Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 éves szülinap... fórum

1 éves szülinap... (beszélgetős fórum)


2010. máj. 27. 16:20
Bori, ne legyél már ilyen kishitű, gyönyörű tortát csináltál, és nagyon aranyos a kislányod, sok boldogságot, szeretettel Icamama
2010. máj. 25. 10:31

Köszi mindenkinek a tippeket, aranyosak vagytok!

Semmiképpen sem FP játékokra gondoltam, nagon sok játéka van. Valami emléket, maradandót szeretnék neki. Pl. a műtermi fotózás egy nagyon jó ötlet nekem. :-)

Ugyanis, aki az esküvőnkön volt profi fotós, beígérte, hogy, ha a Kislányom már tud ülni, akkor nagyon szívesen csinál róla képeket. :-)

Azt hiszem ezt fogjuk kihasználni és azt mondta, hogy mindezt ingyen csinálja nekünk...

:-)A többit pedig majd még kitalálom...

2010. máj. 25. 00:30

Az én kislányom húzós kutyát, fürdőjátékokat (kacsa, teletubbies), építőtornyot, babatányért, poharat, evőeszközöket, mese dvd-t, kesztyűbábot, ruhákat, babát, játékzongorát kapott.


A toráját úgy készítettem el, hogy ő is ehessen belőle: bolti tortaalapra tettem kekszes gyümölcs turmixot, és díszítésnek gyümölcsöket.

2010. máj. 24. 23:50

te tudod hogy milyen tipusu a gyerköcöd. Ha nyugisabb akkor könyv, keszsegfejlesztö jatek, ha kevesbe, akkor labdas sator egy jo ötlet. Ennek egy egyszerübb valtozata egy felfujhato kis pancsolos medence + a satorba valo lasztik.

Na es a süti. nalam is a "made by anya" a nyerö, meg ha nem is olyan profi mint a cukraszdai. Es ha elfogadsz egy tippet: legyen pl csokis, azt minden gyerköc szereti szinte, de a lenyeg hogy jo sok tejszinhabbal hogy legyen mit pacsalni, attol lesz igazan szülinap az elsö szülinap :) Es ne olyan ruhat adj ra amit esetleg sajnalnal ha tönkremenne.

11. p1982
2010. máj. 24. 22:58
Az én gyerekeim kismotort kaptak. Azóta már tudnak motorozni. :-))))
2010. máj. 24. 22:41

Azért néhány ötletet írnék, mert rokonoktól, barátoktól nagyon sok mindent kapott:


Polifoam játszószőnyeg(Micimackós), Montessori építő, könyvek, kis székek kis asztallal, Götz baba, készs.fejl. játékok és nagyon sok ruhát kapott még.

2010. máj. 24. 22:38

Ez az ünnepelttől függ.Nálunk a fórumon van,aki járássegítőt kapott,ami készségfejlesztő is,és tuti kalsz játék. De mivel az én fiam 9hónaposan már rég szaladt,ő kis autót kapott,amibe bele lehet ülni és van benne kormány,lábbal ugyan még nem hajtja, de imád ki-be szállni.Illetve triciklit kapott,amit hátul rúddal mi tolunk,azt is imádja,csak legyen aki tolja.

De örült a labdával teli sátornak is.Azóta is van labda mindenhol a házban,azokkal is fürdik.

Kapott távirányítós autót, ami úgy szintén nagy siker. Mármint mi irányítjuk,ő meg fogócskázik vele.

De egy sima nagy labdának is őrült.Meg a formabedobós játéknak.

És persze az FP játékoknak is mindenkinél nagyon nagy sikere volt.

Hinták is jó ötletek.

Oli minden nap ráül a hintakutyájára legalább egyszer,aztán pár lökés után irány tovább.

remélem segítettem :)

2010. máj. 24. 22:36

Nálunk is friss téma nagyjából, mert 3 hete volt az 1. szülinap. Mi nem vettünk konkrétan semmit. A szülinapja utáni napon elvittük műtermi fotózásra. Nagyon szép emlék lesz.

A tortát én csináltam neki. Hááát...nem művészi, de örömmel készítettem és finom lett. :)

(Képek vannak az adatlapomon.)

2010. máj. 24. 22:33

Nálunk a torta főzött vaníliából volt csináltatva, rajta a Kislányom fényképével, illetve tüzijáték, 1-es számgyertya és Micimackó marcipánfigura.

Nagyon tetszett Neki és finom is volt.

De leginkább a szoba díszítésétől és a rengeteg lufitól volt elragadtatva. :D

6. 3cbd320f88 (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2010. máj. 24. 22:30
én kekszes túró tortát készítettem amiből ehetett a kislány...ajándékba csináltam...
2010. máj. 24. 22:29

Szia!

Tőlünk a Kislányom Fisher Price játékokat kapott: ugrálózebrát és tanuló 100 lábút.

Triciklit, amit a szülő tolhat is, amíg egyedül nem tud menni a kisgyerek.

Ismerősöktől mesekönyveket, ruhát..

4. 6f773a273c (válaszként erre: 2. - L.Niki18)
2010. máj. 24. 22:29
egyetértek:) a játékkal tanulva játszik,és szórakozik,a torta meg alap.:) valamilyen édes figurát,az a legjobb:)
2010. máj. 24. 22:29
Én fisher price tanuló csiga bigát.A mai napig a kedvenc játéka.3 éves lesz lánykám :)
2010. máj. 24. 22:27
Valami készségfejlesztő játékot, pl. fából fa formabedobós játék. És persze a torta! :o)
2010. máj. 24. 22:20
Szeretnék öleteket kérni esetleg, hogy ki mit venne/vesz a Gyermeke 1 éves szülinapjára. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook