Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 20 napig csak fehérje+zöldség. Csatlakozik valaki? fórum

20 napig csak fehérje+zöldség. Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jún. 17. 22:59
Én szarul... De ma újra elindultam.... Hétvégén volt a Lánykám szülinapi bulija, ott is elgyengültem. Szóval csapó :)
2013. jún. 13. 21:54
Hogy haladtok lányok?
56. kovacszsofi (válaszként erre: 47. - Blondi33)
2013. jún. 10. 15:50
a té betűs laurásat:)
2013. jún. 10. 14:39
Jó ötlet :) Mondjuk most beteg vagyok, ez meg hátráltat kicsit...
54. Bársony (válaszként erre: 53. - 67c772efc3)
2013. jún. 10. 08:42

Célozz meg egy olyan ruhát, amibe nem csak hogy bele akarsz férni, de még karcsú is lennél benne.


Nekem ez nagy motiváció ám. :)

2013. jún. 10. 08:27
Sziasztok. Én már egyszer el kezdtem a diétát, de nem vagyok kitartó és megint meginogtam. Elvileg olyan 12-13 kg-t szeretnék fogyni. Ebből első kanyarban lement 5,5 kg, de most visszajött 2. Most megint odafigyelek, ma gyümi napot tartok, jól fog esni a sok zaba után.... Utána a hús+zöldség kombináció a nyerő. Nálam. Mozogni mozgok, de nem sokat, van két gyerekem, de még kicsik (2 év és 7 hónap). Rájöttem, azért adom fel, mert egyhangúan főzök és elunom. Így jöhetnek a jobbnál jobb tippek. Nem leszek lusta megcsinálni...
52. Bársony (válaszként erre: 51. - Kovacszsofi)
2013. jún. 9. 13:31

Akkor rajtad valószínűleg arányosan oszlanak el a kilók. Rajtam, sajnos nem. Csípőm körül kezdek gömbölyödni, tipikus körte alkat vagyok.


Persze, azért nem fogyózok vadul. :)

51. kovacszsofi (válaszként erre: 50. - Bársony)
2013. jún. 9. 10:55
atyaég, ilyen magassággal utoljára huszonévesen voltam 58, és mindenki sopánkodott, hogy milyen gebe vagyok:) De megértelek, mindenkinek más az álomsúlya. 63 kilósan egy deka se volt rajtam, pedig csak 1 cm van köztünk. Ha csak ennyit akarsz leadni, talán egy lájtos fogyi is megtenné némi mozgással.
50. Bársony (válaszként erre: 49. - Kovacszsofi)
2013. jún. 9. 09:29

Én 172 cm vagyok, ma reggel voltam: 58,1 kg.


55 kg körül szeretnék lenni.


Nálam az a baj, hogy nem egyenletesen jönnek fel a kilók, hanem főleg a csípőmre és a hasamra. Így hiába vékonyak a karjaim, lábaim - középen kiszélesedek. Ezért érzem jól magam 55 kilósan.

49. kovacszsofi (válaszként erre: 48. - Bársony)
2013. jún. 9. 09:06
Szia, közben újra kellett kezdenem egy borozgatós este miatt, de ez már a 4. napom, eddig 2 kg ment le. 73 kg vagyok, és minimum 65 szeretnék lenni (173 cm), de a 63 még jobban tetszene:) És te?
48. Bársony (válaszként erre: 36. - Kovacszsofi)
2013. jún. 6. 10:58

Köszi. :) Igen, azért kezdem el most, hogy ne menjenek feljebb a kg-ók. 2 nap alatt fogytam 70 dkg-t, ami nem sok, de mást is ettem (igaz, vissza fogtam magam.:).


Te hány kg szeretnél lenni? Hány cm-hez?

47. Blondi33 (válaszként erre: 46. - Bartakata)
2013. jún. 5. 22:05
Milyen fajta turmixot iszol?
2013. jún. 5. 15:14
sziasztok, nekem tetszik ez a fogyi! Én már 9 kg-tól megszabadultam a múlt hónapban, de pont az utolsó kilók a legnehezebbek. Turmixszal fogyiztam, most is iszom vacsira, színtiszta fehérje, így épp jó ehhez a fogyihoz:) Szóval én akkor ma kezdem, ma már ittam két turmixot, vacsira majd valami zöldségeset nyomatok:)
45. kovacszsofi (válaszként erre: 44. - NOA)
2013. jún. 5. 14:56
lehet, hogy túl engedékeny vagyok magamhoz, de én már ezt is a 20 naposba számítom bele:)
44. NOA (válaszként erre: 43. - Kovacszsofi)
2013. jún. 5. 09:45

:))))


Majd szólj ha kezded az igazi 2o napos fogyid:)

2013. jún. 4. 19:22
Már túlvagyok a vacsin, fini volt, és jóllaktam rendesen. Olivában sütöttem hagymakarikákat, virslikarikákat, mellé mikróban megolvasztott sajt, paradicsom, uborka. Kis eltérés is volt az étrendtől, 1 evőkanál majonéz meg egy fél csésze petrezselymes krumpli ebédkor lecsusszant, de nem hinném, hogy ez olyan vészes. Nektek milyen napotok volt?
42. Porcica (válaszként erre: 41. - Porcica)
2013. jún. 4. 19:18
Sőt, kisebb kitételekkel még csatlakoznék is, de most anyagi megfontolásból kényeten vagyok azt enni, amit találok a spájzban, meg a fagyóban. Szóval legközelebb esetleg.
41. Porcica (válaszként erre: 40. - Kovacszsofi)
2013. jún. 4. 19:17

Szerintem ez akkor jó, ha reggelire minden nap megeszel egy kis szelet teljes kiőrlésű kenyeret. Valóban legyen teljes kiőrlésű, és csak 1 kis szelet, ami nagyjából 25-35g. Ez fenntartja a rendes bélműködést.

Amúgy én nem mondom, hogy ez rossz módszer, mert akkor nem is olvasgatnám a fórumot. Nem kötekedni jöttem, hanem érdeklődni.

40. kovacszsofi (válaszként erre: 39. - Porcica)
2013. jún. 4. 17:41
hát, nem tudom, nekem szép szám jön ki így is ch-ra, a tejtermékekben is van, a tejben pl. több a ch, mint a fehérje. Szerintem nem egészségtelen dolog ez 20 napig.
39. Porcica (válaszként erre: 30. - Kovacszsofi)
2013. jún. 4. 13:10
Az attól függ... Mert krumplit és kukoricát enni nem fogyókúrás. A többi zöldségben pedig (nagy átlagban) nagyon kevés van.
38. kovacszsofi (válaszként erre: 35. - NOA)
2013. jún. 4. 13:00
Igen, akár az étrendet, a praktikákat, a tapasztalatokat, történéseket leírhatnánk, meg hogy ki hogy halad a fogyással stb. Csapatban könnyebb:)
37. kovacszsofi (válaszként erre: 33. - 8f1ddc2679)
2013. jún. 4. 12:58
Gratula, irigyellek:) Egyébként olvastam, hogy újabban meg a napi mérlegre állást tartják jónak a dietetikusok is, hogy lehessen kontrollálni. Szóval mindig mást mondanak:) Én is naponta állok mérlegre, nekem ez így jó.
36. kovacszsofi (válaszként erre: 32. - Bársony)
2013. jún. 4. 12:57
Én se mondok le a tejcsiről, a kávémat meg se bírnám inni nélküle:) Jó neked, hogy csak 5 felesleges kilód van, okos vagy, hogy még most nekilátsz a fogyásnak!
35. NOA (válaszként erre: 21. - Kovacszsofi)
2013. jún. 4. 12:55

Ma nem kezdem mert nem úgy készültem és a reggelivel megcsúsztam.


Az enyém evős program éhezni tilos viszot az étel pörgeti az anyagcserét.


Neke elég lenne egy jó 5 kg..viszont zsírból szeretném leadni.


Mindenki leirja mit evett vagy , hogy gondoltad?

34. honeywald (válaszként erre: 18. - F3000dc5ef)
2013. jún. 4. 11:58
miért ne pörögne? ezért is mondják reggeliz ugy min egy király! :P
2013. jún. 4. 11:56

Èn is tulajdonképpen ìgy dobtam le 10 kilót, semmi csoda nincs benne, működik és kész. Nem követtem konkrét diétát, csak egyszerűen nem ettem lisztet, cukrot, krumplit és rizst - ìgy persze a fehérje + zöldség maradt, bár sok gyümölcsöt is ettem, este is mindig, szépen fogytam végig. Szerintem (tapasztalatból mondhatom) az a "cukor" ami a gyümölcsökben van, nem hìzlal és kell is a szervezetnek, az agynak stb.

Miután nem szeretnék jojózni, ìgy továbbra is oda kell figyelni. Bár sokan ezt nem tartják jónak, én minden reggel mérlegre állok, mert könnyebb egy kilót ledobni egy esetleges kilengés után, mint ötöt..

Persze NEM MINDEN NAP, de azért ehetek csokit, pizzát stb.. és tartom a súlyom:-)

32. Bársony (válaszként erre: 31. - Kovacszsofi)
2013. jún. 4. 11:20

Én nem tudok/akarok lemondani róla, mert nagyon szeretem és egészséges is. Ilyenkor sok tejeskávét iszok, joghurtot, túró rudit.


Néha csokit is, persze nem több táblával egy nap. :)


Amit kerülök: minden, amiben liszt van - persze valamennyit muszáj.


A tej egyébként nagyon jó a hajnak, csontoknak, bőrnek. Én igazi tehéntejet iszok, nem boltit.


Ennek a diétának az a hátránya, hogy elég éhes tud lenni az ember, de mivel én csak 5 kg-t szeretnék fogyni, ennyit ki lehet bírni.

31. kovacszsofi (válaszként erre: 29. - Bársony)
2013. jún. 4. 11:12
Szia, mi ez a fogyókúra? Én úgy tudtam, hogy a tej a legkevésbé jó a tejtermékek közül, bár imádom:)
30. kovacszsofi (válaszként erre: 28. - Porcica)
2013. jún. 4. 11:11
Teljes ch-megvonást persze hogy nem bírnék, de hát ez az étrend tele van zöldséggel.
2013. jún. 4. 11:08

Én ma kezdtem egy hasonló fogyókúrát: főleg tejes dolgokat eszek-iszok.


Kb. 5 kilót szeretnék lefogyni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook