Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 éves fiam asztalnál szeretne enni. Mit használjak etetőszék helyett? fórum

2 éves fiam asztalnál szeretne enni. Mit használjak etetőszék helyett? (beszélgetős fórum)


22. maya80 (válaszként erre: 15. - _kleo_)
2010. febr. 3. 13:05
Milyen jó ötlet ez...! Ki is fogom próbálni!
2009. aug. 23. 13:02
Nekünk az asztalra ráfogatható/rátehető ülőkénk volt mind a 3 gyerekkel és nagyon szerették. Összecsukható és biztonságos. Egy vékonyabb párnát azért tettünk bele és alá egy széket, ami biztos az biztos. Minden asztalhoz használható volt, étterembe is.
20. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 15. - _kleo_)
2009. aug. 23. 08:48
Nekünk is ilyen van!:)
19. little
2009. aug. 22. 21:56

Ha valakit érdekel még egy változat a szék magasságának növelésére:


[link]


Máshol is kapható.

18. Ágota 77 (válaszként erre: 15. - _kleo_)
2009. aug. 22. 21:02
Hogy ez nekem nem jutott eszembe...??? Folyton tömködöm a sok párnát a gyerek alá, ami folyton kicsúszik alóla... Köszi!!!
17. becseiagi (válaszként erre: 15. - _kleo_)
2009. aug. 22. 15:27
Mi is ilyet vettünk! ;-)
16. becseiagi (válaszként erre: 14. - Mokizsu)
2009. aug. 22. 15:26
Igazán nincs mit, örülök, hogy ha segíthettem! :-)
15. _kleo_
2009. aug. 22. 15:23
Ez a legegyszerűbb, kocsiba való ülésmagasító. Épp illik egy normál székre, nem billeg ratja, nem esik le. Hungarocellből készül, mosható huzattal.
2009. aug. 22. 15:12

Sziasztok!

Köszönöm a gyors válaszokat!

A fiam eddig a picuri konyhában evett az etetőszékben, aztán azt nemrég behoztuk az étkezőbe, hogy végre mindenki együtt ehessen. Ő viszont nem hajlandó megmaradni az etetőszékben, beszíjazni sem lehet, mert éktelen visításba kezd, különben pedig kimászik abból. Úgy szeretne enni, mint a nagyok: a nagy széken.

Becseiagi: köszönöm a segítséget, akkor végülis jó helyen keresgéltem :-)

13. 1eb84e4bad (válaszként erre: 9. - _kleo_)
2009. aug. 22. 15:02
ez olyan ülésmagasító amit elvileg a kocsiban használsz? avgy direkt székre való?
12. 1eb84e4bad (válaszként erre: 7. - Becseiagi)
2009. aug. 22. 15:01

Nekem pl az is fura, hogy a babakocsit betolja valaki a lakásba.

Az én lányom etetőszékben eszik úgy, hogy odatoljuk az asztalhoz. Ha mégsm, akkor viszont felmászik az asztalra, amink anniyra nem örülünk.-))

11. becseiagi (válaszként erre: 9. - _kleo_)
2009. aug. 22. 14:57
Egyetértek! Nem is drága, és ez legalább arra van kitalálva, hogy üljön rajta a gyerek, nem úgy mint a nagymama 100 éves agyontömött párnája, ami kigurul a gyerek feneke alól. :)
10. 5e48d37001 (válaszként erre: 7. - Becseiagi)
2009. aug. 22. 14:56
Hát igen,kinek mi vállik be,mondjuk Én azért babakocsiztam mert utálta az etetőszéket,úgy érezte,hogy ott büntiben van:S
2009. aug. 22. 14:56
Mi is egy egyszerű ülésmagasítót vettünk, és azt használjuk az asztalnál. 1-2000 Ft-ért lehet kapni a hiperekben, arról biztosan nem billen le és jól feléri.
8. 5e48d37001 (válaszként erre: 6. - Grepike)
2009. aug. 22. 14:55
Nálunk dettó ez volt,az Én lányom is utálta az etetőszéket,mondjuk nem is nagyon erőltettem,így legalább már felügyelet nélkül szépen eszik.
7. becseiagi (válaszként erre: 5. - 5e48d37001)
2009. aug. 22. 14:54
Ez sem mindenkinek jó. Nálunk pl. az etetőszékben szépen ül a fiunk és eszik velünk együtt, de a babakocsitban már csak akkor ül meg, ha megyünk valahova. Ha áll a kocsi, mert a lányok játszótereznek, akkor már ki akar szállni belőle. Meg nem mindenkinek praktikus a babkocsi dolog még azért sem, mert pl. mi egy 5 emeletes panelban lakunk a 4.-en. Tehát nincsen lift, a kocsi lent van a tárolóban.
2009. aug. 22. 14:52

Szia!

Az én lányom 1,5 éves, és már régóta nem nagyon akarja használni az etetőszékét. Megtanulta, hogy másszon fel a "rendes" székre és ott eszik. Igaz nehezen éri fel az asztalt, de hidd el, megoldja magának!

Amikor anyukámnál eszik, akkor ott bárszéken ül... és mivel elég magas, nem nagyon mocorog - inkább arra figyel, hogy le ne essen, mert tudja, hogy nagyon megütheti magát.

2009. aug. 22. 14:51
Mi nem is használtunk etetőszéket,egy időben bébihordó,utána babakocsi,mikor kinőtt belőle,az asztalnál ült,alápárnáztam,ott ültem mellette.Semmi baj nem volt belőle, most 2 és fél éves önállóan eszik az asztalnál.
2009. aug. 22. 14:50
Amúgy nagyon örültek neki, hogy ők is már nagy széken ülve esznek. Előtte hol evett? Nem az asztalnál? Nálunk az eteteőszék is a nagy asztalhoz volt/van rakva.
2009. aug. 22. 14:49
szia, szerint húzd az etetőszéket az asztalhoz, legalábbis ismerősi körben magasabb az etetőszék mint a sima, így jobban odafér. Stabilan tud ülni, viszont asztalnál ehet.
2. becseiagi (válaszként erre: 1. - Mokizsu)
2009. aug. 22. 14:49
A magasítót! Mi is azt használtuk a lányoknál. Mikor már az etetőszék elleni sztrájk beindult, az étkezőnél az egyik székre ráraktuk, és arra ültek. Annyi, hogy rá kellett ültetni őket, mert egyedül nem tudtak rá mászni, hogy ne csússzon el alattuk.
2009. aug. 22. 14:45
2 éves fiam asztalnál szeretne enni. Mit használjak etetőszék helyett, hiszen abban sem marad meg, mert székből enne, mint a család többi tagja. A nagy szék neki még alacsony, és nem biztonságos, ha párnát teszek a popsija alá, különösképpen azért nem, mert mocorog, nem marad meg pár percnél tovább egy helyben. Már gondolkoztam a kocsiba tehető ülésmagasítón is... Ti mit ajánlotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook