Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
457. b5e7e24b1e (válaszként erre: 456. - Lalelu)
2013. márc. 8. 11:47
Erre gondoltam én is...
456. lalelu
2013. márc. 8. 10:57
Nekem az orvos azt mondta a konzin hogy a jelenlegi méretemtöl kell eggyel kisebb...ez nálatok is így volt?En nem venném meg mástól,ha belegondolsz hogy hetekig rajta van az emberen,hiába mossuk ki,de szerintem nem valami higénikus...(de ez csak az én véleményem)mindenki maga dönti el...
455. ViaViácska (válaszként erre: 454. - B5e7e24b1e)
2013. márc. 8. 10:33
A dokid fog segíteni a méret kiválasztásánál, mindenképp vele beszéld meg, hogy mekkora kell. Voltál már konzultáción? Mikor lesz a műtéted?
454. b5e7e24b1e (válaszként erre: 453. - Leedit)
2013. márc. 8. 09:00

Egy régebbi hozzászólásodhoz kapcsolódóan:

Gatyó-ügyben érdeklődnék: mikor dől el, hogy milyen méret kell? Agyalgatok azon, hogy talán valakiét meg tudnám venni...vagy nem jó ötlet?


"Én azt olvastam több fórumon is, hogy megpróbálták eladni utánna a gatyót, mert van, ahol nincs bennt az árban... De hogy sikerült-e nekik, azt nem tudom."

453. leedit
2013. márc. 7. 22:20

Sziasztok Lányok!

Elég rég írtam már, mert elkezdődött nálunk a szezon, úgyhogy ezerrel dolgozgatok. Szóval a lényeg: holnap levehetem a nacót.

Még nem tudom, hogy akarom-e...

Pár napja vettem egy 34-es nadrágot, elhatároztam, hogy azt veszem fel holnapra. Ráadásul nőnap!!:)

Fura lesz nélküle, de sporthoz mindenképpen hordani fogom, illetve vettem én is alakformáló nadrágot, úgyhogy azt is hordom majd. Annyival jobb a búvárruhánál, hogy nincs rajta ez a rengeteg kapocs, egyszerűbb a fel és lehúzás...

Ti várjátok már, hogy megszabaduljatok a szorítóruhátoktól?

452. ViaViácska (válaszként erre: 451. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 7. 21:36

Ja azt hittem, hogy a képen nézzük meg a vádlidat :))

Egyébként meg miért ne lenne érdemes mutogatni?? Hiszen olyan szépen alakultál, végig olvastam a lelkes bejegyzéseidet, mínusz két nadrágméret és a többi - szerintem pont ez lelkesíti az embert! :) Azt is, aki csak gondolkodik még a műtéten, és azt is, aki még csak épp hogy túl van rajta, mint pl én, és türelmetlenül várja, hogy mire számíthat :)

451. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 449. - ViaViácska)
2013. márc. 7. 21:08
nem :) talan majd a masodik kep utan ugy dontok, hogy erdemes mutogatni, de egyelore nem hiszem. :)
450. ViaViácska (válaszként erre: 446. - Lalelu)
2013. márc. 7. 20:59
Na látod, mondtam én!! :)
449. ViaViácska (válaszként erre: 444. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 7. 20:58
Rólad is látni valahol képet?
448. Ecuska10 (válaszként erre: 442. - ViaViácska)
2013. márc. 7. 20:18

Megnéztem!! Tényleg látszik a combodon a vátozás, én a térdednél is látom, nagyon picit az íven.

Biztos nagyon sokat fog még alakulni. :)

447. Ecuska10 (válaszként erre: 442. - ViaViácska)
2013. márc. 7. 20:13

Szia!

Ez engem is érdekel! Én is megnézhetem? Hol lehet?

446. lalelu
2013. márc. 7. 20:02
A férjem azt mondta hogy Ö már látja nálam a változást!
445. lalelu
2013. márc. 7. 19:53
Megnéztem a képeket,igen már látszik egy kicsit a combtönél a változás,de még megvan duzzadva.Ha lemegy a duzzadás nagyon szép leszel.Londoni lány nekem is sokott zsibbadni,néha mintha ezer hangya szaladgálna a ruha alatt...szerintem ez természetes
2013. márc. 7. 19:45

valahol olvastam mar, hogy van, akinek a lovaglo zsirleszivasat kovetoen a labfeje hatalmasra dagadt.


talan csak bebeszelem magamnak,d e nekem mintha a vadlim nott volna... mit gondoltok?

443. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 441. - ViaViácska)
2013. márc. 7. 19:42
koszi a biztato szavakat. :) Igazabol a terdemet nem is akartam megcisnaltatni, mert soha nem zavart, de ahogy mutatta a doktorno, milyen lehet, nem kicsit nezett ki jobban. :) Szoval biztos kisebb mar, es valoszinunek tartom a zsibbadas es a borom tapintasa miatt, hogy meg azert alakulok en is.
2013. márc. 7. 19:37
Angelet, csináltam egy naplót és tettem fel képet, nézd meg ha érdekel :) (és persze bárki, aki kíváncsi rá :))
441. ViaViácska (válaszként erre: 440. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 7. 19:08

A térdnél magának a térdízületnek a mérete is nagyon sokat számít. Nekem pl nagyon széles az ízületem, ezért mondták is, hogy vékony térdem sosem lesz, mert csak egy picit lehet leszedni belőle. Magyarán, így is baromi vastag még a térdem, de nekem az a picike és nagyon sokat számít optikailag. Nem tudom, neked genetikailag milyen a térded, de ezt is vedd figyelembe, lehet, hogy ezért nem olyan, mint amilyet igazán szeretnél, de viszonyítsd a régihez, és úgy már biztos, hogy nagyon csinos! :) De egyébként is azt olvastam, hogy a térd sokszor csak az 5.-6. héten kezd el alakulni, úgyhogy még az is simán lehet, hogy lejjebb megy még neked.


Olvasgattam más fórumokat is, és nagyon sokan még 2 hónap után is írták, hogy történtek apró változások, van olyan weboldal, ahol egyenesen 3 hónapot írnak a végleges forma kialakulásához. Vagyis szerintem még nem baj, ha előfordul ilyesmi a külső combodon, biztosan alakulsz még :)

2013. márc. 7. 18:19
Jah, es nem tudom, elfogadhato-e, hogy meg mindig kicsit erzeketlen a lovaglom, raadasul van, hogy csakugy teljesen magatol elkezd olyan zsibbadasos erzesem lenni, mint mikor kiderult, hogy ez velejar es a savo felszivodasat erzekelem igy. Ezekszerint igy kozel 6 het utan is meg mindig ennyire a valtozas folyamataban lennek!?
2013. márc. 7. 18:18
en mar rettento kivancsi vagyok az elotte-utana fotomra! A terdemen nem latom, hogy egyenes lenne, olyan, mintha semmi nem tortent volna vele. Nyilvan nem igy van, de tegnap este nezegettem, es nem igazan orulok a latvanynak ugy, mint a nadragok eseteben. Biztos fog majd latszodni a foton, es akkor megnyugszom, de ha ez a kisebb a regihez kepest, akkor nagyon nagy gaz volt elotte...
438. ViaViácska (válaszként erre: 436. - Lalelu)
2013. márc. 7. 16:47
Ha lazult a ruhád, akkor nem igaz, hogy minden maradt a régiben! :) Biztos, hogy formálódtál már! :) Meg gondolj csak bele, már 7 hete minden nap látod magadat, így nehéz is észrevenni a változást, ha minden nap csak egy picit alakulsz. Ezért jó a fotó, meg a centi :)
437. ViaViácska (válaszként erre: 434. - Angelet3)
2013. márc. 7. 16:44

Az első héten úgysem veheted le, szóval nem is kell fevenned :)) A mellműtét miatt egyáltalán nem használhatod a mellizmaidat? És annak mennyi a regenerálódási ideje?


Nem, tényleg nem lesznek nagy fájdalmak, max az első egy-két nap, de csak mozgáskor. Ha nyugiban fekszel, akkor nem is érzed, hogy műtöttek :) Én simán tudtam oldalra fordulni, csak az volt érzékeny, ahogy a két térdemet egymásra tettem, mert a belső oldalakon van a vágás. De erre is ugyanaz érvényes, ha már elhelyezkedtem és nem mozdultam, akkor nem fájt egyáltalán :)


A napló jó ötlet, akkor teszek majd fel én is fotókat :)

436. lalelu
2013. márc. 7. 13:48
Látod ViaViácska ilyen hamar ruhafüggö lettél!Hát ez nem semmi fordítva volt rajtad a ruha...de jót mosolyogtam.Nálam ma a 7.hét,minden maradt a régiben.Türelmetlen vagyok már nagyon.Nekem Xs-es a ruhám,de már egy kicsit lazult,így hát még 1 hét hordás és kész.Az elején nekem is nagyon szük volt,mindig àlva ettem benne´.
435. Angelet3 (válaszként erre: 433. - ViaViácska)
2013. márc. 7. 12:34
csinálj naplót és tedd fel a képeket ott kiadja a lehetőségeket..én dokumentálni fogom az előtte utána állapotokat:)
434. Angelet3 (válaszként erre: 433. - ViaViácska)
2013. márc. 7. 12:22
Hát a rendes életben l-es ruhákat hordok ezért lepődtem meg hogy belepaszíroztak:))mondjuk az s-es viszonylag kényelmes.az xx-s esben frankón nem kaptam levegőt de gondoltam legalább jól lefogyok mert 1 morzsánál több úgysem fér bele a pocimba:))szóval azt mondod h ne számítsak szörnyű fájdalmakra..a poén csak az lesz hogy mivel a mellemet is műtik ezért egyedül nem fogom tudni felvenni mert bizony az komoly izommunka..ugyhogy majd erre ki kell találnom valamit..oldalra tudsz fordulni?hogy elkerüljem a hátfájást..
2013. márc. 7. 11:01

Na Angelet, akkor megint egy lépéssel közelebb kerültél a célodhoz :-) Vicces, hogy két számmal kisebb ruhát akartak rád adni, jó hogy szorítania kell, na de ennyire?! :-) Én nem próbáltam fel előtte, csak a méreteim alapján rendeltük. De az is jó volt: a derekam szerint m-es, a csípőm szerint l-es, a combom szerint pedig xl-es kellett volna. Arányos vagyok, mi? :D A doki vegül az l-est választotta, így legalább a combomon, ahol a lényeg, szorít rendesen, máshol meg kényelmes. Csak majd vigyázz, hogy jól adják rád, nehogy úgy járj, mint én :-)


Persze, biztosan fog fájni, de ahogy londoni lány is mondta, ez az út a szépülés felé és nagyon, nagyon megéri! Nekem ma volt az első olyan élményem, amikor végigfutott rajtam a hideg a boldogsagtol: felpróbáltam egy nyári shortot és máris egész másképp áll rajtam, pedig még csak kicsit vékonyabb a combom, de attól, hogy egyenesebb a térdem vonala, máris vékonyabbnak tűnik az egész lábam :-)


Én szívesen tennék fel fotókat, de nem tudom, hogy kell...?

2013. márc. 7. 10:52
jo lesz minden mindenkinek, meglatjatok!! orult csinosak leszunk mind!! :)))
431. Angelet3 (válaszként erre: 426. - ViaViácska)
2013. márc. 7. 10:20
Örülök és kicsit irigykedem hogy már túl vagy rajta:)))képeket nem szoktatok feltenni?az lesz nekem a baj h se felülni nem fogok tudni se felállni:))vicces lesz majd rakok fel videót a felkelési akcióimról..de egyébként fűt a lelkesedés!!Lényeg a pozitív hozzáállás:)
2013. márc. 7. 09:53
Hát lányok nagyon aranyosak vagytok örök hála:))Tegnp voltam megvenni a kompressziós ruhát..háááát ijesztő:)a doki m-est javasolt erre egy túlbuzgó munkatárs belepréselt egy xxs-esbe:)hogy kell aaaaz...meg szépségért meg kell szenvedni:)hát ok mert levegőt sem kapok az is ok? peeerszeee:)))szupi na mindegy pont este hívott a doki és jó dühös lett hogy így felülbírálták úgyhogy elintézte nekem az s est.
2013. márc. 7. 06:48

Aranyosak vagytok! :)


Azt még nem tudom, hogy összesen meddig kell hordanom, 3 hét múlva megyek vissza legközelebb, gondolom az akkori állapottól függ. Egyébként csajok, képzeljétek el, hogy amikor visszavettem a ruhát (végül mégis abban aludtam, jobbnak éreztem úgy :)), akkor vettem észre, hogy VÉGIG FORDÍTVA VOLT RAJTAM!! Az eleje volt hátul, így gondolhatjátok, hogy az alsó kivágások hogy alakultak... hát ezért nem tudtam én rendesen a nagy dolgomat intézni! :D :D Így már, hogy jól van rajtam, jobban passzol is a hasamon, remélem nem fog annyit lecsúszkálni :)

428. lalelu
2013. márc. 7. 06:07

Szupi,ezek jó hírek!Meddig kell hordanod a ruhát?

Azt elhiszem hogy a zuhanyzás isteni volt!

❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook