "rossz alvo" volt.Szerintem ahogy Gabibus irta gyereke valogatja...

14983. mézeszserbó (válaszként erre: 14978. - Vviki2)
2011. jan. 19. 14:41
Neked is köszönöm! Kitartást a sok-sok elfoglaltsághoz! Legalább a munkádat szereted, ez nagyon sokat számít.
14982. mézeszserbó (válaszként erre: 14977. - Gabibus)
2011. jan. 19. 14:40
Jobbulást mindhármótoknak! A gratulát pedig köszönöm:).
14981. mézeszserbó (válaszként erre: 14974. - Monix5)
2011. jan. 19. 14:39
Erik nem hajlandó délután aludni, így este könnyen elalszik. Sajnos nem tudok ezügyben tanácsot adni sajnos:(.
14980. mézeszserbó (válaszként erre: 14971. - Stefi9)
2011. jan. 19. 14:38

Köszi:), picit későbbre terveztük a tesót, de ő már nagyon akart jönni úgy látszik:D. Mindegy mi lesz, neveken is akkor gondolkodunk, ha már tudjuk a nemét.

November elején derült ki, mikor késett egy napot, már mentem is tesztért, mert nagyon pontos volt.

Ahogy látom, tényleg nem unatkozol Te sem. Sajnos ide-oda eljárkálni nekünk sincs időnk, a szakdolgozatommal se haladok úgy, ahogy szeretnék:(.

14979. kitta73
2011. jan. 19. 09:41

sziasztok!

Mindenkinek kitartás,nem könnyű.

Jó melózni,csak még meg kell szoknom,gyerekeknek is biztos nehezebb,de bébiszitterre nem telik ebből a sok fizuból.

14978. vviki2
2011. jan. 19. 09:14

Huhh...kicsit lemaradtam, nincs időm naplózni, de most ez a sejtelmes gratuláció felcsigázott...;-))) Gratulálok én is, kicsit megkésve....látom már nem mai téma.

Bocsi csajok, de mostanában még naplóra is alig van időm. Kitta, kitartást, tényleg nagyon nehéz!!! Én alig takarítok, a főzés is gyakran elmarad, így eszünk ami van, Apa meg konzervezik. :-( Gyerekekkel is többet kellene időznöm, de délután már annyira fáradt vagyok, hogy a "muszáj" dolgokat is nehéz megcsinálnom. Pedig most nyakig vagyunk a papírmunkában is, családi kedvezmény, nyugdíjpénztári nyilatkozat, start számla nyilatkozat...stb. Mindenhová sürgősen dokumentáljunk, de kérdem én: MIKOR???!!!!

Bence meg már a farsangi jelmezzel nyaggat, pedig csak jövő hónapban lesz a bál...

Munka szupi, nagyon élvezem, s külön öröm számomra, hogy baromi jó a társaság! Persze biztos lankad majd a lelkesedésem, de egyelőre szeretem.

Puszi mindenkinek!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook