Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 14 napja késik 4 teszt negatívnak mondható fórum

14 napja késik 4 teszt negatívnak mondható (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 2. 21:02

Szerintem menj el nőgyógyászhoz. Lehet hogy olyan alacsony a HGC szinted hogy a tesztek nem tudják kimutatni. De az orvos egy vér és vizelet vizsgálattal és egy ultrahanggal 98%-ra biztosra megmondja, hogy te most terhes vagy-e vagy sem.


Addig meg te is elgondolkodhatsz, hogy volt-e valami durvább behatás a szervezetedre. Nekem tavaly Mikor 1 hónapon belől volt egy durva mandulagyulladásom és bárányhimlőm és nagy dózisú gyogyszereket kaptam, akkor 48 napos volt a ciklusom. Egyszer nekem megesett, hogy nem jött meg. Csináltam akkor én is tesztet és negatív lett. Viszoont a menzesszel járó összes többi tünetet (görcsök,hiszti,mellfájdalom) produkáltam.


De a legbiztosabb a nőgyógyász:)

2012. jan. 2. 21:01
Szerintem van rá esély.A teszt nem mindig meg bízható két hét az nem semmi de minden képpen nőgyógyász!!
2012. jan. 2. 21:00
Szerintem ne idegeskedj, hanem menj el egy sztk-s nőgyógyászhoz, oda még beutaló sem kell... Az lesz biztosabb. Amúgy gyógyszert szedsz, vagy csak gumi?
2. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Andrea3)
2012. jan. 2. 20:59
50%
2012. jan. 2. 20:57
Sziasztok 14 napja késik 2 clearblu amin 15 perc elteltével az egyiken volt egy halvány nagyon halvány második csík ez 50mlérzékenységü a medi lab pedig 20 rá 3 napra medi-lab délutáni tesztelés totál negatív ma reggel medi-lab szintén totál negatív.Rendszeres a ciklusom nem volt gond mennyi szerintetek mennyi az esélye hogy terhes vagyok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook