Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 12 babát hord a szíve alatt! fórum

12 babát hord a szíve alatt! (beszélgetős fórum)


1 2
16. correct (válaszként erre: 14. - 805069bee1)
2009. aug. 19. 08:48

Hát a The Sun lap írta, csak igaz :O

Sajnos...hidd el túl színesek az emberek a Földön, igenis képesek ilyenre...szörnyű, de az elején amikor még tényleg nem alakultak ki, a többi miatt ritkítani kellett volna a létszámot :(

2009. aug. 19. 08:46

csak a pontosítás kedvéért mert én is olvastam erről a nőről tegnap a cikket:

"olyan termékenységi terápián esett át, ami stimulálja a peteérést, és amit a jelek szerint nem mindig tudnak az orvosok megfelelően szabályozni." -tehát nem lombikos csak gyógyszeres stimulálás volt.

"Nagy a kockázata, hogy a szülés már a terhesség huszadik hete körül megindul, és ilyen koraszülésnél nagyon csekélyek a magzatok túlélési esélyei. Egy százalék alatti az esélye annak, hogy akár egy magzat túlélje a szülést"

-tehát a nő még a terhesség elején járhat, talán 9-dik hét, de tuti nem 9 hónap...

2009. aug. 19. 08:45

Őszintén szólva kizárt dolognak tartom,hogy mind a 12 egészségesen szülessen.A női test nem erre van kitalálva.Például nem véletlenül van 2 mellünk..úgy értem,az állatvilágban is annyi emlővel meg megáldva egy nőstény,amennyi gyereket még biztonsággal el tud látni,ez maximalizálja valamilyan szinten eleve,hogy mennyi utódot hozhat világra..

Arról nem is beszélve,hogy 2 vetélésen túl van,ő igazán tudhatná,mekkora fájdalom elveszíteni egy babát,ha valami csoda folytán 11-et sikerül is egészségesen megszűlni-amit szintén kizártnak tartok-aakor is ismét kiteszi magát ugyanannak a fájdalomnak..

Abban sem vagyok biztos,hogy igaz a hír,nem lehet valaki ennyire felelőtlen..Nem fogja tudni rendesen szoptatni őket,a 24 órás nap nem teszi lehetővé...Egyedül el sem tudja látni őket,3 óránként etetve,kész sem lesz mindegyik babával,mire jönne a következő kör,pelusozással,mindennel együtt..Ha meg segítsége is van, egyszerűen nem lesz ideje minden gyerekére...Áhh,ez nonszensz...

13. correct (válaszként erre: 9. - Tenkne_helga)
2009. aug. 19. 08:44

[link]


Nekem nem tűnik úgy, hogy ebből a hasból 12 ép baba születhetne!

Szerintem az ultrahang is értékelhetetlen és lehetetlen lehet :S

2009. aug. 19. 08:43
hmmm ha eddig eljutott az már jó kiváncsi lennék hogy mekkora a babák súlya biztos császározzák de szerintem lesz valami bibi általában a 5-6-os ikreknál is csak a 7 hónapig bírják kihuzni a terhességet mivel nem tudnak ennyien normálisan fejlődni 12 baba...hááááttt én beleőrülnék ha a helyébe lennék bíztos minimum ötöt az elején elvetettem volna azért hogy a többinek esélye legyen egészségesen megszületni.Kiváncsi leszek ha megszületnek és életképesek lesznek hogy fog elbírni anyuka velük én a két kicsimmel is néha bezizizzek mert nincs köztük 1 év korkülönbség és mikor egyiket etetem a másik sír mikor a másikat szoptatom a nagyfiam mászik rám vagy esik fel vagy hisztizzik:) ám most néztem hogy törökországban van egy város ahol csak zsidók vannak és ott a minimum gyerekszám egy családon belüll 5 és olyan is van ahol 21 gyerek van.De van miből eltartsák:)
11. tenkne_helga (válaszként erre: 8. - Zuzmika)
2009. aug. 19. 08:43
Amit ide leírtam,azt egy bizonyos újságból másoltam be és mai a dátum,ahol azt írják,hogy a 9,hónapban van a kismama!
2009. aug. 19. 08:42

A leendő édesapa, Marwan igazi csodának tartja, hogy neje tucatnyi babát hord a szíve alatt. – Kezdetben kettesikrekre gondoltunk, de egyre több magzatot fedeztünk fel az ultrahangos vizsgálaton – mondta a büszke kispapa.


– A mi örömünk pedig úgy nőtt, ahogy a ikrek száma gyarapodott. Marwan azt is elárulta, felesége természetesen úton szeretné világra hozni a bébiket, ám az óriási kockázat miatt ez teljességgel lehetetlennek tűnik.


Habár a lombikbébi programmal foglalkozó nemzetközi orvostársadalom egyelőre hitetlenkedve áll a tizenkettes ikrekről szóló hírek előtt, nyolc egészség gyermek születésére már volt példa. Méghozzá nem is olyan régen, januárban Kaliforniában Nadya Suleman hozott a világra ennyi kisbabát. Míg májusban a 26 éves Nuala Conway négy kislányt és két kisfiút szült, igaz, az egyik kislányt végül két hónap után elvesztette. (BorsOnline/csb)

9. tenkne_helga (válaszként erre: 6. - Correct)
2009. aug. 19. 08:42
Igen,ezt írják!Hihetetlen!
2009. aug. 19. 08:42

Én olvastam...

Írták hogy ennyi babával esetleg a 20. hétig jut el, tovább nem.volt pár éve egy 9 babával terhes nő amerikában, és mondták az orvosok, hogy csak kettőt tartson, meg az legalább biztos, de a nő ragaszkodott mindegyikhez, és végül fél időben mindent elveszítette.Gondoljatok bele, már egy ikerterhesség is komplikált dolog, nemhogy egy 3 as vagy 8 as iker

és még ha meg is maradnának, hogyan gondozna ennyi pici babát, szoptatni nem tudná mindet, na meg a napi gondok...

szerintem felelőtlenség

2009. aug. 19. 08:40
hát nagyon dúrva, sokszor egy sima ikerterhes sem húzza a végéig. Még a kutyáknál sem marad meg minden kölyök, ha sok születik.
2009. aug. 19. 08:40
:O 9.hónapban van?
5. correct (válaszként erre: 1. - Tenkne_helga)
2009. aug. 19. 08:39
Az én véleményem, hogy ez nem normális dolog, mert egy anya hasában eleve, hogy férne el 12 magzat, márpedig nem ártana minimum a 28 hetes kort betölteni odabenn, de ez is olyan hülyén hangzik...elvileg 36. betöltött héttől nem mondanák koraszülöttnek őket...de 28-tól megmenthetőek - na de szendvedjen az életben 12 ember ilyen baromság miatt...?
4. milka74 (válaszként erre: 2. - C62e5b7d24)
2009. aug. 19. 08:39
Nekem is annak tűnik,de ezt írták,olvastam!
3. milka74 (válaszként erre: 1. - Tenkne_helga)
2009. aug. 19. 08:39
Úristen!Ilyen létezik?Hát nem épp eszű ember,aki ilyen felelőtlenséget csinál!Kihordja őket,aztán sorban veszítí el egyiket a másik után!
2009. aug. 19. 08:37
eljutott a kilencedik hónapig??? nagyon valószínűtlenül hangzik.
2009. aug. 19. 08:36

Sziasztok!

Egyik kedves fórum társam által figyeltem fel erre a cikkre,ami finoman szólva eléggé felzaklatott!Kíváncsi vagyok,hogy ti kismamák,anyukák milyen véleménnyel vagytok!


A tunéziai nő mesterséges megtermékenyítéssel esett teherbe


Tizenkétszeres gyermekáldás elé néz egy tunéziai nő, aki mesterséges megtermékenyítéssel esett teherbe. Orvosok szerint a terhesség felelőtlen, és valószínűtlen, hogy a babák károsodás nélkül jönnének világra.


A meg nem nevezett tanárnő és férje a hírek szerint nagyon örül a terhességnek, amit két vetélés után mesterséges megtermékenyítés révén sikerült elérni. A kilencedik hónapban járó nő hat kisfiút és hat kislányt vár - adta hírül a The Daily Telegraph című brit lap internetes kiadása.


Az orvostudomány nem tud olyan esetről, amikor egyszerre 12 újszülött látta volna meg a napvilágot.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook